Check field status here: http://soccer.tandcsports.org/page/show/1173988-field-status

Master Schedule (All Games/All Leagues)

2

Start Date:
End Date:
Division:
Field:
Format:
Game Type:
Sort By:
then
then

DayDateTimeFieldHomeAwayStatus
Saturday02/23/201312:15 pm 9 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)HAYS YSL Seekers
Saturday03/02/20138:30 am 1 U6 Vancouver (Hoskere)U6 Toronto (Zoll)
Saturday03/02/20138:30 am 10 U9B Juventus (Bittick)U9B Chelsea (Overby)
Saturday03/02/20138:30 am 11 U11G D3 T&C Titans (Sadler)Lockhart Y Sparrows
Saturday03/02/20138:30 am 2 U4 Fireflies (Davis)U4 Grasshoppers (Martinez)
Saturday03/02/20138:30 am 4 U6 New York (Santos)U6 Portland (Mason)
Saturday03/02/20138:30 am 5 U8B Chelsea (Swanson)U8B America (Vaughn)
Saturday03/02/20138:30 am 8 U8B England (Jackson)U8B Spain (Vessa)
Saturday03/02/20138:30 am 9 U10B Jamaica (Grimes)U10B Germany (Martinez)
Saturday03/02/20139:45 am 1 U4 Lightning Bugs (Jones)U4 Spiders (Lott)
Saturday03/02/20139:45 am 10 U9B United (Weston)U9B Barcelona (Gilbert)
Saturday03/02/20139:45 am 2 U6 Chicago (Younger)U6 Houston (Jack)
Saturday03/02/20139:45 am 3 U5 Houston (Vopat)U5 Chicago (Cotey)
Saturday03/02/20139:45 am 4 U6 Seattle (Arnett)U6 Columbus (Fagan)
Saturday03/02/20139:45 am 9 U9G Forza Milan (Zinnecker)U9G Argentina (Magana)
Saturday03/02/201310:00 am 11 U11G D3 T&C Germany (Lemen)HCASF Hill Country Ninjas
Saturday03/02/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)lonestars 02B Silver Nth A
Saturday03/02/201311:00 am 1 U6 Washington (Thompson)U6 Dallas (Porter)
Saturday03/02/201311:00 am 10 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B America (Armstrong)
Saturday03/02/201311:00 am 2 U6 Boston (Boyd)U6 Denver (Maguire)
Saturday03/02/201311:00 am 3 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Dragonflies (Overby)
Saturday03/02/201311:00 am 4 U4 Tiger Moths (Andrews)U4 Monarchs (Huang)
Saturday03/02/201311:00 am 6 U7B Kansas City (McDonald)U7B Yamaha (Potts)
Saturday03/02/201311:00 am 8 U8G Liverpool (Roberts)U8G Chelsea (McDougal)
Saturday03/02/201311:00 am 9 U9G America (Williams)U9G Arsenal (Blake)
Saturday03/02/201312:15 pm 10 U10B Brasil (Bruno)U10B USA (Eggeling)
Saturday03/02/201312:15 pm 2 U5 Toronto (White)U5 Boston (Brown)
Saturday03/02/201312:15 pm 4 U5 Columbus (Gamoneda)U5 Salt Lake City (Cashman)
Saturday03/02/201312:15 pm 6 U7G USA (Condon)U7G Germany (Steinhauser)
Saturday03/02/201312:15 pm 7 U7G England (Harvey)U7G Brazil (Jungmann)
Saturday03/02/201312:15 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B Mexico (Chimitt)
Saturday03/02/20131:30 pm 1 U5 Seattle (Olofson)U5 Portland (Patterson)
Saturday03/02/20131:30 pm 10 U9B Mexico (Martinez)U9B Portugal (Tabash)
Saturday03/02/20131:30 pm 2 U6 Salt Lake (McDonald)U6 Philadelphia (Barber)
Saturday03/02/20131:30 pm 9 U9G Brasil (Mock)U10G Lyon (Blood)
Saturday03/02/20132:30 pm 11 U11G D3 T&C Brasil (Porter)PAYSL PFLUGERVILLE AYSL GALAXY
Saturday03/02/20132:30 pm 12 U11B D2 T&C Mercury (Fowler)Leander YS Rattlers
Saturday03/02/20132:45 pm 1 U5 Dallas (West)U5 Vancouver (Oliver)
Saturday03/02/20132:45 pm 10 U10B England (Lenz)U10B Arsenal (Swanson)
Saturday03/02/20132:45 pm 7 U7B Barcelona (Zahm)U7B Celtic (Lilleboe)
Saturday03/02/20132:45 pm 9 U10G Germany (Parker)U9G Portugal (Barucky)
Saturday03/02/20134:00 pm 1 U5 Kansas City (Gonza)U5 New York (Galle)
Saturday03/02/20134:00 pm 10 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)T&C T&C Yamaha
Saturday03/02/20134:00 pm 3 U6 Kansas City (King)U6 Los Angeles (Steen)
Saturday03/02/20134:00 pm 5 U8G Barcelona (Pish)U8G Dortmund (Heidebrecht)
Saturday03/02/20134:00 pm 6 U8G Athletico (Taparauskas)U8G United (Knowles)
Saturday03/02/20134:00 pm 7 U7B America (Nasipak)U7B United (Gray)
Saturday03/02/20134:00 pm 8 U7B Dortmund (Modak)U7B Juventus (Wilkie)
Saturday03/02/20134:00 pm 9 U9G Italia (Meadows)U9G USA (Deal)
Saturday03/02/20134:30 pm 13 U14B D3 T&C Sounders (Tigun) Bastrop Blast
Saturday03/02/20135:15 pm 1 U5 Philadelphia (Parker)U5 Los Angeles (Gere)
Saturday03/02/20135:15 pm 2 U6 Philadelphia (Hunt)U6 Columbus (Fischer)
Saturday03/02/20135:15 pm 5 U8B Germany (Stanley)U8B Argentina (Zoll)
Saturday03/02/20135:15 pm 6 U7B Forza Milan (Loyd)U7B Liverpool (Biles)
Saturday03/02/20135:15 pm 8 U7G Argentina (Koirala)U7G Mexico (Peters)
Saturday03/02/20135:15 pm 9 U9G Holland (Gaede)U10G Athletico (Miller)
Sunday03/03/201312:15 pm 5 U7B Juventus (Wilkie)U7B Athletico (Dixon)
Sunday03/03/20131:30 pm 1 U4 Tiger Moths (Andrews)U4 Spiders (Lott)
Sunday03/03/20131:30 pm 5 U7G Argentina (Koirala)U7G England (Harvey)
Sunday03/03/20131:30 pm 6 U8B Chelsea (Swanson)U8B Spain (Vessa)
Sunday03/03/20131:30 pm 7 U7B Kansas City (McDonald)U7B Celtic (Lilleboe)
Sunday03/03/20131:30 pm 8 U8G Liverpool (Roberts)U8G Barcelona (Pish)
Sunday03/03/20131:30 pm 9 U10B England (Lenz)U10B USA (Eggeling)
Sunday03/03/20132:45 pm 8 U8G Juventus (Goolsbey)U8G United (Knowles)
Sunday03/03/20134:00 pm 10 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)LSC Lone Star 09 Red
Sunday03/03/20134:00 pm 12 U11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)Lonestars Lonestars 02B Silver NTH A
Saturday03/09/20138:30 am 1 U6 Houston (Jack)U6 Washington (Thompson)
Saturday03/09/20138:30 am 10 U9B Portugal (Tabash)U9B Forza Milan (Fischer)
Saturday03/09/20138:30 am 11 U12B D3 T&C Blaze (Chasan)CAYSA LTYA U12B Team2 McManus
Saturday03/09/20138:30 am 2 U5 Portland (Patterson)U5 Toronto (White)
Saturday03/09/20138:30 am 4 U4 Grasshoppers (Martinez)U4 Beetles (Nisimblat)
Saturday03/09/20138:30 am 5 U8B America (Vaughn)U8B Brasil (Barnes)
Saturday03/09/20138:30 am 9 U10B Arsenal (Swanson)U10B Jamaica (Grimes)
Saturday03/09/20139:45 am 1 U6 Dallas (Porter)U6 Salt Lake (McDonald)
Saturday03/09/20139:45 am 10 U9B United (Weston)U9B America (Armstrong)
Saturday03/09/20139:45 am 2 U4 Monarchs (Huang)U4 Fireflies (Davis)
Saturday03/09/20139:45 am 4 U4 Spiders (Lott)U4 Centipedes (Kearsey)
Saturday03/09/20139:45 am 6 U7B Yamaha (Potts)U7B America (Nasipak)
Saturday03/09/20139:45 am 7 U7G Brazil (Jungmann)U7G Italia (Pennington)
Saturday03/09/20139:45 am 9 U9B Chelsea (Overby)U9B Mexico (Martinez)
Saturday03/09/201310:00 am 11 U12G D3 T&C Arsenal (Jackson)RR Round Rock SA Blue Tigers
Saturday03/09/201310:30 am 14 U14G D3 T&C Titans (Heroy)Georgetown U14G
Saturday03/09/201311:00 am 4 U4 Lightning Bugs (Jones)U4 Tiger Moths (Andrews)
Saturday03/09/201311:00 am 5 U8G Dortmund (Heidebrecht)U8G Juventus (Goolsbey)
Saturday03/09/201311:00 am 6 U7B Madrid (Barone)U7B Forza Milan (Loyd)
Saturday03/09/201312:15 pm 1 U5 Vancouver (Oliver)U5 Houston (Vopat)
Saturday03/09/201312:15 pm 10 U9G Argentina (Magana)U9G Italia (Meadows)
Saturday03/09/201312:15 pm 4 U5 New York (Galle)U5 Seattle (Olofson)
Saturday03/09/201312:15 pm 7 U8G Barcelona (Pish)U8G Liverpool (Roberts)
Saturday03/09/20131:30 pm 1 U5 Salt Lake City (Cashman)U5 Dallas (West)
Saturday03/09/20131:30 pm 10 U9G Portugal (Barucky)U9G Holland (Gaede)
Saturday03/09/20131:30 pm 3 U6 Columbus (Fischer)U6 Kansas City (King)
Saturday03/09/20131:30 pm 4 U5 Los Angeles (Gere)U5 Kansas City (Gonza)
Saturday03/09/20131:30 pm 9 U10B Germany (Martinez)U10B Argentina (Dalvi)
Saturday03/09/20132:30 pm 14 U14B D2 Vipers (Daniel)Lampasas LAMPASAS SA LSA COMETS
Saturday03/09/20132:45 pm 10 U9G Forza Milan (Zinnecker)U9G America (Williams)
Saturday03/09/20132:45 pm 3 U6 Toronto (Zoll)U6 Seattle (Arnett)
Saturday03/09/20132:45 pm 4 U6 Philadelphia (Barber)U6 San Jose (Shaddock)
Saturday03/09/20132:45 pm 5 U7B Lyon (Warren)U7B Kansas City (McDonald)
Saturday03/09/20132:45 pm 9 U10B Brasil (Bruno)U10B England (Lenz)
Saturday03/09/20134:00 pm 1 U6 Los Angeles (Steen)U6 Boston (Boyd)
Saturday03/09/20134:00 pm 10 U9G USA (Deal)U9G Brasil (Mock)
Saturday03/09/20134:00 pm 5 U7B United (Gray)U7B Dortmund (Modak)
Saturday03/09/20134:00 pm 7 U8B Italy (Crovello)U8B Greece (Kent)
Saturday03/09/20134:00 pm 9 U9G Arsenal (Blake)U10G Germany (Parker)
Saturday03/09/20135:15 pm 1 U6 Denver (Maguire)U6 Vancouver (Hoskere)
Saturday03/09/20135:15 pm 3 U5 Chicago (Cotey)U5 Boston (Brown)
Saturday03/09/20135:15 pm 5 U7G Mexico (Peters)U7G USA (Condon)
Saturday03/09/20135:15 pm 7 U8B England (Jackson)U8B Chelsea (Swanson)
Saturday03/09/20135:15 pm 8 U8G Chelsea (McDougal)U8G Athletico (Taparauskas)
Saturday03/23/20138:30 am 10 U9G Brasil (Mock)U9G Argentina (Magana)
Saturday03/23/20138:30 am 11 U12B D3 T&C Blaze (Chasan)CAYSA G.C U12 B
Saturday03/23/20138:30 am 2 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Lightning Bugs (Jones)
Saturday03/23/20138:30 am 3 U4 Tiger Moths (Andrews)U4 Fireflies (Davis)
Saturday03/23/20138:30 am 5 U8G Juventus (Goolsbey)U8G Barcelona (Pish)
Saturday03/23/20138:30 am 8 U7B Celtic (Lilleboe)U7B Juventus (Wilkie)
Saturday03/23/20138:30 am 9 U9B Juventus (Bittick)U9B Mexico (Martinez)
Saturday03/23/20139:45 am 1 U6 Salt Lake (McDonald)U6 Houston (Jack)
Saturday03/23/20139:45 am 2 U5 Toronto (White)U5 New York (Galle)
Saturday03/23/20139:45 am 3 U6 Vancouver (Hoskere)U6 Los Angeles (Steen)
Saturday03/23/20139:45 am 5 U7B Forza Milan (Loyd)U7B Lyon (Warren)
Saturday03/23/20139:45 am 6 U8B Greece (Kent)U8B America (Vaughn)
Saturday03/23/20139:45 am 7 U8B Germany (Stanley)U8B England (Jackson)
Saturday03/23/20139:45 am 8 U8B Chelsea (Swanson)U8B Brasil (Barnes)
Saturday03/23/201310:00 am 11 U11G D3 T&C Titans (Sadler)HCASF Ninjas
Saturday03/23/201310:00 am 12 U11G D3 T&C Brasil (Porter)Leander YS Spring
Saturday03/23/201311:00 am 1 U5 Boston (Brown)U5 Vancouver (Oliver)
Saturday03/23/201311:00 am 10 U9B America (Armstrong)U9B Portugal (Tabash)
Saturday03/23/201311:00 am 2 U4 Beetles (Nisimblat)U4 Monarchs (Huang)
Saturday03/23/201311:00 am 3 U4 Dragonflies (Overby)U4 Grasshoppers (Martinez)
Saturday03/23/201311:00 am 4 U6 Washington (Thompson)U6 Portland (Mason)
Saturday03/23/201311:00 am 8 U8B Argentina (Zoll)U8B Italy (Crovello)
Saturday03/23/201311:00 am 9 U10B England (Lenz)U10B Jamaica (Grimes)
Saturday03/23/201312:15 pm 1 U5 Seattle (Olofson)U5 Los Angeles (Gere)
Saturday03/23/201312:15 pm 10 U9G America (Williams)U10G Germany (Parker)
Saturday03/23/201312:15 pm 3 U6 San Jose (Shaddock)U6 Dallas (Porter)
Saturday03/23/201312:15 pm 4 U5 Chicago (Cotey)U5 Portland (Patterson)
Saturday03/23/201312:15 pm 6 U7B Barcelona (Zahm)U7B Madrid (Barone)
Saturday03/23/201312:15 pm 9 U10B Argentina (Dalvi)U10B Arsenal (Swanson)
Saturday03/23/20131:00 pm 11 U12B D3 T&C Raptors (Hayward)NASA Destroyers
Saturday03/23/20131:30 pm 1 U6 Seattle (Arnett)U6 Denver (Maguire)
Saturday03/23/20131:30 pm 10 U9G Italia (Meadows)U9G Forza Milan (Zinnecker)
Saturday03/23/20131:30 pm 4 U5 Philadelphia (Parker)U5 Kansas City (Gonza)
Saturday03/23/20131:30 pm 6 U8G United (Knowles)U8G Dortmund (Heidebrecht)
Saturday03/23/20131:30 pm 9 U10B Mexico (Chimitt)U10B Germany (Martinez)
Saturday03/23/20132:30 pm 12 U11G D2 T&C United (Pish)SA United 02 Girls Black
Saturday03/23/20132:30 pm 13 U17B D2 T&C Sharks (Johnson)Lampasas Force U19D2
Saturday03/23/20132:45 pm 1 U6 Chicago (Younger)U6 New York (Santos)
Saturday03/23/20132:45 pm 10 LSC Philippines BoysLSC Thailand Boys
Saturday03/23/20132:45 pm 3 U6 Columbus (Fagan)U6 Philadelphia (Barber)
Saturday03/23/20132:45 pm 4 U6 Philadelphia (Hunt)U6 Kansas City (King)
Saturday03/23/20132:45 pm 5 U7G Italia (Pennington)U7G England (Harvey)
Saturday03/23/20132:45 pm 8 U7G Germany (Steinhauser)U7G Brazil (Jungmann)
Saturday03/23/20132:45 pm 9 U9B Forza Milan (Fischer)U9B Chelsea (Overby)
Saturday03/23/20134:00 pm 1 U5 Houston (Vopat)U5 Salt Lake City (Cashman)
Saturday03/23/20134:00 pm 10 LSC Ireland BoysLSC Panama Boys
Saturday03/23/20134:00 pm 11 U11G D3 T&C Germany (Lemen)PAYSL Galaxy
Saturday03/23/20134:00 pm 12 U11B D3 T&C Italia (Hays)TC England
Saturday03/23/20134:00 pm 3 U5 Dallas (West)U5 Columbus (Gamoneda)
Saturday03/23/20134:00 pm 7 U7B Athletico (Dixon)U7B United (Gray)
Saturday03/23/20134:00 pm 8 U7G Argentina (Koirala)U7G USA (Condon)
Saturday03/23/20134:00 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B Brasil (Bruno)
Saturday03/23/20135:15 pm 1 U6 Boston (Boyd)U6 Columbus (Fischer)
Saturday03/23/20135:15 pm 6 U7B Dortmund (Modak)U7B Yamaha (Potts)
Saturday03/23/20135:15 pm 9 U10G Lyon (Blood)U9G Portugal (Barucky)
Sunday03/24/201312:15 pm 1 U6 Columbus (Fagan)U6 San Jose (Shaddock)
Sunday03/24/201312:15 pm 5 U8B Germany (Stanley)U8B Brasil (Barnes)
Sunday03/24/201312:15 pm 9 U10B Jamaica (Grimes)U10B Argentina (Dalvi)Rained Out
Sunday03/24/20131:30 pm 1 U4 Lightning Bugs (Jones)U4 Dragonflies (Overby)
Sunday03/24/20131:30 pm 2 U6 Portland (Mason)U6 Chicago (Younger)
Sunday03/24/20131:30 pm 5 U7G USA (Condon)U7G Mexico (Peters)
Sunday03/24/20131:30 pm 6 U8B England (Jackson)U8B Argentina (Zoll)
Sunday03/24/20131:30 pm 7 U7B Madrid (Barone)U7B Lyon (Warren)
Sunday03/24/20131:30 pm 8 U8G Athletico (Taparauskas)U8G Chelsea (McDougal)
Sunday03/24/20131:30 pm 9 U10B Brasil (Bruno)U10B Mexico (Chimitt)
Sunday03/24/20132:30 pm 12 U12G D2 T&C Silver (Cowart)CTX Liverpool CTX 01G-Melia
Sunday03/24/20132:30 pm 14 U14G D3 T&C Titans (Heroy)Hutto Yout Gunners
Sunday03/24/20132:45 pm 1 U6 Denver (Maguire)U6 Toronto (Zoll)
Sunday03/24/20132:45 pm 10 LSC Philippines BoysLSC Tevez
Sunday03/24/20132:45 pm 5 U7G England (Harvey)U7G Argentina (Koirala)
Sunday03/24/20134:30 pm 14 U14B D2 Vipers (Daniel)ntex Storm LIVERPOOL FC LIVERPOOL CTX 99B
Sunday03/24/20135:30 pm 11 U12G D2 T&C Fire (Guerrero)TC FIRE, Hays Fusion
Tuesday03/26/20136:30 pm 12 WDDOA LONESTARS 02B RED NTH BWDDOA LONESTARS 02B RED NTH A
Tuesday03/26/20136:30 pm 13 U14B D3 T&C Sounders (Tigun) Galaxy Montes
Saturday03/30/20138:30 am 1 U6 Portland (Mason)U6 Salt Lake (McDonald)
Saturday03/30/20138:30 am 10 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)NASA Orange
Saturday03/30/20138:30 am 11 U12B D3 T&C Blaze (Chasan)CAYSA kings fc
Saturday03/30/20138:30 am 12 U12G D3 T&C Dynamite (Patterson)Leander U12G Team
Saturday03/30/20138:30 am 3 U4 Fireflies (Davis)U4 Beetles (Nisimblat)
Saturday03/30/20138:30 am 4 U4 Monarchs (Huang)U4 Dragonflies (Overby)
Saturday03/30/20138:30 am 5 U7B Forza Milan (Loyd)U7B Kansas City (McDonald)
Saturday03/30/20138:30 am 6 U7B Liverpool (Biles)U7B Juventus (Wilkie)
Saturday03/30/20138:30 am 8 U7B America (Nasipak)U7B Dortmund (Modak)
Saturday03/30/20138:30 am 9 U9G Arsenal (Blake)U10G Lyon (Blood)
Saturday03/30/20139:45 am 1 U5 Dallas (West)U5 Philadelphia (Parker)
Saturday03/30/20139:45 am 10 U9G Forza Milan (Zinnecker)U9G Brasil (Mock)
Saturday03/30/20139:45 am 2 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Tiger Moths (Andrews)
Saturday03/30/20139:45 am 3 U6 New York (Santos)U6 Washington (Thompson)
Saturday03/30/20139:45 am 5 U7B Lyon (Warren)U7B Barcelona (Zahm)
Saturday03/30/20139:45 am 6 U8B Brasil (Barnes)U8B Greece (Kent)
Saturday03/30/20139:45 am 7 U8G Juventus (Goolsbey)U8G Liverpool (Roberts)
Saturday03/30/20139:45 am 9 U9G Portugal (Barucky)U9G USA (Deal)
Saturday03/30/201310:00 am 11 U11B D3 T&C England (Laney)COPA FC Blue
Saturday03/30/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)TC Celtic Comboys
Saturday03/30/201311:00 am 1 U5 Los Angeles (Gere)U5 Toronto (White)
Saturday03/30/201311:00 am 2 U5 Salt Lake City (Cashman)U5 Boston (Brown)
Saturday03/30/201311:00 am 3 U4 Spiders (Lott)U4 Grasshoppers (Martinez)
Saturday03/30/201311:00 am 5 U8B Spain (Vessa)U8B Italy (Crovello)
Saturday03/30/201311:00 am 6 U7G Mexico (Peters)U7G Brazil (Jungmann)
Saturday03/30/201311:00 am 7 U8G Barcelona (Pish)U8G United (Knowles)
Saturday03/30/201311:00 am 9 U9B Chelsea (Overby)U9B America (Armstrong)
Saturday03/30/201311:30 am 11 U11G D3 T&C Titans (Sadler)NASA 02G MARCHANT - SPR 2013
Saturday03/30/201311:30 am 12 U11G D3 T&C Germany (Lemen)NASA NASA Takvorian
Saturday03/30/201312:15 pm 1 U6 Chicago (Younger)U6 Philadelphia (Hunt)
Saturday03/30/201312:15 pm 10 LSC Philippine BoysLSC Chile Boys
Saturday03/30/201312:15 pm 2 U6 Los Angeles (Steen)U6 Seattle (Arnett)
Saturday03/30/201312:15 pm 4 U5 New York (Galle)U5 Chicago (Cotey)
Saturday03/30/201312:15 pm 7 U7B United (Gray)U7B Celtic (Lilleboe)
Saturday03/30/20131:00 pm 12 LSC Netherlands BoysLSC Japan Boys
Saturday03/30/20131:30 pm 1 U6 Columbus (Fischer)U6 Vancouver (Hoskere)
Saturday03/30/20131:30 pm 10 U10G Germany (Parker)U9G Holland (Gaede)
Saturday03/30/20131:30 pm 2 U6 Houston (Jack)U6 San Jose (Shaddock)
Saturday03/30/20131:30 pm 3 U5 Vancouver (Oliver)U5 Portland (Patterson)
Saturday03/30/20131:30 pm 4 U5 Columbus (Gamoneda)U5 Houston (Vopat)
Saturday03/30/20131:30 pm 6 U7G England (Harvey)U7G Germany (Steinhauser)
Saturday03/30/20131:30 pm 8 U7G Italia (Pennington)U7G Argentina (Koirala)
Saturday03/30/20131:30 pm 9 U9G Argentina (Magana)U10G Athletico (Miller)
Saturday03/30/20132:30 pm 12 U11B D2 T&C Mercury (Fowler) Copa FC
Saturday03/30/20132:30 pm 13 U17B D2 T&C Sharks (Johnson)Hill Count Hill Country FC U18B
Saturday03/30/20132:45 pm 10 U9B Mexico (Martinez)U9B Forza Milan (Fischer)
Saturday03/30/20132:45 pm 2 U6 Dallas (Porter)U6 Columbus (Fagan)
Saturday03/30/20132:45 pm 4 U6 Toronto (Zoll)U6 Philadelphia (Barber)
Saturday03/30/20132:45 pm 5 U7B Yamaha (Potts)U7B Athletico (Dixon)
Saturday03/30/20132:45 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B England (Lenz)
Saturday03/30/20134:00 pm 10 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)GSA Georgetown Force FC 03G Blue
Saturday03/30/20134:00 pm 12 LSC Australia BoysLSC Russia Boys
Saturday03/30/20134:00 pm 6 U8B America (Vaughn)U8B Argentina (Zoll)
Saturday03/30/20134:00 pm 8 U8G Chelsea (McDougal)U8G Dortmund (Heidebrecht)
Saturday03/30/20134:00 pm 9 U9B Barcelona (Gilbert)U9B Portugal (Tabash)
Saturday03/30/20134:30 pm 13 U14B D3 T&C Sounders (Tigun) Leander YSA U14 Boys
Saturday03/30/20135:15 pm 1 U5 Kansas City (Gonza)U5 Seattle (Olofson)
Saturday03/30/20135:15 pm 10 U10B USA (Eggeling)U10B Germany (Martinez)
Saturday03/30/20135:15 pm 9 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B Juventus (Bittick)
Tuesday04/02/20136:30 pm 12 U12G D2 T&C Silver (Cowart)PAYSL Pink FlamesRained Out
Tuesday04/02/20138:00 pm 13 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)RRSA DragonsRained Out
Saturday04/06/20138:30 am 10 U10G Lyon (Blood)U10G Germany (Parker)
Saturday04/06/20138:30 am 11 U12B D3 T&C Blaze (Chasan)CAYSA HAYS YOUTH U12 BOYS
Saturday04/06/20138:30 am 12 U11B D3 T&C Italia (Hays)COPA FC/Blue
Saturday04/06/20138:30 am 2 U4 Spiders (Lott)U4 Monarchs (Huang)
Saturday04/06/20138:30 am 3 U5 Philadelphia (Parker)U5 Seattle (Olofson)
Saturday04/06/20138:30 am 4 U4 Dragonflies (Overby)U4 Fireflies (Davis)
Saturday04/06/20138:30 am 6 U8G United (Knowles)U8G Juventus (Goolsbey)
Saturday04/06/20138:30 am 7 U7G Brazil (Jungmann)U7G USA (Condon)
Saturday04/06/20138:30 am 9 U9B Portugal (Tabash)U9B United (Weston)
Saturday04/06/20139:45 am 1 U6 Toronto (Zoll)U6 Dallas (Porter)
Saturday04/06/20139:45 am 10 LSC Scotland BoysLSC Chicharito
Saturday04/06/20139:45 am 2 U5 Boston (Brown)U5 Columbus (Gamoneda)
Saturday04/06/20139:45 am 4 U4 Tiger Moths (Andrews)U4 Beetles (Nisimblat)
Saturday04/06/20139:45 am 5 U7G Mexico (Peters)U7G England (Harvey)
Saturday04/06/20139:45 am 7 U7B Liverpool (Biles)U7B United (Gray)
Saturday04/06/20139:45 am 8 U8G Dortmund (Heidebrecht)U8G Athletico (Taparauskas)
Saturday04/06/20139:45 am 9 U9G Portugal (Barucky)U9G Argentina (Magana)
Saturday04/06/201310:00 am 11 U11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)Lonestars Lonestars 02B Bronze NTH B
Saturday04/06/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Mercury (Fowler)T&C Red Wings
Saturday04/06/201310:30 am 13 U13B DII T&C Warriors (Langford)Austin Tex Austin Texans 00B
Saturday04/06/201310:30 am 14 U13B DII T&C Thunder (Randolph)AYSL Pflugerville Crew
Saturday04/06/201311:00 am 1 U4 Grasshoppers (Martinez)U4 Lightning Bugs (Jones)
Saturday04/06/201311:00 am 10 U10B Mexico (Chimitt)U10B Jamaica (Grimes)
Saturday04/06/201311:00 am 2 U5 Chicago (Cotey)U5 Los Angeles (Gere)
Saturday04/06/201311:00 am 3 U5 Portland (Patterson)U5 Salt Lake City (Cashman)
Saturday04/06/201311:00 am 5 U7B Athletico (Dixon)U7B America (Nasipak)
Saturday04/06/201311:00 am 7 U7B Juventus (Wilkie)U7B Madrid (Barone)
Saturday04/06/201311:00 am 8 U7B Barcelona (Zahm)U7B Forza Milan (Loyd)
Saturday04/06/201311:00 am 9 U10B England (Lenz)U10B Argentina (Dalvi)
Saturday04/06/201311:30 am 12 U11B D3 T&C England (Laney)RRSA J. Dunsworth
Saturday04/06/201312:15 pm 1 U6 San Jose (Shaddock)U6 Portland (Mason)
Saturday04/06/201312:15 pm 10 U9B Juventus (Bittick)U9B Forza Milan (Fischer)
Saturday04/06/201312:15 pm 2 U5 Toronto (White)U5 Kansas City (Gonza)
Saturday04/06/201312:15 pm 9 U10B Germany (Martinez)U10B Brasil (Bruno)
Saturday04/06/20131:00 pm 11 U12G D3 T&C Arsenal (Jackson)PAYSL Pflugerville AYSL Cobras
Saturday04/06/20131:30 pm 1 U6 Vancouver (Hoskere)U6 Kansas City (King)
Saturday04/06/20131:30 pm 10 U9B America (Armstrong)U9B Mexico (Martinez)
Saturday04/06/20131:30 pm 2 U5 Vancouver (Oliver)U5 New York (Galle)
Saturday04/06/20131:30 pm 5 U8B Chelsea (Swanson)U8B Greece (Kent)
Saturday04/06/20131:30 pm 8 U7B Celtic (Lilleboe)U7B Yamaha (Potts)
Saturday04/06/20131:30 pm 9 U10G Athletico (Miller)U9G Forza Milan (Zinnecker)
Saturday04/06/20132:30 pm 11 U12G D3 T&C Dynamite (Patterson)RR Heranandez
Saturday04/06/20132:30 pm 12 U12G D2 T&C Gold (Gomez)NEYSO SA FUSION FC '01G WHITE
Saturday04/06/20132:30 pm 14 U14B D2 Vipers (Daniel)LSC LONESTARS 99B BLUE NTH
Saturday04/06/20132:45 pm 10 U10B USA (Eggeling)U10B Arsenal (Swanson)
Saturday04/06/20132:45 pm 3 U6 Seattle (Arnett)U6 Columbus (Fischer)
Saturday04/06/20132:45 pm 4 U6 Columbus (Fagan)U6 Houston (Jack)
Saturday04/06/20132:45 pm 5 U7G Germany (Steinhauser)U7G Italia (Pennington)
Saturday04/06/20132:45 pm 7 U8B Spain (Vessa)U8B America (Vaughn)
Saturday04/06/20132:45 pm 8 U8G Chelsea (McDougal)U8G Barcelona (Pish)
Saturday04/06/20132:45 pm 9 U9G America (Williams)U9G Holland (Gaede)
Saturday04/06/20134:00 pm 10 U9G Brasil (Mock)U9G Italia (Meadows)
Saturday04/06/20134:00 pm 11 U11G D3 T&C Titans (Sadler)RR RR SA R Rodriguez
Saturday04/06/20134:00 pm 2 U6 Washington (Thompson)U6 Chicago (Younger)
Saturday04/06/20134:00 pm 4 U6 Philadelphia (Hunt)U6 Boston (Boyd)
Saturday04/06/20134:00 pm 6 U7B Kansas City (McDonald)U7B Dortmund (Modak)
Saturday04/06/20134:00 pm 9 U9G USA (Deal)U9G Arsenal (Blake)
Saturday04/06/20135:15 pm 1 U6 Salt Lake (McDonald)U6 New York (Santos)
Saturday04/06/20135:15 pm 10 LSC Ireland BoysLSC Thailand Boys
Saturday04/06/20135:15 pm 2 U6 Philadelphia (Barber)U6 Denver (Maguire)
Saturday04/06/20135:15 pm 4 U5 Houston (Vopat)U5 Dallas (West)
Saturday04/06/20135:15 pm 7 U8B Argentina (Zoll)U8B Brasil (Barnes)
Saturday04/06/20135:15 pm 9 U9B Barcelona (Gilbert)U9B Chelsea (Overby)
Sunday04/07/201312:15 pm 10 U10G Germany (Parker)U9G Forza Milan (Zinnecker)
Sunday04/07/201312:15 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B Argentina (Dalvi)
Sunday04/07/20131:00 pm 11 U12G D2 T&C Fire (Guerrero)Lonestar Bronze
Sunday04/07/20131:00 pm 12 U11B D3 T&C England (Laney)ELGIN Pumas
Sunday04/07/20131:30 pm 1 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Beetles (Nisimblat)
Sunday04/07/20131:30 pm 10 U10G Athletico (Miller)U9G USA (Deal)
Sunday04/07/20131:30 pm 2 U6 Columbus (Fischer)U6 Los Angeles (Steen)
Sunday04/07/20131:30 pm 5 U7G Italia (Pennington)U7G Brazil (Jungmann)
Sunday04/07/20131:30 pm 6 U8B Germany (Stanley)U8B Greece (Kent)
Sunday04/07/20131:30 pm 7 U7B Forza Milan (Loyd)U7B Barcelona (Zahm)
Sunday04/07/20131:30 pm 8 U8G Juventus (Goolsbey)U8G Dortmund (Heidebrecht)
Sunday04/07/20131:30 pm 9 LSC Scotland BoysLSC Philippines Boys
Sunday04/07/20132:30 pm 11 U12G D3 T&C Dynamite (Patterson)NASA Warriors
Sunday04/07/20132:30 pm 14 U14G D3 T&C Titans (Heroy)Centex Storm
Sunday04/07/20132:45 pm 10 U10B Arsenal (Swanson)U10B Mexico (Chimitt)
Sunday04/07/20132:45 pm 2 U5 Columbus (Gamoneda)U5 Philadelphia (Parker)
Sunday04/07/20132:45 pm 5 U7B Lyon (Warren)U7B Madrid (Barone)
Sunday04/07/20132:45 pm 6 U8B Brasil (Barnes)U8B Italy (Crovello)
Sunday04/07/20132:45 pm 7 U7B Kansas City (McDonald)U7B America (Nasipak)
Sunday04/07/20132:45 pm 9 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B Forza Milan (Fischer)
Sunday04/07/20134:00 pm 10 U9B Juventus (Bittick)U9B Barcelona (Gilbert)
Sunday04/07/20134:00 pm 11 U12G D3 T&C Arsenal (Jackson)LEANDER YS LEANDER YSA LEANDER U-12 GIRLS
Sunday04/07/20134:00 pm 9 U9G Italia (Meadows)U9G America (Williams)
Sunday04/07/20134:30 pm 13 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)LH Tumbleweeds
Sunday04/07/20134:30 pm 14 U14B D2 Vipers (Daniel)Leander YS LEANDER YSA LEANDER RATTLERS U
Tuesday04/09/20136:30 pm 12 U11G D2 T&C United (Pish)PAYSL Bulldogs
Tuesday04/09/20136:30 pm 13 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)LH Illuminati
Tuesday04/09/20138:00 pm 13 U19B D3 T&C Warriors (Kostroun)LH Tumbleweeds
Wednesday04/10/20136:30 pm 12 U11G D3 T&C Germany (Lemen)TC TitansRained Out
Saturday04/13/20138:30 am 1 U5 Dallas (West)U5 Boston (Brown)
Saturday04/13/20138:30 am 10 U9B Forza Milan (Fischer)U9B America (Armstrong)
Saturday04/13/20138:30 am 11 U12B D3 T&C Blaze (Chasan)CAYSA centex inferno
Saturday04/13/20138:30 am 2 U4 Lightning Bugs (Jones)U4 Monarchs (Huang)
Saturday04/13/20138:30 am 3 U6 Portland (Mason)U6 Columbus (Fagan)
Saturday04/13/20138:30 am 4 U4 Beetles (Nisimblat)U4 Dragonflies (Overby)
Saturday04/13/20138:30 am 7 U8B Germany (Stanley)U8B Italy (Crovello)
Saturday04/13/20138:30 am 8 U7B Dortmund (Modak)U7B Athletico (Dixon)
Saturday04/13/20138:30 am 9 U10B Brasil (Bruno)U10B Arsenal (Swanson)
Saturday04/13/20139:45 am 1 U4 Fireflies (Davis)U4 Spiders (Lott)
Saturday04/13/20139:45 am 2 U6 Los Angeles (Steen)U6 Philadelphia (Barber)
Saturday04/13/20139:45 am 5 U7G Italia (Pennington)U7G Mexico (Peters)
Saturday04/13/20139:45 am 6 U8B Brasil (Barnes)U8B Spain (Vessa)
Saturday04/13/20139:45 am 7 U8G United (Knowles)U8G Liverpool (Roberts)
Saturday04/13/20139:45 am 8 U8B England (Jackson)U8B America (Vaughn)
Saturday04/13/20139:45 am 9 U9G Italia (Meadows)U10G Athletico (Miller)
Saturday04/13/201310:00 am 11 U11G D3 T&C Brasil (Porter)NASA Marchant
Saturday04/13/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)Copa FC Copa FC
Saturday04/13/201311:00 am 1 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Grasshoppers (Martinez)
Saturday04/13/201311:00 am 10 U9B United (Weston)U9B Chelsea (Overby)
Saturday04/13/201311:00 am 3 U6 Houston (Jack)U6 Toronto (Zoll)
Saturday04/13/201311:00 am 4 U5 Los Angeles (Gere)U5 Vancouver (Oliver)
Saturday04/13/201311:00 am 5 U7G USA (Condon)U7G England (Harvey)
Saturday04/13/201311:00 am 6 U7G Germany (Steinhauser)U7G Argentina (Koirala)
Saturday04/13/201311:00 am 8 U7B Barcelona (Zahm)U7B Kansas City (McDonald)
Saturday04/13/201311:00 am 9 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B Portugal (Tabash)
Saturday04/13/201311:30 am 12 U11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)TC Mercury
Saturday04/13/201312:15 pm 10 U9G Holland (Gaede)U10G Lyon (Blood)
Saturday04/13/201312:15 pm 2 U5 Salt Lake City (Cashman)U5 New York (Galle)
Saturday04/13/201312:15 pm 3 U6 Denver (Maguire)U6 Dallas (Porter)
Saturday04/13/201312:15 pm 5 U7B America (Nasipak)U7B Celtic (Lilleboe)
Saturday04/13/201312:15 pm 6 U7B Lyon (Warren)U7B Juventus (Wilkie)
Saturday04/13/201312:15 pm 7 U8G Juventus (Goolsbey)U8G Chelsea (McDougal)
Saturday04/13/201312:15 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B Germany (Martinez)
Saturday04/13/20131:00 pm 11 U12G D3 T&C Dynamite (Patterson)Granite Co Cowgirls
Saturday04/13/20131:30 pm 1 U6 Kansas City (King)U6 Seattle (Arnett)
Saturday04/13/20131:30 pm 10 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)CTX Liverpool
Saturday04/13/20131:30 pm 2 U6 Boston (Boyd)U6 Vancouver (Hoskere)
Saturday04/13/20131:30 pm 5 U7B Yamaha (Potts)U7B Liverpool (Biles)
Saturday04/13/20131:30 pm 9 U10G Germany (Parker)U9G USA (Deal)
Saturday04/13/20132:45 pm 10 U9G Forza Milan (Zinnecker)U9G Portugal (Barucky)
Saturday04/13/20132:45 pm 2 U5 Columbus (Gamoneda)U5 Portland (Patterson)
Saturday04/13/20132:45 pm 4 U6 Chicago (Younger)U6 Salt Lake (McDonald)
Saturday04/13/20132:45 pm 6 U8G Athletico (Taparauskas)U8G Barcelona (Pish)
Saturday04/13/20132:45 pm 8 U8B Greece (Kent)U8B Argentina (Zoll)
Saturday04/13/20132:45 pm 9 U10B Jamaica (Grimes)U10B USA (Eggeling)
Saturday04/13/20134:00 pm 10 U10B Argentina (Dalvi)U10B Mexico (Chimitt)
Saturday04/13/20134:00 pm 12 U12G D2 T&C Silver (Cowart)LSC AUC LSC - AUC Cyclones
Saturday04/13/20134:00 pm 3 U5 Houston (Vopat)U5 Philadelphia (Parker)
Saturday04/13/20134:00 pm 5 U7B Madrid (Barone)U7B United (Gray)
Saturday04/13/20134:00 pm 9 U9B Mexico (Martinez)U9B Barcelona (Gilbert)
Saturday04/13/20135:15 pm 1 U5 Kansas City (Gonza)U5 Chicago (Cotey)
Saturday04/13/20135:15 pm 10 U9G Arsenal (Blake)U9G Argentina (Magana)
Saturday04/13/20135:15 pm 2 U5 Seattle (Olofson)U5 Toronto (White)
Saturday04/13/20135:15 pm 3 U6 New York (Santos)U6 San Jose (Shaddock)
Saturday04/13/20135:15 pm 4 U6 Washington (Thompson)U6 Philadelphia (Hunt)
Saturday04/13/20135:15 pm 9 LSC Scotland BoysLSC Panama Boys
Sunday04/14/201312:15 pm 10 U9B United (Weston)U9B Juventus (Bittick)
Sunday04/14/201312:15 pm 9 U10B Espana (Llano)U10B Jamaica (Grimes)
Sunday04/14/20131:00 pm 11 U12B D3 T&C Raptors (Hayward)Centex Forastros
Sunday04/14/20131:30 pm 1 U4 Monarchs (Huang)U4 Grasshoppers (Martinez)
Sunday04/14/20131:30 pm 10 U9B Chelsea (Overby)U9B Portugal (Tabash)
Sunday04/14/20131:30 pm 2 U6 Boston (Boyd)U6 Kansas City (King)
Sunday04/14/20131:30 pm 5 U7G Italia (Pennington)U7G Germany (Steinhauser)
Sunday04/14/20131:30 pm 6 U8B America (Vaughn)U8B Italy (Crovello)
Sunday04/14/20131:30 pm 8 U8G Dortmund (Heidebrecht)U8G Barcelona (Pish)
Sunday04/14/20131:30 pm 9 U10B Arsenal (Swanson)U10B Germany (Martinez)
Sunday04/14/20132:30 pm 12 U11G D2 T&C United (Pish)Alamo City LSC White West 02G
Sunday04/14/20132:30 pm 13 U17B D2 T&C Sharks (Johnson)LSC Cyclones
Sunday04/14/20132:30 pm 14 U13B DII T&C Warriors (Langford)LSC AUC PUMAS
Sunday04/14/20132:45 pm 10 LSC Philippines BoysLSC Xavi
Sunday04/14/20132:45 pm 5 U8B Germany (Stanley)U8B Chelsea (Swanson)
Sunday04/14/20132:45 pm 8 U8G Liverpool (Roberts)U8G Athletico (Taparauskas)
Sunday04/14/20132:45 pm 9 U9G Brasil (Mock)U9G America (Williams)
Sunday04/14/20134:00 pm 10 LSC Thailand BoysLSC Mata
Sunday04/14/20134:00 pm 12 U12G D2 T&C Gold (Gomez)CLASSICS ELITE SA 01G BLUE
Sunday04/14/20134:00 pm 6 U7B Liverpool (Biles)U7B Athletico (Dixon)
Tuesday04/16/20136:30 pm 12 U12G D2 T&C Silver (Cowart)PAYSL Pink Flames
Tuesday04/16/20136:30 pm 13 Holy Famil Holy Family ** NO REFS **4:30-6:30p Regents/St. Andrews
Tuesday04/16/20138:00 pm 13 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)RRSA Dragons
Saturday04/20/20138:30 am 1 U4 Tiger Moths (Andrews)U4 Dragonflies (Overby)
Saturday04/20/20138:30 am 10 U10B Brasil (Bruno)U10B Jamaica (Grimes)
Saturday04/20/20138:30 am 2 U6 Philadelphia (Barber)U6 Columbus (Fischer)
Saturday04/20/20138:30 am 3 U4 Monarchs (Huang)U4 Centipedes (Kearsey)
Saturday04/20/20138:30 am 4 U4 Lightning Bugs (Jones)U4 Fireflies (Davis)
Saturday04/20/20138:30 am 5 U7G Argentina (Koirala)U7G Brazil (Jungmann)
Saturday04/20/20138:30 am 6 U7B United (Gray)U7B Lyon (Warren)
Saturday04/20/20138:30 am 8 U8G Athletico (Taparauskas)U8G Juventus (Goolsbey)
Saturday04/20/20138:30 am 9 U9G Portugal (Barucky)U9G Italia (Meadows)
Saturday04/20/20139:45 am 1 U4 Spiders (Lott)U4 Beetles (Nisimblat)
Saturday04/20/20139:45 am 5 U8B Chelsea (Swanson)U8B Argentina (Zoll)
Saturday04/20/20139:45 am 6 U7G Mexico (Peters)U7G Germany (Steinhauser)
Saturday04/20/20139:45 am 7 U8B America (Vaughn)U8B Germany (Stanley)
Saturday04/20/201310:00 am 11 U12B D3 T&C Raptors (Hayward)LTYA Hornets
Saturday04/20/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)Lonestars 02B Bronze Nth B
Saturday04/20/201310:30 am 13 U19B D3 T&C Warriors (Kostroun)RR Waclawczyk
Saturday04/20/201311:00 am 10 U9G USA (Deal)U9G Holland (Gaede)
Saturday04/20/201311:00 am 2 U5 Philadelphia (Parker)U5 Toronto (White)
Saturday04/20/201311:00 am 4 U6 Columbus (Fagan)U6 New York (Santos)
Saturday04/20/201311:00 am 7 U7B Celtic (Lilleboe)U7B Dortmund (Modak)
Saturday04/20/201311:00 am 8 U7G USA (Condon)U7G Italia (Pennington)
Saturday04/20/201311:30 am 11 U11G D3 T&C Titans (Sadler)TC Brasil
Saturday04/20/201312:15 pm 10 U10B USA (Eggeling)U10B Argentina (Dalvi)
Saturday04/20/201312:15 pm 2 U5 Salt Lake City (Cashman)U5 Los Angeles (Gere)
Saturday04/20/201312:15 pm 3 U6 Salt Lake (McDonald)U6 Washington (Thompson)
Saturday04/20/201312:15 pm 4 U5 Boston (Brown)U5 Houston (Vopat)
Saturday04/20/201312:15 pm 6 U7B Madrid (Barone)U7B Yamaha (Potts)
Saturday04/20/201312:15 pm 8 U7B Liverpool (Biles)U7B America (Nasipak)
Saturday04/20/201312:15 pm 9 U9G Argentina (Magana)U10G Germany (Parker)
Saturday04/20/201312:30 pm 14 U13B DII T&C Thunder (Randolph)AYSL Sharks FC
Saturday04/20/20131:00 pm 12 U11G D3 T&C Germany (Lemen)RR ROUND ROCK SA R RODRIGUEZ
Saturday04/20/20131:30 pm 1 U5 Vancouver (Oliver)U5 Kansas City (Gonza)
Saturday04/20/20131:30 pm 10 LSC Ireland BoysLSC Mata
Saturday04/20/20131:30 pm 3 U6 Dallas (Porter)U6 Los Angeles (Steen)
Saturday04/20/20131:30 pm 5 U7B Kansas City (McDonald)U7B Athletico (Dixon)
Saturday04/20/20131:30 pm 6 U8B Spain (Vessa)U8B Greece (Kent)
Saturday04/20/20131:30 pm 9 U9B Chelsea (Overby)U9B Liverpool (Scarmardo)
Saturday04/20/20132:30 pm 12 U11B D3 T&C Italia (Hays)Round Rock J Dunsworth
Saturday04/20/20132:30 pm 13 U17B D2 T&C Sharks (Johnson)Tri County Cavalry Red 95
Saturday04/20/20132:45 pm 1 U5 Chicago (Cotey)U5 Seattle (Olofson)
Saturday04/20/20132:45 pm 10 U10B England (Lenz)U10B Mexico (Chimitt)
Saturday04/20/20132:45 pm 2 U5 Portland (Patterson)U5 Dallas (West)
Saturday04/20/20132:45 pm 3 U6 Toronto (Zoll)U6 Portland (Mason)
Saturday04/20/20132:45 pm 4 U6 San Jose (Shaddock)U6 Chicago (Younger)
Saturday04/20/20132:45 pm 7 U7B Juventus (Wilkie)U7B Forza Milan (Loyd)
Saturday04/20/20132:45 pm 8 U8G Chelsea (McDougal)U8G United (Knowles)
Saturday04/20/20132:45 pm 9 U10B Arsenal (Swanson)U10B Espana (Llano)
Saturday04/20/20134:00 pm 1 U6 Denver (Maguire)U6 Houston (Jack)
Saturday04/20/20134:00 pm 10 U9G Arsenal (Blake)U9G Forza Milan (Zinnecker)
Saturday04/20/20134:00 pm 12 U11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)Lonestars LONESTARS 02B SILVER NTH B
Saturday04/20/20134:00 pm 3 U6 Seattle (Arnett)U6 Boston (Boyd)
Saturday04/20/20134:00 pm 7 U8G Liverpool (Roberts)U8G Dortmund (Heidebrecht)
Saturday04/20/20134:00 pm 9 U9B United (Weston)U9B Mexico (Martinez)
Saturday04/20/20135:15 pm 1 U6 Philadelphia (Hunt)U6 Vancouver (Hoskere)
Saturday04/20/20135:15 pm 10 U9B Juventus (Bittick)U9B America (Armstrong)
Saturday04/20/20135:30 pm 12 U11G D2 T&C United (Pish)Lions FC Lady Lions 02 Red
Sunday04/21/201312:15 pm 10 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)NASA Orange
Sunday04/21/201312:15 pm 8 U7B Liverpool (Biles)U7B Barcelona (Zahm)
Sunday04/21/201312:15 pm 9 U10B USA (Eggeling)U10B Espana (Llano)
Sunday04/21/20131:00 pm 12 U11B D3 T&C England (Laney)NASA Red Bulls
Sunday04/21/20131:30 pm 1 U6 Kansas City (King)U6 Boston (Boyd)
Sunday04/21/20131:30 pm 10 U9G Holland (Gaede)U9G Arsenal (Blake)
Sunday04/21/20131:30 pm 2 U5 Toronto (White)U5 Chicago (Cotey)
Sunday04/21/20131:30 pm 3 U5 New York (Galle)U5 Columbus (Gamoneda)
Sunday04/21/20131:30 pm 5 U8B Italy (Crovello)U8B England (Jackson)
Sunday04/21/20131:30 pm 9 U10G Athletico (Miller)U9G Brasil (Mock)
Sunday04/21/20132:30 pm 11 U12G D3 T&C Arsenal (Jackson)Centex Centex Storm - Diaz-G12
Sunday04/21/20132:30 pm 13 U19B D3 T&C Warriors (Kostroun)Lampasas S Force
Sunday04/21/20132:30 pm 14 U13B DII T&C Thunder (Randolph)Hays Youth Fusion 00
Sunday04/21/20132:45 pm 10 LSC Philippines BoysLSC Panama Boys
Sunday04/21/20132:45 pm 5 U7B Athletico (Dixon)U7B Celtic (Lilleboe)
Sunday04/21/20132:45 pm 9 LSC Scotland BoysLSC Xavi Boys
Sunday04/21/20134:00 pm 10 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)LSC LONESTAR SC LONESTAR 03G CTX
Sunday04/21/20134:00 pm 9 U9B Barcelona (Gilbert)U9B Forza Milan (Fischer)
Tuesday04/23/20136:30 pm 12 U11G D3 T&C Germany (Lemen)T&C T&C Titans
Wednesday04/24/20136:30 pm 12 U12G D2 T&C Fire (Guerrero)TC Silver
Wednesday04/24/20138:00 pm 13 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)TC Warriors
Saturday04/27/20138:30 am 1 U4 Dragonflies (Overby)U4 Spiders (Lott)
Saturday04/27/20138:30 am 10 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B Mexico (Martinez)
Saturday04/27/20138:30 am 2 U5 Seattle (Olofson)U5 Vancouver (Oliver)
Saturday04/27/20138:30 am 3 U5 Boston (Brown)U5 Philadelphia (Parker)
Saturday04/27/20138:30 am 4 U6 Portland (Mason)U6 Denver (Maguire)
Saturday04/27/20138:30 am 5 U8B Italy (Crovello)U8B Chelsea (Swanson)
Saturday04/27/20138:30 am 6 U7B Lyon (Warren)U7B Yamaha (Potts)
Saturday04/27/20138:30 am 7 U7B Forza Milan (Loyd)U7B United (Gray)
Saturday04/27/20138:30 am 8 U8G United (Knowles)U8G Athletico (Taparauskas)
Saturday04/27/20138:30 am 9 U9G Italia (Meadows)U9G Arsenal (Blake)
Saturday04/27/20139:45 am 10 U10G Athletico (Miller)U9G America (Williams)
Saturday04/27/20139:45 am 2 U6 Kansas City (King)U6 Philadelphia (Barber)
Saturday04/27/20139:45 am 5 U7B Barcelona (Zahm)U7B Juventus (Wilkie)
Saturday04/27/20139:45 am 7 U8B Greece (Kent)U8B England (Jackson)
Saturday04/27/20139:45 am 9 U10B Argentina (Dalvi)U10B Brasil (Bruno)
Saturday04/27/201310:00 am 12 U12G D2 T&C Silver (Cowart)NASA RC Rangers 01 Girls White
Saturday04/27/201310:30 am 14 U13B DII T&C Warriors (Langford)RRSA CROSSFIRE 00
Saturday04/27/201311:00 am 1 U4 Grasshoppers (Martinez)U4 Tiger Moths (Andrews)
Saturday04/27/201311:00 am 10 U10B Germany (Martinez)U10B England (Lenz)
Saturday04/27/201311:00 am 2 U4 Centipedes (Kearsey)U4 Fireflies (Davis)
Saturday04/27/201311:00 am 3 U4 Beetles (Nisimblat)U4 Lightning Bugs (Jones)
Saturday04/27/201311:00 am 9 LSC Thailand BoysLSC Scotland Boys
Saturday04/27/201311:30 am 11 U11G D3 T&C Brasil (Porter)T&C Germany
Saturday04/27/201312:15 pm 1 U6 Salt Lake (McDonald)U6 Philadelphia (Hunt)
Saturday04/27/201312:15 pm 10 U10B Mexico (Chimitt)U10B USA (Eggeling)
Saturday04/27/201312:15 pm 9 U9B America (Armstrong)U9B Barcelona (Gilbert)
Saturday04/27/20131:00 pm 11 U12G D3 T&C Arsenal (Jackson)Centex SC Centex Storm SC
Saturday04/27/20131:30 pm 1 U6 New York (Santos)U6 Toronto (Zoll)
Saturday04/27/20131:30 pm 10 U10G Lyon (Blood)U9G USA (Deal)
Saturday04/27/20131:30 pm 2 U6 Vancouver (Hoskere)U6 Seattle (Arnett)
Saturday04/27/20131:30 pm 3 U6 Columbus (Fischer)U6 Dallas (Porter)
Saturday04/27/20131:30 pm 4 U5 Houston (Vopat)U5 Portland (Patterson)
Saturday04/27/20131:30 pm 6 U8G Chelsea (McDougal)U8G Liverpool (Roberts)
Saturday04/27/20131:30 pm 8 U7B America (Nasipak)U7B Madrid (Barone)
Saturday04/27/20131:30 pm 9 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)United Germany
Saturday04/27/20132:30 pm 11 U12G D2 T&C Gold (Gomez)Exodus FUTBOL UNITED
Saturday04/27/20132:30 pm 14 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)NASA Railyard
Saturday04/27/20132:45 pm 10 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)PAYSL PAYSL U10G Jaguars (Viegra)
Saturday04/27/20132:45 pm 2 U6 Chicago (Younger)U6 Columbus (Fagan)
Saturday04/27/20132:45 pm 8 U7G Germany (Steinhauser)U7G USA (Condon)
Saturday04/27/20132:45 pm 9 U9B Forza Milan (Fischer)U9B United (Weston)
Saturday04/27/20134:00 pm 1 U6 Washington (Thompson)U6 San Jose (Shaddock)
Saturday04/27/20134:00 pm 10 U9G Brasil (Mock)U9G Portugal (Barucky)
Saturday04/27/20134:00 pm 2 U5 Kansas City (Gonza)U5 Salt Lake City (Cashman)
Saturday04/27/20134:00 pm 5 U7G Brazil (Jungmann)U7G England (Harvey)
Saturday04/27/20134:00 pm 7 U7G Mexico (Peters)U7G Argentina (Koirala)
Saturday04/27/20134:00 pm 8 U8B Argentina (Zoll)U8B Spain (Vessa)
Saturday04/27/20134:00 pm 9 U9B Portugal (Tabash)U9B Juventus (Bittick)
Saturday04/27/20134:30 pm 14 U14G D3 T&C Titans (Heroy)LTYA Chargers
Saturday04/27/20135:15 pm 10 U10B Jamaica (Grimes)U10B Argentina (Dalvi)
Saturday04/27/20135:15 pm 4 U5 Dallas (West)U5 New York (Galle)
Saturday04/27/20135:30 pm 12 U12G D3 T&C Dynamite (Patterson)Centex Sto Chervenka
Sunday04/28/20131:00 pm 11 U12G D2 T&C Fire (Guerrero)Lonestar White
Sunday04/28/20131:30 pm 9 U9G America (Williams)U10G Lyon (Blood)
Sunday04/28/20132:45 pm 10 LSC Philippines BoysLSC Ireland Boys
Sunday04/28/20132:45 pm 2 U5 Columbus (Gamoneda)U5 Los Angeles (Gere)
Sunday04/28/20132:45 pm 9 U9G Holland (Gaede)U9G Argentina (Magana)
Sunday04/28/20134:00 pm 11 U11B D2 T&C Mercury (Fowler)T&C Red Wings (friendly game)
Sunday04/28/20134:00 pm 12 U12G D2 T&C Gold (Gomez)Lonestars 01G Silver NTH A
Sunday04/28/20134:00 pm 2 U6 Los Angeles (Steen)U6 Houston (Jack)
Tuesday04/30/20136:30 pm 12 WDDOA WDDOA - LONESTARS 02G RED BWDDOA WDDOA - AUSTIN TEXANS 01G
Saturday05/04/20139:15 am 10 U9B Barcelona (Gilbert)U9B Liverpool (Scarmardo)
Saturday05/04/20139:45 am 1 U6 New York (Santos)U6 Philadelphia (Hunt)
Saturday05/04/20139:45 am 6 U8B Spain (Vessa)U8B Germany (Stanley)
Saturday05/04/201310:00 am 31 U11B D3 T&C Italia (Hays)TC England
Saturday05/04/201310:30 am 13 U14B D3 T&C Sounders (Tigun) Liberty Hill
Saturday05/04/201310:30 am 25 U19B D3 T&C Warriors (Kostroun)NASA Railyard
Saturday05/04/201312:15 pm 6 U7B Dortmund (Modak)U7B Liverpool (Biles)
Saturday05/04/20135:00 pm 9 U10G Athletico (Miller)U10G Lyon (Blood)
Sunday05/05/20131:00 pm 9 U9B Liverpool (Scarmardo)U9B United (Weston)
Sunday05/05/20132:30 pm 25 U14G D3 T&C Titans (Heroy)LSC/CCU Strikers
Sunday05/05/20132:30 pm 31 U11B D3 T&C England (Laney)TC Mercury
Sunday05/05/20134:30 pm 13 U14B D3 T&C Sounders (Tigun) Dripping Springs
Tuesday05/07/20136:30 pm 12 WDDOA WDDOA - LONESTARS 02G RED A WDDOA WDDOA - AUSTIN TEXANS 01G
Friday05/10/20136:00 pm U11B D2 NASA SpartansU11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)
Friday05/10/20136:00 pm U11G D2 T&C United (Pish)U12G D2 T&C Gold (Gomez)
Friday05/10/20136:00 pm 10 U10G Athletico (Miller)U9G Holland (Gaede)
Friday05/10/20136:00 pm 12 U11B D3 T&C England (Laney)U11B D3 T&C Italia (Hays)
Friday05/10/20136:00 pm 25 U19B D3 LH IlluminatiU19B D3 LH Tumbleweeds
Friday05/10/20136:00 pm 9 U10G Rec+ T&C USA (Dawes)U10G Rec+ Lonestars 03G Red CTX
Saturday05/11/20138:30 am U11B D2 COPA FCU11B D2 Liverpool CTX
Saturday05/11/20138:30 am 10 U9G Arsenal (Blake)U10G Athletico (Miller)
Saturday05/11/20138:30 am 9 U9B America (Armstrong)U9B Portugal (Tabash)
Saturday05/11/201310:00 am U11B D3 T&C Italia (Hays)U11B D3 NASA Red Bulls
Saturday05/11/201310:00 am U11B D3 Lampasas ForceU11B D3 T&C England (Laney)
Saturday05/11/201310:00 am U12G D2 T&C Gold (Gomez)U12G D2 NASA RCR White
Saturday05/11/201310:00 am U12G D2 Liverpool CTXU11G D2 T&C United (Pish)
Saturday05/11/201310:00 am 10 U9G Holland (Gaede)U9G America (Williams)
Saturday05/11/201310:00 am 12 U11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)U11B D3 FC COPA Mustangs
Saturday05/11/201310:00 am 25 U19B D3 LH TumbleweedsU19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)
Saturday05/11/201310:00 am 28 U19B D3 Lampassas ForceU19B D3 LH Illuminati
Saturday05/11/201310:00 am 31 U11G D3 NASA Angry BirdsU11G D3 Lockhart Sparrows
Saturday05/11/201310:00 am 32 U12G D3 Centex Storm SupersonicsU12G D3 Centex Blue Flames
Saturday05/11/201310:00 am 9 U10B Espana (Llano)U9B Forza Milan (Fischer)
Saturday05/11/201311:30 am U11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)U11B D2 COPA FC
Saturday05/11/201311:30 am U11B D2 Liverpool FCU12B D3 Wells Branch Fire
Saturday05/11/201311:30 am U12B D3 HaysU12B D3 BYSO Eliminators
Saturday05/11/201311:30 am 10 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)U10G Rec+ T&C USA (Dawes)
Saturday05/11/201311:30 am 25 U14G D3 Centex LightningU14G D3 T&C Titans (Heroy)
Saturday05/11/201311:30 am 28 U14G D3 NASA EaglesU14G D3 Hutto Gunners
Saturday05/11/201311:30 am 9 U10G Rec+ CC United Germany (Manning)U10G Rec+ Lonestars 03G Red CTX
Saturday05/11/20131:00 pm U11B D2 Liverpool CTXU11B D2 NASA Spartans
Saturday05/11/20131:00 pm U11B D3 FC COPA MustangsU11B D3 GCYSA Angels
Saturday05/11/20131:00 pm U11G D3 Lockhart SparrowsU12G D3 Centex Blue Flames
Saturday05/11/20131:00 pm U12G D3 Centex Storm SupersonicsU11G D3 NASA Angry Birds
Saturday05/11/20131:00 pm 10 U9G America (Williams)U10G Athletico (Miller)
Saturday05/11/20131:00 pm 12 U11B D3 Elgin DynamitesU11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)
Saturday05/11/20131:00 pm 31 U11B D3 NASA Red BullsU11B D3 T&C England (Laney)
Saturday05/11/20131:00 pm 32 U11B D3 Lampasas ForceU11B D3 T&C Italia (Hays)
Saturday05/11/20131:00 pm 9 U9G Arsenal (Blake)U9G Holland (Gaede)
Saturday05/11/20132:30 pm U12B D3 Wells Branch FireU12B D3 BYSO Eliminators
Saturday05/11/20132:30 pm U12B D3 HaysU11B D2 Liverpool FC
Saturday05/11/20132:30 pm U12G D2 NASA RCR WhiteU11G D2 T&C United (Pish)
Saturday05/11/20132:30 pm U12G D2 Liverpool CTXU12G D2 T&C Gold (Gomez)
Saturday05/11/20132:30 pm 10 U9B Forza Milan (Fischer)U9B Portugal (Tabash)
Saturday05/11/20132:30 pm 25 U14G D3 T&C Titans (Heroy)U14G D3 Hutto Gunners
Saturday05/11/20132:30 pm 28 U14G D3 Centex LightningU14G D3 NASA Eagles
Saturday05/11/20132:30 pm 9 U9B America (Armstrong)U10B Espana (Llano)
Saturday05/11/20133:00 pm 31 U12G D3 Centex Blue FlamesU11G D3 NASA Angry Birds
Saturday05/11/20134:00 pm U11B D2 Liverpool CTXU11B D2 T&C Red Wings (Hillman/Golliher)
Saturday05/11/20134:00 pm U11B D2 COPA FCU11B D2 NASA Spartans
Saturday05/11/20134:00 pm U11B D3 FC COPA MustangsU11B D3 Elgin Dynamites
Saturday05/11/20134:00 pm U11B D3 GCYSA AngelsU11B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)
Saturday05/11/20134:00 pm 10 U10G Rec+ Lonestars 03G Red CTXU10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)
Saturday05/11/20134:00 pm 25 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)U19B D3 LH Illuminati
Saturday05/11/20134:00 pm 28 U19B D3 LH TumbleweedsU19B D3 Lampassas Force
Saturday05/11/20134:00 pm 9 U10G Rec+ CC United Germany (Manning)U10G Rec+ T&C USA (Dawes)
Saturday05/11/20135:00 pm 10 U9G America (Williams)U9G Arsenal (Blake)
Saturday05/11/20135:00 pm 9 U9B Portugal (Tabash)U10B Espana (Llano)
Saturday05/11/20135:30 pm U12B D3 BYSO EliminatorsU11B D2 Liverpool FC
Saturday05/11/20135:30 pm U12B D3 Wells Branch FireU12B D3 Hays
Saturday05/11/20135:30 pm U11B D3 NASA Red BullsU11B D3 Lampasas Force
Saturday05/11/20135:30 pm 12 U12G D2 NASA RCR WhiteU12G D2 Liverpool CTX
Saturday05/11/20135:30 pm 13 U14G D3 T&C Titans (Heroy)U14G D3 NASA Eagles
Saturday05/11/20135:30 pm 25 U14G D3 Hutto GunnersU14G D3 Centex Lightning
Saturday05/11/20135:30 pm 32 U11G D3 Lockhart SparrowsU12G D3 Centex Storm Supersonics
Saturday05/11/20136:00 pm 10 U10G Rec+ T&C Yamaha (Brown/Head)U10G Rec+ CC United Germany (Manning)
Saturday05/11/20136:00 pm 28 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)U19B D3 Lampassas Force
Saturday05/11/20136:00 pm 9 U9B Forza Milan (Fischer)U9B America (Armstrong)
Saturday05/11/20136:30 pm U11B D3 Elgin DynamitesU11B D3 GCYSA Angels
Saturday08/17/201310:00 am-12:00 pm 3 U13G S2 Scrimmage/practice Field Reserved
Saturday08/24/20138:00 am-6:00 pm 4 NCSAA Coach Training Field Reserved
Saturday08/24/201310:00 am-12:00 pm 3 U13 S2 Gold Scrimmage Field Reserved
Tuesday09/03/20135:30 pm-9:30 pm 3 STYSA U6-U8 Training Field Reserved
Wednesday09/04/20136:00 pm-9:00 pm 3 Coach Training Field Reserved
Saturday09/07/20138:30 am U4 Beetles (Gamoneda)U4 Fireflies (Witt)
Saturday09/07/20138:30 am U4 Honeybees (McDonald)U4 Monarchs (Derby)
Saturday09/07/20138:30 am U8B Germany (Modak)U8B Mexico (Nasipak)
Saturday09/07/20138:30 am U8B Portugal (Gray)U8B Ireland (Kouri)
Saturday09/07/20138:30 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G America (Condon)
Saturday09/07/20138:30 am U5 Denver (Fuller)U5 Salt Lake (Lakhia)
Saturday09/07/20138:30 am 4 U12G D3 T&C Titans (Sadler)PAYSL Galaxy
Saturday09/07/20138:30 am 5 U9B United (Vessa)U9B Juventus (Arizpe)
Saturday09/07/20138:30 am 6 U9G Argentina (Pish)U9G England (McDougal)
Saturday09/07/20139:45 am U5 Dallas (Clements)U5 Portland (Hillenmeyer)
Saturday09/07/20139:45 am U5 Houston (Kearsey)U5 San Jose (Ju)
Saturday09/07/20139:45 am U8G Chelsea (Harvey)U8G Juventus (Peters)
Saturday09/07/20139:45 am U6 Houston (Gere)U6 Seattle (Thompson)
Saturday09/07/20139:45 am U6 Boston (Brown)U6 Chicago (Hunt)
Saturday09/07/20139:45 am U8B Spain (Priebe)U8B Holland (Potts)
Saturday09/07/20139:45 am 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)Liverpool FC Liverpool CTX 04G
Saturday09/07/20139:45 am 6 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)Fort Hood SC CAVALRY
Saturday09/07/201310:00 am U11G D3 T&C Blasters (Singer)NASA NINJAS
Saturday09/07/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)RC Rangers Black
Saturday09/07/201310:30 am 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)Dripping Springs DRIPPING SPRINGS YOUTH SOCCER ASS DSYSAU14
Saturday09/07/201311:00 am U5 Boston (Lott)U5 Chicago (Salemme)
Saturday09/07/201311:00 am U5 Columbus (Maguire)U5 Los Angeles (Simpson)
Saturday09/07/201311:00 am U7B United (Shaddock)U7B Dortmund (Browning)
Saturday09/07/201311:00 am 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)Tri-County SC Flyers 04
Saturday09/07/201311:00 am 6 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)PAYSL Pflugerville Crazy Angels
Saturday09/07/201311:30 am U12B D2 T&C Mercury (Fowler)East Austin SC East Austin
Saturday09/07/201311:30 am 4 U11G D2 T&C Yamaha (Brown)HYSA Hays Fusion
Saturday09/07/201312:15 pm U7G Argentina (Zoll)U7G Spain (Lott)
Saturday09/07/201312:15 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday09/07/201312:15 pm U6 Los Angeles (Patterson)U6 Vancouver (Valdez)
Saturday09/07/201312:15 pm 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday09/07/20131:00 pm U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)NEYSO LIBERTY SC '02G GOLD
Saturday09/07/20131:00 pm 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)Pflugerville AYSL Jaguars
Saturday09/07/20131:30 pm U7G Italy (Mason)U7G USA (McDonald)
Saturday09/07/20131:30 pm U8G Arsenal (Pennington)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday09/07/20131:30 pm U8G Barcelona (Koirala)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday09/07/20131:30 pm U6 Columbus (Cotey)U6 Portland (Torres)
Saturday09/07/20131:30 pm U8B England (Wilkie)U8B Brasil (Vaughn)
Saturday09/07/20131:30 pm 5 U9G Portugal (Sheguit)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday09/07/20131:30 pm 6 U10G Yamaha (Ewell)U10G Arsenal (Magana)
Saturday09/07/20132:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)GSA Exodus Futbol GT United
Saturday09/07/20132:45 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Brazil (King)
Saturday09/07/20132:45 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Seattle (Condon)
Saturday09/07/20132:45 pm U8B Argentina (Dalvi)U8B Japan (Vasquez)
Saturday09/07/20132:45 pm U7B Inter Milan (McDonald J.)U7B Barcelona (Fischer)
Saturday09/07/20132:45 pm U6 Dallas (Parker)U6 Salt Lake (Ham)
Saturday09/07/20132:45 pm U8B Australia (Biles)U8B USA (Lilleboe)
Saturday09/07/20132:45 pm 5 U10B Mexico (Garcia)U9B Forza Milan (Zoll)
Saturday09/07/20132:45 pm 6 U9G Brasil (Blake)U9G Italy (Knowles)
Saturday09/07/20134:00 pm U7B America (Jack)U7B Forza Milan (Conquest)
Saturday09/07/20134:00 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Toronto (Inskeep)
Saturday09/07/20134:00 pm U6 New York (Hogan)U6 Washington (Barnebey)
Saturday09/07/20134:00 pm 4 U11B D3 T&C Brasil (Johnson)BYSO U11 Bruder
Saturday09/07/20134:00 pm 5 U10G Athletico (Blood)U10G Lyon (Hewett)
Saturday09/07/20134:00 pm 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)NASA Phoenix
Saturday09/07/20135:15 pm U7B Arsenal (Fagan)U7B Chelsea (Porter)
Saturday09/07/20135:15 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B Athletico (Arizpe)
Saturday09/07/20135:15 pm U6 Denver (Gamoneda)U6 San Jose (Wiele)
Saturday09/07/20135:15 pm 5 U10B Barcelona (Davis)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday09/07/20135:15 pm 6 U9G USA (Goolsbey)U9G Germany (Siegel)
Sunday09/08/201312:15 pm U4 Fireflies (Witt)U4 Junebugs (Lilleboe)
Sunday09/08/20131:30 pm U8B England (Wilkie)U8B Ireland (Kouri)
Sunday09/08/20131:30 pm U8G Liverpool (Jungmann)U8G Arsenal (Pennington)
Sunday09/08/20131:30 pm U6 Boston (Brown)U6 Washington (Barnebey)
Sunday09/08/20131:30 pm 5 U9B Barcelona (Gomez)U9B Chelsea (Swanson)
Sunday09/08/20132:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)CCU LSC CCU Sirens
Tuesday09/10/20135:30 pm-9:30 pm 3 STYSA U10-U12 Training Field Reserved
Friday09/13/20137:00 pm-8:30 pm 3 Scrimmage - U13G Fire Field Reserved
Saturday09/14/20138:30 am U4 Fireflies (Witt)U4 Junebugs (Lilleboe)
Saturday09/14/20138:30 am U5 Salt Lake (Lakhia)U5 Kansas City (Patak)
Saturday09/14/20138:30 am U7B Chelsea (Porter)U7B Madrid (McDonald C.)
Saturday09/14/20138:30 am U7B Barcelona (Fischer)U7B United (Shaddock)
Saturday09/14/20138:30 am 3 U13G D3 T&C Dynamite (Patterson)BYSO Hedberg
Saturday09/14/20138:30 am 5 U9G England (McDougal)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday09/14/20138:30 am 6 U10G Yamaha (Ewell)U10G Athletico (Blood)
Saturday09/14/20139:45 am U4 Honeybees (McDonald)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday09/14/20139:45 am U5 Los Angeles (Simpson)U5 Denver (Fuller)
Saturday09/14/20139:45 am U8G America (Condon)U8G Barcelona (Koirala)
Saturday09/14/20139:45 am U7B Dortmund (Browning)U7B Yamaha (St. Clair)
Saturday09/14/20139:45 am U6 Columbus (Cotey)U6 Boston (Brown)
Saturday09/14/20139:45 am U6 Chicago (Hunt)U6 Dallas (Parker)
Saturday09/14/20139:45 am 5 U10G Lyon (Hewett)U9G Brasil (Blake)
Saturday09/14/20139:45 am 6 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)AUS TEXANS STH Juventus
Saturday09/14/201310:00 am U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)PSYSL Cyclones
Saturday09/14/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)HYSA FUSION
Saturday09/14/201311:00 am U7B Inter Milan (McDonald J.)U7B Arsenal (Fagan)
Saturday09/14/201311:00 am U7B Forza Milan (Conquest)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday09/14/201311:00 am U6 Seattle (Thompson)U6 Los Angeles (Patterson)
Saturday09/14/201311:00 am U6 Toronto (Inskeep)U6 New York (Hogan)
Saturday09/14/201311:00 am U8B USA (Lilleboe)U8B Portugal (Gray)
Saturday09/14/201311:00 am 6 U10B Barcelona (Davis)U10B Liverpool (Scarmardo)
Saturday09/14/201311:30 am U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeBoerne FC Thunder 03G
Saturday09/14/201311:30 am 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)Tri-county Cavalry 02 Black
Saturday09/14/201312:15 pm U7G Spain (Lott)U7G USA (McDonald)
Saturday09/14/201312:15 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Dallas (Clements)
Saturday09/14/201312:15 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Spain (Priebe)
Saturday09/14/201312:15 pm U8B Japan (Vasquez)U8B Italia (Warren)
Saturday09/14/201312:15 pm U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday09/14/201312:15 pm U6 Salt Lake (Ham)U6 Houston (Gere)
Saturday09/14/201312:15 pm U6 San Jose (Wiele)U6 Kansas City (Olofson)
Saturday09/14/201312:15 pm U5 San Jose (Ju)U5 Seattle (Condon)
Saturday09/14/201312:15 pm 6 LSC Belgium GirlsLSC Mexico Girls
Saturday09/14/20131:00 pm U12B D3 T&C Italia (Gardner)Lake Travis Youth Association LAKE TRAVIS YOUTH LTYA U12 B IKONOMOPOULOS
Saturday09/14/20131:00 pm 4 U12B D2 T&C Mercury (Fowler)VYSO Victoria Fire 02
Saturday09/14/20131:30 pm U8B Australia (Biles)U8B England (Wilkie)
Saturday09/14/20131:30 pm U8B Brasil (Vaughn)U8B Germany (Modak)
Saturday09/14/20131:30 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Thailand Boys
Saturday09/14/20132:30 pm 4 U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)LOCKHART YSA PANTHERS
Saturday09/14/20132:45 pm U5 Portland (Hillenmeyer)U5 Houston (Kearsey)
Saturday09/14/20132:45 pm U8G Arsenal (Pennington)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday09/14/20132:45 pm U8G Juventus (Peters)U8G United (Dinkins)
Saturday09/14/20132:45 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B America (Jack)
Saturday09/14/20132:45 pm 5 U9B Dortmund (Martinez)U9B United (Vessa)
Saturday09/14/20132:45 pm 6 U10B Forza Milan (Sadler)U10B Mexico (Garcia)
Saturday09/14/20134:00 pm U8B Ireland (Kouri)U8B Argentina (Dalvi)
Saturday09/14/20134:00 pm 5 U9G Germany (Siegel)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday09/14/20134:00 pm 6 U9B Liverpool (Duchouquette)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday09/14/20134:30 pm 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)Georgetown U15G
Saturday09/14/20135:15 pm U7G Brazil (King)U7G Italy (Mason)
Saturday09/14/20135:15 pm U6 Vancouver (Valdez)U6 Philadelphia (White)
Saturday09/14/20135:15 pm 5 U10G Arsenal (Magana)U9G USA (Goolsbey)
Sunday09/15/201312:15 pm 5 U9B Juventus (Arizpe)U9B Barcelona (Gomez)
Sunday09/15/20131:00 pm 4 U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)WBSA WBSA ONE WORLD SOCCER GREEN
Sunday09/15/20131:30 pm U4 Honeybees (McDonald)U4 Monarchs (Derby)
Sunday09/15/20131:30 pm U8B Brasil (Vaughn)U8B Italia (Warren)
Sunday09/15/20131:30 pm U6 Columbus (Cotey)U6 Denver (Gamoneda)
Sunday09/15/20131:30 pm 5 LSC England BoysLSC Ireland Boys
Sunday09/15/20131:30 pm 6 U9B America (Crovello)U9B Liverpool (Duchouquette)
Sunday09/15/20132:45 pm U6 Los Angeles (Patterson)U6 Salt Lake (Ham)
Sunday09/15/20132:45 pm 5 LSC Scotland BoysLSC Wales Boys
Sunday09/15/20132:45 pm 6 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)LSC LSC 04B Blue
Sunday09/15/20134:00 pm U5 Columbus (Maguire)U5 Boston (Lott)
Sunday09/15/20134:00 pm 5 LSC Philippines BoysLSC Thailand Boys
Tuesday09/17/20136:30 pm 3 U19B D3 Nautilus (Sanchez)LH Tumbleweeds
Wednesday09/18/20136:30 pm 3 LSC 02G Black (TXS)LSC 01G Black (TXS)
Wednesday09/18/20138:00 pm 3 LSC 00G White NTH (TXS)LSC 00G Blue NTH (TXS)
Thursday09/19/20137:00 pm-8:30 pm 3 Scrimmage - U13G Fire Field Reserved
Saturday09/21/20138:30 am U7G Mexico (Caldwell)U7G Italy (Mason)Rained Out
Saturday09/21/20138:30 am U7G USA (McDonald)U7G Argentina (Zoll)Rained Out
Saturday09/21/20138:30 am U4 Beetles (Gamoneda)U4 Junebugs (Lilleboe)Rained Out
Saturday09/21/20138:30 am U5 Kansas City (Patak)U5 Los Angeles (Simpson)Rained Out
Saturday09/21/20138:30 am 4 U12G D3 T&C Titans (Sadler)LTYA LTYA U12 G JenksRained Out
Saturday09/21/20138:30 am 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)Dynamo Juniors of Central Texa DJCT 04B ChingRained Out
Saturday09/21/20138:30 am 6 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Italy (Knowles)Rained Out
Saturday09/21/20139:30 am East Austin DragonsU10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am U5 Boston (Lott)U5 Dallas (Clements)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am U5 Denver (Fuller)U5 Columbus (Maguire)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G Barcelona (Koirala)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am U6 New York (Hogan)U6 San Jose (Wiele)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am U5 Seattle (Condon)U5 Portland (Hillenmeyer)Rained Out
Saturday09/21/20139:45 am 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)GSA Force FC 04G WhiteRained Out
Saturday09/21/20139:45 am 6 U10G Athletico (Blood)U9G Brasil (Blake)Rained Out
Saturday09/21/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Pflugervil Fusion FC GoldRained Out
Saturday09/21/201310:30 am 23 U14B D2 T&C Warriors (Langford)LYSA Lockhart YSA Blue LightningRained Out
Saturday09/21/201310:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Round Rock Crossfire Crossfire 00B WhiteRained Out
Saturday09/21/201311:00 am U4 Monarchs (Derby)U4 Fireflies (Witt)Rained Out
Saturday09/21/201311:00 am U8B Argentina (Dalvi)U8B USA (Lilleboe)Rained Out
Saturday09/21/201311:00 am U8G United (Dinkins)U8G Dortmund (Steinhauser)Rained Out
Saturday09/21/201311:00 am U6 Kansas City (Olofson)U6 Portland (Torres)Rained Out
Saturday09/21/201311:00 am 5 U9B America (Crovello)U10B Forza Milan (Sadler)Rained Out
Saturday09/21/201311:00 am 6 LSC Argentina GirlsLSC England GirlsRained Out
Saturday09/21/201311:30 am U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)NASA NASA TakvorianRained Out
Saturday09/21/201311:30 am 4 U11G D2 T&C Yamaha (Brown)DJCT Dynamo Juniors-N 03G HoldenRained Out
Saturday09/21/201312:15 pm U5 San Jose (Ju)U5 Salt Lake (Lakhia)Rained Out
Saturday09/21/201312:15 pm U8B England (Wilkie)U8B Germany (Modak)Rained Out
Saturday09/21/201312:15 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B Barcelona (Fischer)Rained Out
Saturday09/21/201312:15 pm U7B Forza Milan (Conquest)U7B Dortmund (Browning)Rained Out
Saturday09/21/201312:15 pm U6 Houston (Gere)U6 Chicago (Hunt)Rained Out
Saturday09/21/201312:15 pm 5 LSC Chile GirlsLSC Mexico GirlsRained Out
Saturday09/21/201312:15 pm 6 U9G Portugal (Sheguit)U10G Arsenal (Magana)Rained Out
Saturday09/21/201312:30 pm Round Rock SA DunsworthU12B D3 T&C Italia (Gardner)Rained Out
Saturday09/21/201312:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)Elgin ChelseaRained Out
Saturday09/21/20131:30 pm U7G Spain (Lott)U7G Brazil (King)Rained Out
Saturday09/21/20131:30 pm U8B Portugal (Gray)U8B Australia (Biles)Rained Out
Saturday09/21/20131:30 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Vancouver (Valdez)Rained Out
Saturday09/21/20131:30 pm U8B Spain (Priebe)U8B Brasil (Vaughn)Rained Out
Saturday09/21/20131:30 pm 5 U9G USA (Goolsbey)U10G Yamaha (Ewell)Rained Out
Saturday09/21/20131:30 pm 6 U9G Argentina (Pish)U10G Lyon (Hewett)Rained Out
Saturday09/21/20132:00 pm MSK Barcelona RedU10B Rec+ T&C United (Armstrong)Rained Out
Saturday09/21/20132:00 pm Westlake YS WestlakeU15G D3 T&C Titans (Heroy)Rained Out
Saturday09/21/20132:30 pm 23 U19B D3 Nautilus (Sanchez)NASA RailyardRained Out
Saturday09/21/20132:30 pm 24 LSC Blue North BU12G S2 T&C Wolfpack (Pish)Rained Out
Saturday09/21/20132:30 pm 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)LSC Lonestar SC 03G White CTX Rained Out
Saturday09/21/20132:45 pm U8G Juventus (Peters)U8G Forza Milan (Cancila)Rained Out
Saturday09/21/20132:45 pm U7B United (Shaddock)U7B Inter Milan (McDonald J.)Rained Out
Saturday09/21/20132:45 pm U7B America (Jack)U7B Chelsea (Porter)Rained Out
Saturday09/21/20132:45 pm 5 U9B Chelsea (Swanson)U9B Forza Milan (Zoll)Rained Out
Saturday09/21/20132:45 pm 6 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)Dynamo Juniors of Central Texa DJCT S 05G HoldenRained Out
Saturday09/21/20134:00 pm U12B D3 T&C Blues (Khan) LAKE TRAVIS YOUTH LTYA U12 B ALSAFFARRained Out
Saturday09/21/20134:00 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Arsenal (Pennington)Rained Out
Saturday09/21/20134:00 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Athletico (Arizpe)Rained Out
Saturday09/21/20134:00 pm U6 Boston (Brown)U6 Dallas (Parker)Rained Out
Saturday09/21/20134:00 pm 5 U9G England (McDougal)U9G Germany (Siegel)Rained Out
Saturday09/21/20134:00 pm 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)MSK RayadosRained Out
Saturday09/21/20134:30 pm 3 U13G S2 T&C Gold (Gomez)PAYSL Pink FlamesRained Out
Saturday09/21/20135:15 pm U5 Houston (Kearsey)U5 Chicago (Salemme)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm U8B Italia (Warren)U8B Ireland (Kouri)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm U8B Japan (Vasquez)U8B Holland (Potts)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm U6 Denver (Gamoneda)U6 Columbus (Cotey)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm U6 Philadelphia (White)U6 Seattle (Thompson)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm 5 U9B United (Vessa)U10B Barcelona (Davis)Rained Out
Saturday09/21/20135:15 pm 6 U10B Liverpool (Scarmardo)U10B Mexico (Garcia)Rained Out
Saturday09/21/20135:30 pm U12B D2 T&C Mercury (Fowler)LSC AUC UnitedRained Out
Sunday09/22/201312:15 pm 5 LSC Scotland BoysLSC Argentina Boys
Sunday09/22/201312:15 pm 6 U9B Liverpool (Duchouquette)U9B Juventus (Arizpe)
Sunday09/22/20131:00 pm 4 U11B D3 T&C Brasil (Johnson)ATX ATX Knights
Sunday09/22/20131:30 pm U4 Honeybees (McDonald)U4 Beetles (Gamoneda)
Sunday09/22/20131:30 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Dortmund (Steinhauser)
Sunday09/22/20131:30 pm U6 San Jose (Wiele)U6 Portland (Torres)
Sunday09/22/20131:30 pm U7B Arsenal (Fagan)U7B Madrid (McDonald C.)
Sunday09/22/20131:30 pm U7G Argentina (Zoll)U7G Mexico (Caldwell)
Sunday09/22/20131:30 pm 5 LSC Thailand BoysLSC Ireland Boys
Sunday09/22/20131:30 pm 6 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)Austin Texans Red Devils
Sunday09/22/20132:30 pm U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)VYSO Victoria Fire
Sunday09/22/20132:45 pm 5 U9G Italy (Knowles)U9G Argentina (Pish)
Sunday09/22/20132:45 pm 6 LSC Philippines BoysLSC Chile Boys
Sunday09/22/20134:00 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)San Angelo FC SAFC 01
Sunday09/22/20134:00 pm 5 U9B Barcelona (Gomez)U9B Dortmund (Martinez)
Sunday09/22/20134:00 pm 6 LSC Belgium BoysLSC Mexico Boys
Tuesday09/24/20136:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03G RED NTH B WDDOA LONESTARS 03G RED STH B
Saturday09/28/20138:30 am U4 Honeybees (McDonald)U4 Fireflies (Witt)
Saturday09/28/20138:30 am U8B Ireland (Kouri)U8B Holland (Potts)
Saturday09/28/20138:30 am U6 Chicago (Hunt)U6 Los Angeles (Patterson)
Saturday09/28/20138:30 am U7B Barcelona (Fischer)U7B Forza Milan (Conquest)
Saturday09/28/20138:30 am U6 Salt Lake (Ham)U6 Philadelphia (White)
Saturday09/28/20138:30 am 4 U11G D3 T&C Blasters (Singer)PAYSL PANTHERS
Saturday09/28/20138:30 am 5 U10G Lyon (Hewett)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday09/28/20138:30 am 6 U10G Arsenal (Magana)U9G England (McDougal)
Saturday09/28/20139:45 am U5 Portland (Hillenmeyer)U5 Salt Lake (Lakhia)
Saturday09/28/20139:45 am U8B Germany (Modak)U8B Spain (Priebe)
Saturday09/28/20139:45 am U8B Australia (Biles)U8B Argentina (Dalvi)
Saturday09/28/20139:45 am U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday09/28/20139:45 am U6 Dallas (Parker)U6 Houston (Gere)
Saturday09/28/20139:45 am U8B USA (Lilleboe)U8B Italia (Warren)
Saturday09/28/20139:45 am U5 Chicago (Salemme)U5 Seattle (Condon)
Saturday09/28/20139:45 am 5 U10B Mexico (Garcia)U9B America (Crovello)
Saturday09/28/20139:45 am 6 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)TC Barcelona
Saturday09/28/201310:00 am U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)LSC LONESTAR SC LONESTARS 03B BLUE STH
Saturday09/28/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Leander YSA White
Saturday09/28/201310:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Exodus Football GT United
Saturday09/28/201311:00 am U7G USA (McDonald)U7G Mexico (Caldwell)
Saturday09/28/201311:00 am U7G Italy (Mason)U7G Spain (Lott)
Saturday09/28/201311:00 am U7G Argentina (Zoll)U7G Brazil (King)
Saturday09/28/201311:00 am U4 Junebugs (Lilleboe)U4 Monarchs (Derby)
Saturday09/28/201311:00 am U5 Los Angeles (Simpson)U5 San Jose (Ju)
Saturday09/28/201311:00 am U8G Chelsea (Harvey)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday09/28/201311:00 am 5 U10G Yamaha (Ewell)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday09/28/201311:00 am 6 U10B Barcelona (Davis)U9B Barcelona (Gomez)
Saturday09/28/201311:30 am 4 U11G D2 T&C Yamaha (Brown)LSC LONESTARS 03G BRONZE NTH
Saturday09/28/201312:15 pm U5 Dallas (Clements)U5 Houston (Kearsey)
Saturday09/28/201312:15 pm U7B Inter Milan (McDonald J.)U7B Yamaha (St. Clair)
Saturday09/28/201312:15 pm U7B Chelsea (Porter)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday09/28/201312:15 pm U6 Denver (Gamoneda)U6 Boston (Brown)
Saturday09/28/201312:15 pm U6 Portland (Torres)U6 New York (Hogan)
Saturday09/28/201312:15 pm 5 LSC England GirlsLSC Chile Girls
Saturday09/28/201312:15 pm 6 U9B Dortmund (Martinez)U9B Liverpool (Duchouquette)
Saturday09/28/201312:30 pm 3 U13G D3 T&C Dynamite (Patterson)Leander Ramirez
Saturday09/28/20131:30 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Japan (Vasquez)Rained Out
Saturday09/28/20131:30 pm U7B United (Shaddock)U7B Arsenal (Fagan)
Saturday09/28/20131:30 pm U6 Seattle (Thompson)U6 Washington (Barnebey)Rained Out
Saturday09/28/20131:30 pm 5 U9G USA (Goolsbey)U10G Athletico (Blood)Rained Out
Saturday09/28/20131:30 pm 6 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)Cantera OsornoRained Out
Saturday09/28/20132:30 pm U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLSC LONESTAR SC LONESTARS 03G BLUE NTH BRained Out
Saturday09/28/20132:30 pm 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)LSC Liverpool FC AmericaRained Out
Saturday09/28/20132:45 pm U8B Portugal (Gray)U8B England (Wilkie)Rained Out
Saturday09/28/20132:45 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B America (Jack)Rained Out
Saturday09/28/20132:45 pm 5 U9G Italy (Knowles)U9G Germany (Siegel)Rained Out
Saturday09/28/20132:45 pm 6 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)T&C ArsenalRained Out
Saturday09/28/20134:00 pm U5 Columbus (Maguire)U5 Kansas City (Patak)Rained Out
Saturday09/28/20134:00 pm U8G America (Condon)U8G Juventus (Peters)Rained Out
Saturday09/28/20134:00 pm 5 U9G Brasil (Blake)U9G Argentina (Pish)Rained Out
Saturday09/28/20134:00 pm 6 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Juventus (Arizpe)Rained Out
Saturday09/28/20134:30 pm 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)NASA EaglesRained Out
Saturday09/28/20135:15 pm U8G Arsenal (Pennington)U8G United (Dinkins)Rained Out
Saturday09/28/20135:15 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B Dortmund (Browning)Rained Out
Saturday09/28/20135:15 pm U6 Toronto (Inskeep)U6 Vancouver (Valdez)Rained Out
Saturday09/28/20135:15 pm 5 U9B United (Vessa)U10B Liverpool (Scarmardo)Rained Out
Saturday09/28/20135:15 pm 6 LSC Ireland BoysLSC Thailand Boys
Sunday09/29/201312:15 pm U8G Barcelona (Koirala)U8G America (Condon)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm U5 Denver (Fuller)U5 Boston (Lott)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm U4 Monarchs (Derby)U4 Fireflies (Witt)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm U7B America (Jack)U7B Chelsea (Porter)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Italy (Mason)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U10B Mexico (Garcia)Rained Out
Sunday09/29/201312:15 pm 6 U9B Liverpool (Duchouquette)U10B Barcelona (Davis)Rained Out
Sunday09/29/201312:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)NASA KnightsRained Out
Sunday09/29/20131:00 pm U12B D3 T&C Italia (Gardner)Town & Country Optimist Club 02B BluesRained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Holland (Potts)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G Forza Milan (Cancila)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 New York (Hogan)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Junebugs (Lilleboe)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U6 Philadelphia (White)U6 Seattle (Thompson)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Los Angeles (Simpson)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U7G Spain (Lott)U7G Brazil (King)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm U8B England (Wilkie)U8B Germany (Modak)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm 5 U9B Forza Milan (Zoll)U9B America (Crovello)Rained Out
Sunday09/29/20131:30 pm 6 U10G Athletico (Blood)U9G Brasil (Blake)Rained Out
Sunday09/29/20132:30 pm U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)NASA RedwingsRained Out
Sunday09/29/20132:30 pm 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)CC United/LSC StrikersRained Out
Sunday09/29/20132:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)TC 00B Waterloo WarriorsRained Out
Sunday09/29/20132:30 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)Lampasas SA ForceRained Out
Sunday09/29/20132:45 pm U5 Seattle (Condon)U5 Portland (Hillenmeyer)Rained Out
Sunday09/29/20132:45 pm U8B Portugal (Gray)U8B Australia (Biles)Rained Out
Sunday09/29/20132:45 pm U8B Spain (Priebe)U8B Brasil (Vaughn)Rained Out
Sunday09/29/20132:45 pm U7B Forza Milan (Conquest)U7B Dortmund (Browning)Rained Out
Sunday09/29/20132:45 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Athletico (Arizpe)Rained Out
Sunday09/29/20132:45 pm 5 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Chelsea (Swanson)Rained Out
Sunday09/29/20134:00 pm U12G D3 T&C Titans (Sadler)Elgin YSA WildcatsRained Out
Sunday09/29/20134:00 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Vancouver (Valdez)Rained Out
Sunday09/29/20134:00 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B Barcelona (Fischer)Rained Out
Sunday09/29/20134:00 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Arsenal (Pennington)Rained Out
Sunday09/29/20134:00 pm 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Town and C BallisticRained Out
Sunday09/29/20134:00 pm 5 U9G Argentina (Pish)U10G Lyon (Hewett)Rained Out
Sunday09/29/20134:00 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Cheney
Sunday09/29/20134:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Hays YSA Hays 01 FusionRained Out
Tuesday10/01/20136:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED STH BWDDOA LONESTARS 03B RED NTH B
Wednesday10/02/20136:30 pm 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeTexans AUSTIN TEXANS 03G RED
Saturday10/05/20138:30 am U4 Honeybees (McDonald)U4 Junebugs (Lilleboe)
Saturday10/05/20138:30 am U8B England (Wilkie)U8B Spain (Priebe)
Saturday10/05/20138:30 am U6 Philadelphia (White)U6 Chicago (Hunt)
Saturday10/05/20138:30 am 5 U10G Athletico (Blood)U9G Argentina (Pish)
Saturday10/05/20138:30 am 6 U9G Germany (Siegel)U10G Lyon (Hewett)
Saturday10/05/20139:45 am U7G Brazil (King)U7G USA (McDonald)
Saturday10/05/20139:45 am U8B Italia (Warren)U8B Australia (Biles)
Saturday10/05/20139:45 am U8G Dortmund (Steinhauser)U8G America (Condon)
Saturday10/05/20139:45 am U5 Boston (Lott)U5 Houston (Kearsey)
Saturday10/05/20139:45 am U6 Vancouver (Valdez)U6 San Jose (Wiele)
Saturday10/05/20139:45 am 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)DJCT RP 04B Ching
Saturday10/05/20139:45 am 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)PAYSL Flamengo FC
Saturday10/05/201310:00 am U11B D3 T&C Brasil (Johnson)NASA NASA 03B D3 Loviat
Saturday10/05/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)EYSA PUMAS
Saturday10/05/201310:30 am 23 U19B D3 Nautilus (Sanchez)Hays U19 Boys
Saturday10/05/201310:30 am 3 U13G S2 T&C Gold (Gomez)Austin Texans 01G STH
Saturday10/05/201311:00 am U7G Mexico (Caldwell)U7G Spain (Lott)
Saturday10/05/201311:00 am U4 Beetles (Gamoneda)U4 Monarchs (Derby)
Saturday10/05/201311:00 am U8B Ireland (Kouri)U8B Mexico (Nasipak)
Saturday10/05/201311:00 am 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U9B America (Crovello)
Saturday10/05/201311:00 am 6 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)PAYSL Galaxy
Saturday10/05/201311:30 am 4 U12B D2 T&C Mercury (Fowler)East Austin SC Red Dragons
Saturday10/05/201312:15 pm U7G Argentina (Zoll)U7G Italy (Mason)
Saturday10/05/201312:15 pm U5 Seattle (Condon)U5 Dallas (Clements)
Saturday10/05/201312:15 pm U5 Portland (Hillenmeyer)U5 Los Angeles (Simpson)
Saturday10/05/201312:15 pm U7B Dortmund (Browning)U7B Chelsea (Porter)
Saturday10/05/201312:15 pm U6 New York (Hogan)U6 Columbus (Cotey)
Saturday10/05/201312:15 pm U8B Holland (Potts)U8B USA (Lilleboe)
Saturday10/05/201312:15 pm 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)PAYSL Academy Kings FC
Saturday10/05/201312:15 pm 6 U9B Juventus (Arizpe)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday10/05/201312:30 pm 23 U13G D3 T&C Dynamite (Patterson)Lee County United
Saturday10/05/20131:00 pm 4 U11G D2 T&C Yamaha (Brown)LSC Lonestars 03G Red CTX
Saturday10/05/20131:30 pm U8B Japan (Vasquez)U8B Brasil (Vaughn)
Saturday10/05/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday10/05/20131:30 pm U8G Juventus (Peters)U8G Barcelona (Koirala)
Saturday10/05/20131:30 pm U6 Boston (Brown)U6 Houston (Gere)
Saturday10/05/20131:30 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Salt Lake (Ham)
Saturday10/05/20131:30 pm 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)East Austin SC EA Baby Dragonflies
Saturday10/05/20131:30 pm 6 U9B Chelsea (Swanson)U10B Mexico (Garcia)
Saturday10/05/20132:45 pm U8B Argentina (Dalvi)U8B Portugal (Gray)
Saturday10/05/20132:45 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Madrid (McDonald C.)
Saturday10/05/20132:45 pm U7B Forza Milan (Conquest)U7B Inter Milan (McDonald J.)
Saturday10/05/20132:45 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B Barcelona (Fischer)
Saturday10/05/20132:45 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Denver (Gamoneda)
Saturday10/05/20132:45 pm 5 U9G Italy (Knowles)U10G Arsenal (Magana)
Saturday10/05/20132:45 pm 6 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Brasil (Blake)
Saturday10/05/20134:00 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Denver (Fuller)
Saturday10/05/20134:00 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G Arsenal (Pennington)
Saturday10/05/20134:00 pm U6 Los Angeles (Patterson)U6 Dallas (Parker)
Saturday10/05/20134:00 pm U12B D3 T&C Blues (Khan) LAKE TRAVIS YOUTH LTYA U12 B THOMPSON
Saturday10/05/20134:00 pm U5 San Jose (Ju)U5 Columbus (Maguire)
Saturday10/05/20134:00 pm 4 U11B D3 T&C Argentina (Dalvi)NASA D3 ROBB
Saturday10/05/20134:00 pm 6 U9G Portugal (Sheguit)U9G USA (Goolsbey)
Saturday10/05/20135:15 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B United (Shaddock)
Saturday10/05/20135:15 pm U6 Toronto (Inskeep)U6 Seattle (Thompson)
Saturday10/05/20135:15 pm 5 U9G England (McDougal)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday10/05/20135:15 pm 6 LSC Belgium BoysLSC Ireland Boys
Sunday10/06/201312:15 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Fireflies (Witt)
Sunday10/06/201312:15 pm U5 Boston (Lott)U5 Dallas (Clements)
Sunday10/06/201312:15 pm U5 Denver (Fuller)U5 Columbus (Maguire)
Sunday10/06/201312:15 pm U8G Liverpool (Jungmann)U8G Barcelona (Koirala)
Sunday10/06/201312:15 pm U7G USA (McDonald)U7G Argentina (Zoll)
Sunday10/06/201312:15 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Holland (Potts)
Sunday10/06/201312:15 pm 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U10B Mexico (Garcia)
Sunday10/06/201312:15 pm 6 U9B America (Crovello)U10B Forza Milan (Sadler)
Sunday10/06/20131:00 pm U12B D3 T&C Italia (Gardner)Liberty Hill Youth Soccer Asso LH 02B Panthers
Sunday10/06/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G Juventus (Peters)
Sunday10/06/20131:30 pm U6 Toronto (Inskeep)U6 Philadelphia (White)
Sunday10/06/20131:30 pm U6 New York (Hogan)U6 San Jose (Wiele)
Sunday10/06/20131:30 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Los Angeles (Simpson)
Sunday10/06/20131:30 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Italy (Mason)
Sunday10/06/20131:30 pm U7G Spain (Lott)U7G Brazil (King)
Sunday10/06/20131:30 pm 5 LSC Thailand BoysLSC Mexico Boys
Sunday10/06/20131:30 pm 6 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Dortmund (Martinez)
Sunday10/06/20132:45 pm U5 Seattle (Condon)U5 Portland (Hillenmeyer)
Sunday10/06/20132:45 pm U6 Seattle (Thompson)U6 Washington (Barnebey)
Sunday10/06/20132:45 pm U8B England (Wilkie)U8B Germany (Modak)
Sunday10/06/20132:45 pm U8B Portugal (Gray)U8B Australia (Biles)
Sunday10/06/20132:45 pm U8B Spain (Priebe)U8B Brasil (Vaughn)
Sunday10/06/20132:45 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B Dortmund (Browning)
Sunday10/06/20132:45 pm 5 U9G Portugal (Sheguit)U10G Arsenal (Magana)
Sunday10/06/20132:45 pm 6 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Italy (Knowles)
Sunday10/06/20134:00 pm U7B Arsenal (Fagan)U7B America (Jack)
Sunday10/06/20134:00 pm U6 Portland (Torres)U6 Denver (Gamoneda)
Sunday10/06/20134:00 pm U7B Forza Milan (Conquest)U7B Dortmund (Browning)
Sunday10/06/20134:00 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B Barcelona (Fischer)
Sunday10/06/20134:00 pm 5 U9G Brasil (Blake)U9G Argentina (Pish)
Tuesday10/08/20136:30 pm 3 WDDOA LONESTARS 01G RED NTH WDDOA LONESTARS 02G BLACK
Tuesday10/08/20136:30 pm 4 WDDOA RC RANGERS 02 BOYS ORANGE WDDOA LONESTARS 02B RED STH A
Wednesday10/09/20138:00 pm 3 U19B D3 Nautilus (Sanchez)NASA Railyard
Saturday10/12/20138:30 am U4 Fireflies (Witt)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday10/12/20138:30 am U5 Dallas (Clements)U5 Salt Lake (Lakhia)
Saturday10/12/20138:30 am U8G Barcelona (Koirala)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday10/12/20138:30 am U7B United (Shaddock)U7B Forza Milan (Conquest)
Saturday10/12/20138:30 am U6 Toronto (Inskeep)U6 Vancouver (Valdez)
Saturday10/12/20138:30 am 5 U9B United (Vessa)U9B Liverpool (Duchouquette)
Saturday10/12/20138:30 am 6 U10B Mexico (Garcia)U9B Juventus (Arizpe)
Saturday10/12/20139:45 am U5 Columbus (Maguire)U5 Portland (Hillenmeyer)
Saturday10/12/20139:45 am U5 Chicago (Salemme)U5 Los Angeles (Simpson)
Saturday10/12/20139:45 am U8G United (Dinkins)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday10/12/20139:45 am U8G Chelsea (Harvey)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday10/12/20139:45 am U7B Inter Milan (McDonald J.)U7B Athletico (Arizpe)
Saturday10/12/20139:45 am U6 Denver (Gamoneda)U6 New York (Hogan)
Saturday10/12/20139:45 am U6 Chicago (Hunt)U6 Washington (Barnebey)
Saturday10/12/20139:45 am 5 U9G Portugal (Sheguit)U10G Athletico (Blood)
Saturday10/12/20139:45 am 6 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)East Austin EA Dragons A
Saturday10/12/201310:00 am U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)TC Mercury
Saturday10/12/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Hays Youth Blue
Saturday10/12/201311:00 am U4 Monarchs (Derby)U4 Honeybees (McDonald)
Saturday10/12/201311:00 am U5 Kansas City (Patak)U5 Boston (Lott)
Saturday10/12/201311:00 am U5 Houston (Kearsey)U5 Seattle (Condon)
Saturday10/12/201311:00 am U8B Australia (Biles)U8B Holland (Potts)
Saturday10/12/201311:00 am U7B America (Jack)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday10/12/201311:00 am U6 Dallas (Parker)U6 Philadelphia (White)
Saturday10/12/201311:00 am 5 U10G Lyon (Hewett)U10G Arsenal (Magana)
Saturday10/12/201311:00 am 6 LSC Thailand BoysLSC Belgium Boys
Saturday10/12/201311:30 am U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeNB NB AJAX 03 GIRLS BLUE
Saturday10/12/201311:30 am 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)DJCT DJCT 03G Holden
Saturday10/12/201312:15 pm U7G Spain (Lott)U7G Argentina (Zoll)
Saturday10/12/201312:15 pm U7G USA (McDonald)U7G Italy (Mason)
Saturday10/12/201312:15 pm U8B USA (Lilleboe)U8B Mexico (Nasipak)
Saturday10/12/201312:15 pm 5 U9G Argentina (Pish)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday10/12/201312:15 pm 6 LSC Philippines BoysLSC Ireland Boys
Saturday10/12/20131:00 pm U11B D3 T&C Argentina (Dalvi)LTYA LTYA U11 B YOO/CREAN
Saturday10/12/20131:00 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)Lonestar Gold North B
Saturday10/12/20131:30 pm U8B Portugal (Gray)U8B Italia (Warren)
Saturday10/12/20131:30 pm U8B Brasil (Vaughn)U8B Ireland (Kouri)
Saturday10/12/20131:30 pm U8G Arsenal (Pennington)U8G America (Condon)
Saturday10/12/20131:30 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B Dortmund (Browning)
Saturday10/12/20131:30 pm U6 San Jose (Wiele)U6 Seattle (Thompson)
Saturday10/12/20131:30 pm U6 Houston (Gere)U6 Los Angeles (Patterson)
Saturday10/12/20131:30 pm 5 U9B Barcelona (Gomez)U10B Liverpool (Scarmardo)
Saturday10/12/20132:30 pm U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)NBYSA AJAX 02 GIRLS BLUE
Saturday10/12/20132:30 pm 4 U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)T&C Titans
Saturday10/12/20132:45 pm U5 Denver (Fuller)U5 San Jose (Ju)
Saturday10/12/20132:45 pm U7B Chelsea (Porter)U7B Barcelona (Fischer)
Saturday10/12/20132:45 pm 5 U9B America (Crovello)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday10/12/20132:45 pm 6 U9G USA (Goolsbey)U9G England (McDougal)
Saturday10/12/20134:00 pm U8B Argentina (Dalvi)U8B England (Wilkie)
Saturday10/12/20134:00 pm U7B Yamaha (St. Clair)U7B Arsenal (Fagan)
Saturday10/12/20134:00 pm U12B D3 T&C Blues (Khan)LAKE TRAVIS YOUTH LTYA U12 B ALSAFFAR
Saturday10/12/20134:00 pm 4 U11B D3 T&C Brasil (Johnson)PAYSL Manchester U (F13)
Saturday10/12/20134:00 pm 5 LSC England BoysLSC Scotland Boys
Saturday10/12/20134:00 pm 6 U10B Barcelona (Davis)U9B Forza Milan (Zoll)
Saturday10/12/20134:30 pm 3 U13G S2 T&C Gold (Gomez)Lonestars 01G White NTH
Saturday10/12/20135:15 pm U8B Germany (Modak)U8B Japan (Vasquez)
Saturday10/12/20135:15 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Boston (Brown)
Saturday10/12/20135:15 pm 5 U9G Brasil (Blake)U9G Germany (Siegel)
Saturday10/12/20135:15 pm 6 U10G Yamaha (Ewell)U9G Italy (Knowles)
Sunday10/13/201312:15 pm U8B Japan (Vasquez)U8B Holland (Potts)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm U8G United (Dinkins)U8G Dortmund (Steinhauser)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Junebugs (Lilleboe)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm U4 Monarchs (Derby)U4 Fireflies (Witt)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm U5 Columbus (Maguire)U5 Kansas City (Patak)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm 5 U9B Chelsea (Swanson)U9B Forza Milan (Zoll)Rained Out
Sunday10/13/201312:15 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Cheney
Sunday10/13/201312:30 pm 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Round Rock Crossfire Crossfire 00B WhiteRained Out
Sunday10/13/20131:00 pm U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)NASA TakvorianRained Out
Sunday10/13/20131:00 pm 4 U11G D3 T&C Blasters (Singer)LSC/CCU VENOMRained Out
Sunday10/13/20131:30 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Vancouver (Valdez)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm U5 Denver (Fuller)U5 Boston (Lott)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm U7B America (Jack)U7B Chelsea (Porter)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm U8G Barcelona (Koirala)U8G America (Condon)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm U8B Portugal (Gray)U8B England (Wilkie)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm 5 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Dortmund (Martinez)Rained Out
Sunday10/13/20131:30 pm 6 U9G Italy (Knowles)U9G Germany (Siegel)Rained Out
Sunday10/13/20132:45 pm 6 LSC England GirlsLSC Argentina Girls
Sunday10/13/20134:00 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Portland (Torres)Rained Out
Sunday10/13/20134:00 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Arsenal (Pennington)Rained Out
Sunday10/13/20134:00 pm 6 LSC England BoysLSC England CBA
Tuesday10/15/20136:30 pm 3 U19B D3 Nautilus (Sanchez)LH IlluminatiRained Out
Tuesday10/15/20136:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED STH A WDDOA LONESTARS 03B RED NTH A
Tuesday10/15/20138:00 pm 3 WDDOA Lonestars 02B Red WDDOA Lonestars 02B Black
Wednesday10/16/20136:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)TCSC Waterloo WarriorsRained Out
Wednesday10/16/20136:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03G RED STH A WDDOA LONESTARS 03G RED NTH A
Saturday10/19/20138:30 am U4 Junebugs (Lilleboe)U4 Fireflies (Witt)
Saturday10/19/20138:30 am U8B Mexico (Nasipak)U8B Australia (Biles)
Saturday10/19/20138:30 am U7B Chelsea (Porter)U7B Inter Milan (McDonald J.)
Saturday10/19/20138:30 am 5 U9G Germany (Siegel)U9G Argentina (Pish)
Saturday10/19/20138:30 am 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)DJCT S 04B Ching
Saturday10/19/20139:45 am U4 Beetles (Gamoneda)U4 Honeybees (McDonald)
Saturday10/19/20139:45 am U5 Boston (Lott)U5 Seattle (Condon)
Saturday10/19/20139:45 am U5 Portland (Hillenmeyer)U5 Denver (Fuller)
Saturday10/19/20139:45 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G Juventus (Peters)
Saturday10/19/20139:45 am U6 San Jose (Wiele)U6 Salt Lake (Ham)
Saturday10/19/20139:45 am 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)MSK Monterrey
Saturday10/19/20139:45 am 6 U10G Lyon (Hewett)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday10/19/201310:00 am U12B D3 T&C Italia (Gardner)Salado YSA Womack Warriors
Saturday10/19/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)RR CROSSFIRE WHITE
Saturday10/19/201310:30 am 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)Tri-City Express
Saturday10/19/201310:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Lockhart YSA Blue Lightning
Saturday10/19/201311:00 am U5 Los Angeles (Simpson)U5 Dallas (Clements)
Saturday10/19/201311:00 am U8G America (Condon)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday10/19/201311:00 am U8G Arsenal (Pennington)U8G Barcelona (Koirala)
Saturday10/19/201311:00 am U7B Forza Milan (Conquest)U7B Yamaha (St. Clair)
Saturday10/19/201311:00 am U7B Barcelona (Fischer)U7B Madrid (McDonald C.)
Saturday10/19/201311:00 am 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)Liverpool FC Liverpool - Owen
Saturday10/19/201311:00 am 6 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)HCASF Blue
Saturday10/19/201312:15 pm U7G USA (McDonald)U7G Spain (Lott)
Saturday10/19/201312:15 pm U7B Arsenal (Fagan)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday10/19/201312:15 pm U6 Boston (Brown)U6 Los Angeles (Patterson)
Saturday10/19/201312:15 pm U6 Vancouver (Valdez)U6 Columbus (Cotey)
Saturday10/19/201312:15 pm U6 Seattle (Thompson)U6 Portland (Torres)
Saturday10/19/201312:15 pm 5 U10G Athletico (Blood)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday10/19/201312:15 pm 6 U9G England (McDougal)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday10/19/201312:30 pm 23 U19B D3 Nautilus (Sanchez)MSK Inter Xochi 96
Saturday10/19/201312:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)PAYSL Mavericks
Saturday10/19/20131:00 pm U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)LSC LONESTARS 02G GOLD NTH B
Saturday10/19/20131:00 pm 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)LSC LONESTAR SC LONESTARS 03G BLUE STH
Saturday10/19/20131:30 pm U8B USA (Lilleboe)U8B Brasil (Vaughn)
Saturday10/19/20131:30 pm U8B Japan (Vasquez)U8B Spain (Priebe)
Saturday10/19/20131:30 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G United (Dinkins)
Saturday10/19/20131:30 pm U7B Dortmund (Browning)U7B America (Jack)
Saturday10/19/20131:30 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Columbus (Maguire)
Saturday10/19/20131:30 pm 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)Dynamo Juniors of Central Texa DJCT N 06G
Saturday10/19/20131:30 pm 6 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)MSK 04G - Rayados
Saturday10/19/20132:30 pm 23 U14B D2 T&C Warriors (Langford)TCSC Tri-County SC Cavalry 00 Red
Saturday10/19/20132:30 pm 3 U13G S2 T&C Gold (Gomez)Classics Elite CE 01G Blue
Saturday10/19/20132:45 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B United (Shaddock)
Saturday10/19/20132:45 pm U6 New York (Hogan)U6 Kansas City (Olofson)
Saturday10/19/20132:45 pm 5 U9B Liverpool (Duchouquette)U9B Barcelona (Gomez)
Saturday10/19/20132:45 pm 6 U10G Arsenal (Magana)U9G Brasil (Blake)
Saturday10/19/20134:00 pm U12B D3 T&C Blues (Khan) ROUND ROCK SA DUNSWORTH
Saturday10/19/20134:00 pm U5 Salt Lake (Lakhia)U5 Houston (Kearsey)
Saturday10/19/20134:00 pm U8B Italia (Warren)U8B Argentina (Dalvi)
Saturday10/19/20134:00 pm U8B Ireland (Kouri)U8B Germany (Modak)
Saturday10/19/20134:00 pm 4 U12B D2 T&C Mercury (Fowler)NASA Red Wings
Saturday10/19/20134:00 pm 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday10/19/20134:00 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Thailand Boys
Saturday10/19/20134:30 pm 3 U13G D3 T&C Dynamite (Patterson)LSC-AUC All Stars
Saturday10/19/20135:15 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Argentina (Zoll)
Saturday10/19/20135:15 pm U5 San Jose (Ju)U5 Kansas City (Patak)
Saturday10/19/20135:15 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Dallas (Parker)
Saturday10/19/20135:15 pm 5 U9G Italy (Knowles)U9G USA (Goolsbey)
Saturday10/19/20135:15 pm 6 U9B Juventus (Arizpe)U9B America (Crovello)
Sunday10/20/201312:15 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Athletico (Arizpe)
Sunday10/20/201312:15 pm U8G America (Condon)U8G Juventus (Peters)
Sunday10/20/201312:15 pm 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)DJCT 04B Ching
Sunday10/20/201312:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)Elgin Chelsea
Sunday10/20/20131:00 pm U12G D3 T&C Titans (Sadler)T&C Celtics
Sunday10/20/20131:00 pm 4 U11G D3 T&C Blasters (Singer)LTYA KLEIN/BLOSSMAN
Sunday10/20/20131:30 pm U8B Spain (Priebe)U8B Germany (Modak)
Sunday10/20/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G Forza Milan (Cancila)
Sunday10/20/20131:30 pm 5 U10G Athletico (Blood)U9G Brasil (Blake)
Sunday10/20/20132:30 pm U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)TC Mercury
Sunday10/20/20132:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)LYSA Blue Lightning
Sunday10/20/20132:30 pm 4 U11G D2 T&C Yamaha (Brown)Victoria Heat
Sunday10/20/20132:45 pm U8B Holland (Potts)U8B Portugal (Gray)
Sunday10/20/20132:45 pm U6 Columbus (Cotey)U6 Kansas City (Olofson)
Sunday10/20/20132:45 pm 5 U10B Forza Milan (Sadler)U10B Barcelona (Davis)
Sunday10/20/20132:45 pm 6 U9B Dortmund (Martinez)U10B Mexico (Garcia)
Sunday10/20/20134:00 pm U7G Italy (Mason)U7G Brazil (King)
Sunday10/20/20134:00 pm U6 Portland (Torres)U6 Vancouver (Valdez)
Sunday10/20/20134:00 pm 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)LSC Liverpool FC America
Sunday10/20/20134:00 pm 5 U9B Forza Milan (Zoll)U9B United (Vessa)
Sunday10/20/20134:00 pm 6 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)Cantera Osorno
Tuesday10/22/20136:30 pm 4 U12B D3 T&C Italia (Gardner)Town & Country Optimist Club 02B Blues
Saturday10/26/20138:30 am U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)DJCT DYNAMO JUNIORS OF CENTRAL TEXA
Saturday10/26/20138:30 am U6 Houston (Gere)U6 Washington (Barnebey)
Saturday10/26/20138:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)RR Crossfire Crossfire 00B white
Saturday10/26/20138:30 am 4 U11G D2 T&C Strikers (Russell)LSC Lonestar SC 03G White CTX
Saturday10/26/20138:30 am 5 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Germany (Siegel)
Saturday10/26/20138:30 am 6 U9B America (Crovello)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday10/26/20139:45 am U5 San Jose (Ju)U5 Boston (Lott)
Saturday10/26/20139:45 am U7B Yamaha (St. Clair)U7B Athletico (Arizpe)
Saturday10/26/20139:45 am U6 Dallas (Parker)U6 Toronto (Inskeep)
Saturday10/26/20139:45 am U7B America (Jack)U7B Barcelona (Fischer)
Saturday10/26/20139:45 am U6 New York (Hogan)U6 Boston (Brown)
Saturday10/26/20139:45 am U6 Chicago (Hunt)U6 San Jose (Wiele)
Saturday10/26/20139:45 am U8G Juventus (Peters)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday10/26/20139:45 am 5 U9B Chelsea (Swanson)U9B Juventus (Arizpe)
Saturday10/26/20139:45 am 6 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)Dynamo Juniors DJCT N
Saturday10/26/201310:00 am U11B D3 T&C Brasil (Johnson)NASA Outlaws
Saturday10/26/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Wells Bran One World Soccer Green
Saturday10/26/201310:30 am 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Pflugerville AYSL Lightning
Saturday10/26/201311:00 am U7G Brazil (King)U7G Spain (Lott)
Saturday10/26/201311:00 am U4 Junebugs (Lilleboe)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday10/26/201311:00 am U4 Fireflies (Witt)U4 Monarchs (Derby)
Saturday10/26/201311:00 am U8B Spain (Priebe)U8B Ireland (Kouri)
Saturday10/26/201311:00 am U8B Portugal (Gray)U8B Mexico (Nasipak)
Saturday10/26/201311:00 am U6 Los Angeles (Patterson)U6 Philadelphia (White)
Saturday10/26/201311:00 am 5 U9G Brasil (Blake)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday10/26/201311:00 am 6 U9G Portugal (Sheguit)U9G Italy (Knowles)
Saturday10/26/201311:30 am U11B D3 T&C Argentina (Dalvi)NASA NASA 03B D3 KIEHN
Saturday10/26/201311:30 am 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLSC LONESTARS 03G WHITE SA
Saturday10/26/201312:15 pm U5 Dallas (Clements)U5 Columbus (Maguire)
Saturday10/26/201312:15 pm U8B Italia (Warren)U8B England (Wilkie)
Saturday10/26/201312:15 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Barcelona (Koirala)
Saturday10/26/201312:15 pm U7B Forza Milan (Conquest)U7B Arsenal (Fagan)
Saturday10/26/201312:15 pm U6 Denver (Gamoneda)U6 Vancouver (Valdez)
Saturday10/26/201312:15 pm U5 Denver (Fuller)U5 Chicago (Salemme)
Saturday10/26/201312:15 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Portland (Torres)
Saturday10/26/201312:15 pm 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)FC COPA FC
Saturday10/26/201312:15 pm 6 U10B Mexico (Garcia)U10B Barcelona (Davis)
Saturday10/26/201312:30 pm 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)Westlake YS Westlake
Saturday10/26/201312:30 pm 3 U13G D3 T&C Dynamite (Patterson)Elgin Shooting Stars
Saturday10/26/20131:00 pm 4 U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)Leander YSA Leander YSA
Saturday10/26/20131:30 pm U5 Houston (Kearsey)U5 Los Angeles (Simpson)
Saturday10/26/20131:30 pm U8B Australia (Biles)U8B Brasil (Vaughn)
Saturday10/26/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G America (Condon)
Saturday10/26/20131:30 pm U7B United (Shaddock)U7B Chelsea (Porter)
Saturday10/26/20131:30 pm 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)DJCT S dynamo juniors south
Saturday10/26/20131:30 pm 6 U9B Liverpool (Duchouquette)U10B Liverpool (Scarmardo)
Saturday10/26/20132:45 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday10/26/20132:45 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B Inter Milan (McDonald J.)
Saturday10/26/20132:45 pm 5 U9B Barcelona (Gomez)U9B Forza Milan (Zoll)
Saturday10/26/20132:45 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Belgium Boys
Saturday10/26/20134:00 pm U7G Argentina (Zoll)U7G USA (McDonald)
Saturday10/26/20134:00 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Dortmund (Browning)
Saturday10/26/20134:00 pm U6 Columbus (Cotey)U6 Seattle (Thompson)
Saturday10/26/20134:00 pm U12B D3 T&C Blues (Khan) LIBERTY HILL YOUTH LH 02B PANTHERS
Saturday10/26/20134:00 pm 5 LSC Thailand BoysLSC Chile Boys
Saturday10/26/20134:00 pm 6 U9G USA (Goolsbey)U10G Lyon (Hewett)
Saturday10/26/20134:30 pm 3 U13G S2 T&C Gold (Gomez)PAYSL Pink Flames
Saturday10/26/20135:15 pm U7G Italy (Mason)U7G Mexico (Caldwell)
Saturday10/26/20135:15 pm U5 Seattle (Condon)U5 Salt Lake (Lakhia)
Saturday10/26/20135:15 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Portland (Hillenmeyer)
Saturday10/26/20135:15 pm U8B Germany (Modak)U8B USA (Lilleboe)
Saturday10/26/20135:15 pm 5 LSC Philippines BoysLSC Ireland Boys
Saturday10/26/20135:15 pm 6 U9G Argentina (Pish)U10G Arsenal (Magana)
Saturday10/26/20135:30 pm 4 U11G D3 T&C Blasters (Singer)CCU Venom
Sunday10/27/201312:15 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 New York (Hogan)
Sunday10/27/201312:15 pm U6 Washington (Barnebey)U6 Vancouver (Valdez)
Sunday10/27/201312:15 pm 5 LSC England GirlsLSC Mexico Girls
Sunday10/27/20131:00 pm U11G D3 T&C Blasters (Singer)PAYSL Panthers
Sunday10/27/20131:00 pm 4 U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)Elgin DynamitesRained Out
Sunday10/27/20131:30 pm U8G Arsenal (Pennington)U8G United (Dinkins)
Sunday10/27/20131:30 pm U8G Juventus (Peters)U8G Forza Milan (Cancila)
Sunday10/27/20131:30 pm U5 Columbus (Maguire)U5 Kansas City (Patak)
Sunday10/27/20131:30 pm U5 Denver (Fuller)U5 Boston (Lott)
Sunday10/27/20131:30 pm 1 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)GSA Force FC 04G White
Sunday10/27/20131:30 pm 6 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Juventus (Arizpe)Rained Out
Sunday10/27/20132:30 pm 23 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Tri County SC Cavalry 00 Red
Sunday10/27/20132:45 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B America (Jack)
Sunday10/27/20132:45 pm U6 Salt Lake (Ham)U6 Toronto (Inskeep)
Sunday10/27/20132:45 pm U8B Holland (Potts)U8B Italia (Warren)
Sunday10/27/20132:45 pm U8B England (Wilkie)U8B Japan (Vasquez)
Sunday10/27/20132:45 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Junebugs (Lilleboe)
Sunday10/27/20132:45 pm 5 U9B United (Vessa)U10B Forza Milan (Sadler)Rained Out
Sunday10/27/20132:45 pm 6 LSC England BoysLSC Argentina Boys
Sunday10/27/20134:00 pm U12G D3 T&C Titans (Sadler)RRSA Porcayo/Marquina
Sunday10/27/20134:00 pm 1 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)GSA Force
Sunday10/27/20134:00 pm 5 LSC Scotland BoysLSC Giggs
Sunday10/27/20134:00 pm 6 U9G England (McDougal)U10G Athletico (Blood)Rained Out
Tuesday10/29/20136:30 pm 3 WDDOA AUSTIN TEXANS 98B WDDOA LONESTARS 98B RED EST
Tuesday10/29/20136:30 pm 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLSC LSC 03 blue north B
Tuesday10/29/20138:00 pm 3 WDDOA Lonestars 02B RED (TXS)WDDOA Lonestars 02B BLACK (TXS)
Wednesday10/30/20136:30 pm 3 U15G D3 T&C Titans (Heroy)CC United/LSC Strikers
Wednesday10/30/20136:30 pm 4 WDDOA Lonestars 03G RED STH A (TXS)WDDOA Lonestars 03G RED NTH A (TXS)
Saturday11/02/20138:30 am U7G Mexico (Caldwell)U7G USA (McDonald)
Saturday11/02/20138:30 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday11/02/20138:30 am U8G America (Condon)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday11/02/20138:30 am U8B Japan (Vasquez)U8B Holland (Potts)
Saturday11/02/20138:30 am U6 Washington (Barnebey)U6 Los Angeles (Patterson)
Saturday11/02/20138:30 am 1 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Liverpool (Duchouquette)
Saturday11/02/20138:30 am 5 U10B Liverpool (Scarmardo)U9B Juventus (Arizpe)
Saturday11/02/20139:45 am U7G Brazil (King)U7G Argentina (Zoll)
Saturday11/02/20139:45 am U4 Monarchs (Derby)U4 Junebugs (Lilleboe)
Saturday11/02/20139:45 am U4 Fireflies (Witt)U4 Honeybees (McDonald)
Saturday11/02/20139:45 am U8G Arsenal (Pennington)U8G Juventus (Peters)
Saturday11/02/20139:45 am U8G Barcelona (Koirala)U8G United (Dinkins)
Saturday11/02/20139:45 am U6 San Jose (Wiele)U6 Dallas (Parker)
Saturday11/02/20139:45 am 1 U10G Lyon (Hewett)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday11/02/20139:45 am 5 U10G Yamaha (Ewell)U9G Argentina (Pish)
Saturday11/02/201310:00 am 4 U11B D2 T&C Ballistic (Eggeling)LYSA LEANDER YSA U-11 WHITE
Saturday11/02/201310:30 am 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Lonestars Lonestars 01G Silver NTH
Saturday11/02/201311:00 am U5 Boston (Lott)U5 Salt Lake (Lakhia)
Saturday11/02/201311:00 am U5 Dallas (Clements)U5 Denver (Fuller)
Saturday11/02/201311:00 am U7B Athletico (Arizpe)U7B Forza Milan (Conquest)
Saturday11/02/201311:00 am U6 Vancouver (Valdez)U6 Kansas City (Olofson)
Saturday11/02/201311:00 am U6 Portland (Torres)U6 Chicago (Hunt)
Saturday11/02/201311:00 am 1 U9G Italy (Knowles)U9G England (McDougal)
Saturday11/02/201311:00 am 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)NASA RCR 04G White
Saturday11/02/201311:30 am U11B D3 T&C Argentina (Dalvi)TOWN & COUNTRY OPTIMIST 03B BRASIL
Saturday11/02/201312:15 pm U8B Australia (Biles)U8B Germany (Modak)
Saturday11/02/201312:15 pm U7B Chelsea (Porter)U7B Yamaha (St. Clair)
Saturday11/02/201312:15 pm U6 Boston (Brown)U6 Philadelphia (White)
Saturday11/02/201312:15 pm 1 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)Dynamo Juniors of Central Texa DJCT 05G
Saturday11/02/201312:15 pm 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)WBSA One World Soccer - Green
Saturday11/02/20131:00 pm 4 U12B D2 T&C Mercury (Fowler)PAYSL Cyclones
Saturday11/02/20131:30 pm U5 Portland (Hillenmeyer)U5 San Jose (Ju)
Saturday11/02/20131:30 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Kansas City (Patak)
Saturday11/02/20131:30 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Argentina (Dalvi)
Saturday11/02/20131:30 pm U8B USA (Lilleboe)U8B Spain (Priebe)
Saturday11/02/20131:30 pm U7B Barcelona (Fischer)U7B Juventus (Sandusky)
Saturday11/02/20131:30 pm U6 Toronto (Inskeep)U6 Houston (Gere)
Saturday11/02/20131:30 pm U6 Seattle (Thompson)U6 Denver (Gamoneda)
Saturday11/02/20131:30 pm U8B Brasil (Vaughn)U8B Portugal (Gray)
Saturday11/02/20131:30 pm 1 U10B Mexico (Garcia)U9B United (Vessa)
Saturday11/02/20131:30 pm 5 U10G Arsenal (Magana)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday11/02/20131:30 pm 6 LSC England BoysLSC England CBA
Saturday11/02/20132:45 pm U5 Los Angeles (Simpson)U5 Seattle (Condon)
Saturday11/02/20132:45 pm U7B Inter Milan (McDonald J.)U7B America (Jack)
Saturday11/02/20132:45 pm 1 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)Copa FC Copa FC
Saturday11/02/20132:45 pm 5 U10G Athletico (Blood)U9G Germany (Siegel)
Saturday11/02/20134:00 pm U5 Columbus (Maguire)U5 Houston (Kearsey)
Saturday11/02/20134:00 pm U7B Madrid (McDonald C.)U7B United (Shaddock)
Saturday11/02/20134:00 pm 1 U9B Dortmund (Martinez)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday11/02/20134:00 pm 5 U9G Brasil (Blake)U9G USA (Goolsbey)
Saturday11/02/20134:00 pm 6 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Barcelona (Gomez)
Saturday11/02/20135:15 pm U7G Spain (Lott)U7G Italy (Mason)
Saturday11/02/20135:15 pm U7B Arsenal (Fagan)U7B Dortmund (Browning)
Saturday11/02/20135:15 pm U6 Salt Lake (Ham)U6 Columbus (Cotey)
Saturday11/02/20135:15 pm 1 LSC Mexico BoysLSC Philippines Boys
Saturday11/02/20135:15 pm 5 U10B Barcelona (Davis)U9B America (Crovello)
Sunday11/03/201312:15 pm U8B USA (Lilleboe)U8B Japan (Vasquez)
Sunday11/03/201312:15 pm U6 Philadelphia (White)U6 Seattle (Thompson)
Sunday11/03/201312:15 pm U7B America (Jack)U7B Chelsea (Porter)
Sunday11/03/201312:15 pm U8B Portugal (Gray)U8B England (Wilkie)
Sunday11/03/201312:15 pm U8G Barcelona (Koirala)U8G America (Condon)
Sunday11/03/201312:15 pm U4 Monarchs (Derby)U4 Fireflies (Witt)
Sunday11/03/201312:15 pm 1 U10B Rec+ T&C United (Armstrong)DJCT Boswell
Sunday11/03/201312:15 pm 5 U9G Argentina (Pish)U10G Lyon (Hewett)
Sunday11/03/201312:15 pm 6 U9B Liverpool (Duchouquette)U10B Barcelona (Davis)
Sunday11/03/201312:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)NASA 00B D3 KNIGHTS
Sunday11/03/20131:00 pm U12B D2 T&C Mercury (Fowler)LSC AUC United
Sunday11/03/20131:00 pm 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Pflugerville AYSL Fusion FC Gold
Sunday11/03/20131:30 pm U5 Salt Lake (Lakhia)U5 Chicago (Salemme)
Sunday11/03/20131:30 pm U8G United (Dinkins)U8G Dortmund (Steinhauser)
Sunday11/03/20131:30 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Arsenal (Pennington)
Sunday11/03/20131:30 pm 1 U9G USA (Goolsbey)U10G Athletico (Blood)
Sunday11/03/20131:30 pm 5 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Chelsea (Swanson)
Sunday11/03/20132:30 pm U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)LSC LSC-AUC United
Sunday11/03/20132:30 pm 23 U15G D3 T&C Titans (Heroy)NASA Eagles
Sunday11/03/20132:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Exodus Futbol Storm
Sunday11/03/20132:30 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)Lampasas SA Force
Sunday11/03/20132:45 pm 1 U9G England (McDougal)U9G Germany (Siegel)
Sunday11/03/20132:45 pm 5 U9B United (Vessa)U10B Liverpool (Scarmardo)
Sunday11/03/20134:00 pm U6 Portland (Torres)U6 Salt Lake (Ham)
Sunday11/03/20134:00 pm U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)Elgin Dynamites
Sunday11/03/20134:00 pm 1 U9B Forza Milan (Zoll)U9B America (Crovello)
Sunday11/03/20134:00 pm 5 LSC Ireland BoysLSC Thailand Boys
Sunday11/03/20134:00 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Rapinoe
Sunday11/03/20134:30 pm 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Lonestar 00B Blue North
Tuesday11/05/20136:30 pm 3 U19B D3 Nautilus (Sanchez)LH Illuminati
Tuesday11/05/20136:30 pm 4 U12G D3 T&C Austin Celtics (Lemen)NASA Takvorian
Wednesday11/06/20136:30 pm 3 WDDOA Lonestars 01B Red STHWDDOA Lonestars 01B Black
Wednesday11/06/20136:30 pm 4 LSC 02G Blue Nth BTC Wolfpack
Saturday11/09/20138:30 am U4 Junebugs (Lilleboe)U4 Honeybees (McDonald)
Saturday11/09/20138:30 am U8B Japan (Vasquez)U8B Ireland (Kouri)
Saturday11/09/20138:30 am U7B Forza Milan (Conquest)U7B Chelsea (Porter)
Saturday11/09/20138:30 am U8G America (Condon)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday11/09/20138:30 am 1 U9G Holland (Heidebrecht)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday11/09/20138:30 am 5 U9G Argentina (Pish)U9G USA (Goolsbey)
Saturday11/09/20139:45 am U4 Monarchs (Derby)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday11/09/20139:45 am U5 Portland (Hillenmeyer)U5 Boston (Lott)
Saturday11/09/20139:45 am U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Arsenal (Pennington)
Saturday11/09/20139:45 am U6 Columbus (Cotey)U6 Chicago (Hunt)
Saturday11/09/20139:45 am U6 New York (Hogan)U6 Vancouver (Valdez)
Saturday11/09/20139:45 am 1 U9G Portugal (Sheguit)U9G Brasil (Blake)
Saturday11/09/20139:45 am 5 LSC Ireland BoysLSC Belgium Boys
Saturday11/09/201310:00 am U12B D2 T&C Celtic Cowboys (Moss)NASA Redwings
Saturday11/09/201310:00 am 4 U11B D3 T&C Argentina (Dalvi)NASA 03B D3 COOK
Saturday11/09/201310:30 am 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)
Saturday11/09/201311:00 am U5 Salt Lake (Lakhia)U5 Los Angeles (Simpson)
Saturday11/09/201311:00 am U5 San Jose (Ju)U5 Chicago (Salemme)
Saturday11/09/201311:00 am U8G Forza Milan (Cancila)U8G Barcelona (Koirala)
Saturday11/09/201311:00 am U7B Yamaha (St. Clair)U7B Madrid (McDonald C.)
Saturday11/09/201311:00 am U6 Dallas (Parker)U6 Portland (Torres)
Saturday11/09/201311:00 am 1 U9B Juventus (Arizpe)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday11/09/201311:00 am 5 LSC England BoysLSC Argentina Boys
Saturday11/09/201311:30 am 4 U12G D3 T&C Titans (Sadler)LTYA Stealers (U12G Jenks)
Saturday11/09/201312:15 pm U7G USA (McDonald)U7G Brazil (King)
Saturday11/09/201312:15 pm U8G Juventus (Peters)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday11/09/201312:15 pm U7B Dortmund (Browning)U7B Barcelona (Fischer)
Saturday11/09/201312:15 pm U6 Los Angeles (Patterson)U6 Toronto (Inskeep)
Saturday11/09/201312:15 pm 1 U9G Italy (Knowles)U10G Athletico (Blood)
Saturday11/09/201312:15 pm 5 U9B America (Crovello)U9B United (Vessa)
Saturday11/09/20131:30 pm U7G Spain (Lott)U7G Mexico (Caldwell)
Saturday11/09/20131:30 pm U5 Kansas City (Patak)U5 Dallas (Clements)
Saturday11/09/20131:30 pm U5 Houston (Kearsey)U5 Denver (Fuller)
Saturday11/09/20131:30 pm U8B Spain (Priebe)U8B Australia (Biles)
Saturday11/09/20131:30 pm U8B Portugal (Gray)U8B Germany (Modak)
Saturday11/09/20131:30 pm U6 Houston (Gere)U6 San Jose (Wiele)
Saturday11/09/20131:30 pm 1 U9B Forza Milan (Zoll)U10B Liverpool (Scarmardo)
Saturday11/09/20131:30 pm 5 U9B Liverpool (Duchouquette)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday11/09/20132:30 pm 3 U14B D3 T&C Thunder (Randolph)LTYA U14 B mcnerney
Saturday11/09/20132:45 pm U5 Seattle (Condon)U5 Columbus (Maguire)
Saturday11/09/20132:45 pm U8B Italia (Warren)U8B Mexico (Nasipak)
Saturday11/09/20132:45 pm U6 Philadelphia (White)U6 Washington (Barnebey)
Saturday11/09/20132:45 pm 1 U9G Germany (Siegel)U10G Arsenal (Magana)
Saturday11/09/20132:45 pm 5 U9G England (McDougal)U10G Lyon (Hewett)
Saturday11/09/20134:00 pm U8B Argentina (Dalvi)U8B Brasil (Vaughn)
Saturday11/09/20134:00 pm U7B Athletico (Arizpe)U7B Arsenal (Fagan)
Saturday11/09/20134:00 pm U6 Denver (Gamoneda)U6 Salt Lake (Ham)
Saturday11/09/20134:00 pm U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)PAYSL Bulldogs (Friendly)
Saturday11/09/20134:00 pm 1 U9B Barcelona (Gomez)U10B Mexico (Garcia)
Saturday11/09/20134:00 pm 4 U12B D3 T&C Italia (Gardner)Centex Storm SC Centex Catterton
Saturday11/09/20134:00 pm 5 LSC Scotland BoysLSC Chicharito
Saturday11/09/20134:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)LSC AUC Pumas
Saturday11/09/20135:15 pm U7G Italy (Mason)U7G Argentina (Zoll)
Saturday11/09/20135:15 pm U8B Holland (Potts)U8B England (Wilkie)
Saturday11/09/20135:15 pm U7B Juventus (Sandusky)U7B Inter Milan (McDonald J.)
Saturday11/09/20135:15 pm U7B America (Jack)U7B United (Shaddock)
Saturday11/09/20135:15 pm U6 Kansas City (Olofson)U6 Seattle (Thompson)
Saturday11/09/20135:15 pm 1 U9B Chelsea (Swanson)U10B Barcelona (Davis)
Saturday11/09/20135:15 pm 5 LSC England BoysLSC Özil
Sunday11/10/201312:15 pm U6 Toronto (Inskeep)U6 Chicago (Hunt)
Sunday11/10/201312:15 pm 1 LSC Mexico GirlsLSC Cheney
Sunday11/10/201312:15 pm 5 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Dortmund (Martinez)
Sunday11/10/20131:00 pm 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)T&C Ballistic
Sunday11/10/20131:30 pm U8B Mexico (Nasipak)U8B Japan (Vasquez)
Sunday11/10/20131:30 pm U6 Philadelphia (White)U6 Houston (Gere)
Sunday11/10/20131:30 pm 1 U9B Chelsea (Swanson)U9B Forza Milan (Zoll)
Sunday11/10/20131:30 pm 5 LSC England GirlsLSC Argentina Girls
Sunday11/10/20131:30 pm 6 U9G Italy (Knowles)U9G Germany (Siegel)
Sunday11/10/20132:30 pm 3 U14B D2 T&C Warriors (Langford)RRSA Round Rock Crossfire 00b White
Sunday11/10/20132:30 pm 4 U12G D3 T&C Titans (Sadler)Elgin EYSA Wildcats
Sunday11/10/20132:45 pm U5 San Jose (Ju)U5 Salt Lake (Lakhia)
Sunday11/10/20132:45 pm U8B Argentina (Dalvi)U8B Holland (Potts)
Sunday11/10/20132:45 pm 1 U10B Rec+ T&C Barcelona (Fischer)MSK Rayados
Sunday11/10/20132:45 pm 5 LSC England BoysLSC Holland CCU
Sunday11/10/20134:00 pm U7G Brazil (King)U7G Mexico (Caldwell)
Sunday11/10/20134:00 pm 1 U9G England (McDougal)U10G Athletico (Blood)
Sunday11/10/20134:00 pm 5 LSC Thailand BoysLSC Spain CCU
Sunday11/10/20134:00 pm 6 U9B Barcelona (Gomez)U9B United (Vessa)
Sunday11/10/20134:30 pm 23 U13G S2 T&C Gold (Gomez)LSC AUC Cyclones
Sunday11/10/20134:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Hays Youth Hays Fusion
Tuesday11/12/20136:30 pm 3 WDDOA Lonestars 02G Black WDDOA Lonestars 02G Red
Tuesday11/12/20136:30 pm 4 WDDOA Lonestars 03B Red STH A WDDOA Lonestars 03B Red NTH A
Tuesday11/12/20138:00 pm 3 WDDOA Lonestars 97G White NTHWDDOA T&C Blaze
Wednesday11/13/20136:30 pm 3 WDDOA Lonestars 98G White NTHWDDOA Austin Texans 98G Red
Wednesday11/13/20136:30 pm 4 WDDOA Lonestars 03G Black AWDDOA Lonestars 03G Black B
Wednesday11/13/20138:00 pm 3 WDDOA Lonestars 95B Red NTHWDDOA DJCT 95B
Wednesday11/13/20138:00 pm 4 LSC LonestarsLSC Lonestars
Saturday11/16/20138:30 am 5 U9B United (Vessa)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday11/16/201310:30 am-4:30 pm 23 TC Tournament Field Reserved
Saturday11/16/201310:30 am-3:30 pm 5 TC Tournament Field Reserved
Saturday11/16/201310:30 am-3:30 pm 6 TC Tournament Field Reserved
Saturday11/16/20134:00 pm 6 LSC Belgium BoysLSC Scotland Boys
Saturday11/16/20138:30 am 1 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Juventus (Arizpe)
Sunday11/17/201312:00 pm-1:15 pm 5 TC Tournament Field Reserved
Sunday11/17/201312:00 pm-1:15 pm 6 TC Tournament Field Reserved
Sunday11/17/20132:30 pm-4:30 pm 23 TC Tournament Field Reserved
Sunday11/17/20134:00 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Argentina Boys
Saturday11/23/20138:30 am 6 LSC Mexico GirlsLSC Chile Girls
Saturday11/23/201312:15 pm 6 LSC England GirlsLSC Argentina Girls
Saturday11/23/20131:30 pm 6 LSC Belgium BoysLSC Chile Boys
Saturday11/23/20132:45 pm 6 LSC Scotland BoysLSC Ireland Boys
Tuesday02/18/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED BWDDOA LONESTARS 02B RED NTH B
Wednesday02/19/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED A WDDOA LONESTARS 02B RED STH A
Wednesday02/19/20148:00 pm 4 WDDOA LONESTARS 02B RED STH BWDDOA LONESTARS 03B RED B
Saturday03/01/20148:30 am U4 Fireflies (Witt)U4 Monarchs (Sapp)
Saturday03/01/20148:30 am U6e Dallas (Parker)U6e Los Angeles Boys (Patterson)
Saturday03/01/20148:30 am U7G Argentina (Zoll)U7G England (McDougal)
Saturday03/01/20148:30 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G Juventus (Peters)
Saturday03/01/20148:30 am U8G United (Roemisch)U8G Arsenal (Tofflemire)
Saturday03/01/20148:30 am U6e Denver (Gamoneda)U6e Toronto (Gonzales)
Saturday03/01/20148:30 am 4 U11G D2 Strikers (Russell)LSC LONESTAR SC LONESTAR 03G WHITE CTX (TXS)
Saturday03/01/20148:30 am 5 U10B Barcelona (Davis)U10B England (Holmes)
Saturday03/01/20149:45 am U4 Beetles (Gamoneda)U4 Crickets (Lott)
Saturday03/01/20149:45 am U6w Los Angeles Girls (Patterson)U6w Toronto (Brunker)
Saturday03/01/20149:45 am U4 Junebugs (Wiggins)U4 Spiders (Edwards)
Saturday03/01/20149:45 am 5 U10G Rec+ T&C Athletico (Blood)Centex Storm SC Hurricanes
Saturday03/01/20149:45 am 6 U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)PAYSL PFLUGERVILLE AYSL PAYSL ACADEMY STRIKERS (TXS)
Saturday03/01/201410:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Lonestar Blue 03B STH
Saturday03/01/201411:00 am U5 Toronto (Zinnecker)U5 Washington (Evans)
Saturday03/01/201411:00 am U5 Seattle (Condon)U5 Dallas (Clements)
Saturday03/01/201411:00 am U7Be Barcelona (Fischer)U7Be Inter Milan (McDonald J.)
Saturday03/01/201411:00 am 5 U10B Mexico (Garcia)U9B Forza Milan (Zoll)
Saturday03/01/201411:00 am 6 LSC Jamaica BoysLSC Belgium Boys
Saturday03/01/201411:30 am 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)GRAYSA Extreme
Saturday03/01/201412:15 pm U6e Houston (Gere)U6e Boston (Brown)
Saturday03/01/201412:15 pm U7G Germany (Santos)U7G Spain (Lott)
Saturday03/01/201412:15 pm U7Be Chelsea (Porter)U7Be Madrid (McDonald C.)
Saturday03/01/201412:15 pm U7Bw Athletico (Hunt)U7Bw United (Shaddock)
Saturday03/01/201412:15 pm U9B Barcelona (Moritz)U9B Liverpool (Marotte)
Saturday03/01/201412:15 pm 6 U9G England (McDougal)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday03/01/20141:00 pm 22E U12B D2 T&C Mercury (Fowler)San Angelo SA San Angelo FC 01
Saturday03/01/20141:00 pm 4 U12G Titans (Sadler)LYSA Vogel 01/02
Saturday03/01/20141:30 pm U5 San Jose (Ortiz)U5 Boston (Lott)
Saturday03/01/20141:30 pm U5 Salt Lake City (Bernard)U5 Chicago (Salemme)
Saturday03/01/20141:30 pm U7Be America (Jack)U7Be Arsenal (Fagan)
Saturday03/01/20141:30 pm U8G Dortmund (Steinhauser)U8G America (Condon)
Saturday03/01/20141:30 pm U10G Arsenal (Magana)U10G Brasil (Mock)
Saturday03/01/20141:30 pm U6w Kansas City (Isaacs)U6w Salt Lake (Hannigan)
Saturday03/01/20142:45 pm U5 Portland (Klein)U5 Columbus (Pietrzak)
Saturday03/01/20142:45 pm U5 Kansas City (Haenes)U5 Los Angeles (Janak)
Saturday03/01/20142:45 pm U8Bw Australia (Biles)U8Bw England (Wilkie)
Saturday03/01/20142:45 pm U9G Germany (Siegel)U9G USA (Goolsbey)
Saturday03/01/20142:45 pm 5 LSC Cuba BoysLSC Croatia Boys
Saturday03/01/20142:45 pm 6 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday03/01/20144:00 pm U6w Chicago (Landre)U6w Columbus (Hanley)
Saturday03/01/20144:00 pm U6w Portland (Torres)U6w Washington (Milner)
Saturday03/01/20144:00 pm U6e Seattle (Thompson)U6e San Jose (Wiele)
Saturday03/01/20144:00 pm U7Bw Celtic (Clark)U7Bw Forza Milan (Berdeja)
Saturday03/01/20144:00 pm U7Bw Liverpool (Burke)U7Bw Yamaha (Wilson)
Saturday03/01/20144:00 pm U8Be Ireland (Weston)U8Be Mexico (Prescott)
Saturday03/01/20144:00 pm U8Bw Germany (Modak)U8Bw USA (Lilleboe)
Saturday03/01/20144:00 pm 4 U11B D3 Brasil (Johnson)RRSA Velazquez
Saturday03/01/20144:00 pm 5 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)Texans NIKE
Saturday03/01/20144:00 pm 6 LSC Greece GirlsLSC Belgium Girls
Saturday03/01/20145:15 pm U5 Houston (King)U5 New York (Niu)
Saturday03/01/20145:15 pm U6w Philadelphia (Svoboda)U6w Vancouver (Allen)
Saturday03/01/20145:15 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday03/01/20145:15 pm U8Be Italia (Warren)U8Be Spain (Priebe)
Saturday03/01/20145:15 pm 6 U9B Chelsea (Swanson)U9B United (Makwana)
Sunday03/02/201412:15 pm 5 U9G Argentina (Pish)U9G Italy (Knowles)Rained Out
Sunday03/02/201412:15 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Honduras Girls
Sunday03/02/20141:30 pm U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)PAYSL PumasRained Out
Sunday03/02/20141:30 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Fireflies (Witt)Rained Out
Sunday03/02/20141:30 pm U7G Argentina (Zoll)U7G Germany (Santos)Rained Out
Sunday03/02/20141:30 pm U7Be America (Jack)U7Be Barcelona (Fischer)Rained Out
Sunday03/02/20141:30 pm U8Bw USA (Lilleboe)U8Bw Australia (Biles)Rained Out
Sunday03/02/20141:30 pm 5 LSC Mexico BoysLSC Greece Boys
Sunday03/02/20141:30 pm 6 U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)GSA GSA FORCE FC 05G WHITE (TXS)Rained Out
Sunday03/02/20142:30 pm 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)LSC 02G Blue North ARained Out
Sunday03/02/20142:45 pm 5 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)NASA PhoenixRained Out
Sunday03/02/20142:45 pm 6 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)HC TitansRained Out
Sunday03/02/20144:00 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)LSC Gold North BRained Out
Sunday03/02/20144:00 pm 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)CANTERA SOCCER CANTERA OSORNORained Out
Sunday03/02/20144:00 pm 6 LSC Thailand GirlsLSC Switzerland Girls
Tuesday03/04/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 02G WHITE NTH BWDDOA LONESTARS 03G RED A
Wednesday03/05/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED A WDDOA LONESTARS 02B RED EST
Wednesday03/05/20148:00 pm 4 WDDOA LONESTARS 03B RED BWDDOA EAGLES 02B
Saturday03/08/20148:30 am U4 Monarchs (Sapp)U4 Lacewings (Benchouia)
Saturday03/08/20148:30 am U9G Italy (Knowles)U9G Germany (Siegel)
Saturday03/08/20148:30 am U5 Denver (McDonald)U5 Houston (King)
Saturday03/08/20148:30 am U5 Los Angeles (Janak)U5 New York (Niu)
Saturday03/08/20148:30 am U7G England (McDougal)U7G Italy (Mason)
Saturday03/08/20148:30 am U6e New York (Hogan)U6e Seattle (Thompson)
Saturday03/08/20148:30 am 4 U11G D2 Yamaha (Brown)TC Strikers
Saturday03/08/20148:30 am 5 U10G Brasil (Mock)U9G Argentina (Pish)
Saturday03/08/20148:30 am 6 U9B Dortmund (Martinez)U9B America (Crovello)
Saturday03/08/20149:45 am U6w Salt Lake (Hannigan)U6w Philadelphia (Svoboda)Rained Out
Saturday03/08/20149:45 am U6w Toronto (Brunker)U6w Portland (Torres)Rained Out
Saturday03/08/20149:45 am U6w Vancouver (Allen)U6w Washington (Milner)Rained Out
Saturday03/08/20149:45 am U7Be Inter Milan (McDonald J.)U7Be Dortmund (Browning)Rained Out
Saturday03/08/20149:45 am U5 Boston (Lott)U5 Portland (Klein)Rained Out
Saturday03/08/20149:45 am 5 LSC Greece GirlsLSC Thailand Girls
Saturday03/08/20149:45 am 6 LSC Belgium BoysLSC Croatia Boys
Saturday03/08/201410:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Lockhart YSA Blue LightningRained Out
Saturday03/08/201411:00 am U4 Crickets (Lott)U4 Junebugs (Wiggins)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am U5 Seattle (Condon)U5 Toronto (Zinnecker)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am U8Be Ireland (Weston)U8Be Argentina (Dalvi)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am U6e Boston (Brown)U6e Dallas (Parker)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am U7Be Arsenal (Fagan)U7Be Chelsea (Porter)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am U5 Dallas (Clements)U5 Salt Lake City (Bernard)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am 5 U10B Forza Milan (Sadler)U10B Barcelona (Davis)Rained Out
Saturday03/08/201411:00 am 6 LSC Jamaica BoysLSC Chile Boys
Saturday03/08/201411:30 am 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)Liverpool FC CTX 02G CarragherRained Out
Saturday03/08/201412:15 pm U5 Washington (Evans)U5 San Jose (Ortiz)Rained Out
Saturday03/08/201412:15 pm U6w Kansas City (Isaacs)U6w Chicago (Landre)Rained Out
Saturday03/08/201412:15 pm U6e San Jose (Wiele)U6e Houston (Gere)Rained Out
Saturday03/08/201412:15 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G Arsenal (Tofflemire)Rained Out
Saturday03/08/201412:15 pm U9B Forza Milan (Zoll)U9B Barcelona (Moritz)Rained Out
Saturday03/08/201412:15 pm 5 LSC Honduras GirlsLSC Chile Girls
Saturday03/08/201412:15 pm 6 LSC England BoysLSC Mexico Boys
Saturday03/08/201412:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Hays YSA Hays FusionRained Out
Saturday03/08/20141:00 pm 4 U12G Austin Celtics (Lemen)T&C TitansRained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Philadelphia (Gundersen)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U5 Columbus (Pietrzak)U5 Kansas City (Haenes)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U7Be Barcelona (Fischer)U7Be America (Jack)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U8Be Mexico (Prescott)U8Be Spain (Priebe)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U8Bw England (Wilkie)U8Bw Portugal (Gray)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm U9B Liverpool (Marotte)U9B United (Makwana)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm 5 U10G Yamaha (Ewell)U10G Arsenal (Magana)Rained Out
Saturday03/08/20141:30 pm 6 LSC Belgium GirlsLSC Switzerland Girls
Saturday03/08/20142:45 pm U10B England (Holmes)U10B Mexico (Garcia)Rained Out
Saturday03/08/20142:45 pm U7G Germany (Santos)U7G Argentina (Zoll)Rained Out
Saturday03/08/20142:45 pm U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw Liverpool (Burke)Rained Out
Saturday03/08/20142:45 pm U8G Juventus (Peters)U8G United (Roemisch)Rained Out
Saturday03/08/20142:45 pm 5 U9G Holland (Heidebrecht)U9G England (McDougal)Rained Out
Saturday03/08/20142:45 pm 6 LSC Switzerland BoysLSC Guatemala Boys
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 22E Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 24 Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 3 Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 4 Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 5 Fields Closed Field Reserved
Saturday03/08/20144:00 pm-8:00 pm 6 Fields Closed Field Reserved
Tuesday03/18/20146:30 pm 4 WDDOA-RO LONESTARS 02G WHITE NTH BWDDOA-RO LONESTARS 03G RED A
Wednesday03/19/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03G RED AWDDOA LONESTAR 02G WHITE NTH A
Saturday03/22/20148:30 am U4 Spiders (Edwards)U4 Monarchs (Sapp)
Saturday03/22/20148:30 am U6w Philadelphia (Svoboda)U6w Kansas City (Isaacs)
Saturday03/22/20148:30 am U8G United (Roemisch)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday03/22/20148:30 am U8Be Spain (Priebe)U8Be Ireland (Weston)
Saturday03/22/20148:30 am U9G USA (Goolsbey)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday03/22/20148:30 am U7G Argentina (Zoll)U7G Italy (Mason)
Saturday03/22/20148:30 am U4 Lacewings (Benchouia)U4 Fireflies (Witt)
Saturday03/22/20148:30 am U4 Crickets (Lott)U4 Junebugs (Wiggins)
Saturday03/22/20148:30 am 22E U11B D3 Argentina (Dalvi)Round Rock LEONES (L CRUZ)
Saturday03/22/20148:30 am 5 LSC England BoysLSC Pele
Saturday03/22/20148:30 am 6 U9G Portugal (Sheguit)U9G Italy (Knowles)
Saturday03/22/20149:45 am U6w Portland (Torres)U6w Columbus (Hanley)
Saturday03/22/20149:45 am U6e Denver (Gamoneda)U6e New York (Hogan)
Saturday03/22/20149:45 am U7Be Madrid (McDonald C.)U7Be Inter Milan (McDonald J.)
Saturday03/22/20149:45 am U7Bw Celtic (Clark)U7Bw Liverpool (Burke)
Saturday03/22/20149:45 am U7Bw Yamaha (Wilson)U7Bw United (Shaddock)
Saturday03/22/20149:45 am U8Bw USA (Lilleboe)U8Bw England (Wilkie)
Saturday03/22/20149:45 am U9B Chelsea (Swanson)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday03/22/20149:45 am 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)CTX-St. John Liverpool
Saturday03/22/20149:45 am 6 U10G Rec+ T&C Athletico (Blood)RR Lady Crossfire Blue
Saturday03/22/201410:00 am 22E U11G D2 Strikers (Russell)LVP LIVERPOOL FC LIVERPOOL CTX 03G
Saturday03/22/201410:00 am 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLSC 03 Blue NTH A
Saturday03/22/201410:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)FC Westlake Carlton
Saturday03/22/201411:00 am U6w Vancouver (Allen)U6w Toronto (Brunker)
Saturday03/22/201411:00 am U6e Dallas (Parker)U6e San Jose (Wiele)
Saturday03/22/201411:00 am U8G Forza Milan (Cancila)U8G Juventus (Peters)
Saturday03/22/201411:00 am U8Be Argentina (Dalvi)U8Be Italia (Warren)
Saturday03/22/201411:00 am U8Bw Australia (Biles)U8Bw Portugal (Gray)
Saturday03/22/201411:00 am U9G Germany (Siegel)U10G Brasil (Mock)
Saturday03/22/201411:00 am U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday03/22/201411:00 am 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)Texans 04G Manchester Ladies
Saturday03/22/201411:00 am 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Gilbert)NASA Phoenix
Saturday03/22/201411:30 am 22E U11G BlastersSalado YSA Spirit
Saturday03/22/201411:30 am 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)GRAYSA San Angelo Extreme
Saturday03/22/201412:15 pm U5 Kansas City (Haenes)U5 Boston (Lott)
Saturday03/22/201412:15 pm U5 New York (Niu)U5 Columbus (Pietrzak)
Saturday03/22/201412:15 pm 5 U9G England (McDougal)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday03/22/201412:15 pm 6 U9B Liverpool (Marotte)U9B Juventus (Vaughn)
Saturday03/22/201412:30 pm 24 U16G Titans (Heroy)NASA Eagles
Saturday03/22/20141:30 pm U5 Toronto (Zinnecker)U5 San Jose (Ortiz)
Saturday03/22/20141:30 pm U5 Philadelphia (Gundersen)U5 Dallas (Clements)
Saturday03/22/20141:30 pm U5 Los Angeles (Janak)U5 Denver (McDonald)
Saturday03/22/20141:30 pm U6e Toronto (Gonzales)U6e Boston (Brown)
Saturday03/22/20141:30 pm U7Be America (Jack)U7Be Chelsea (Porter)
Saturday03/22/20141:30 pm U7Bw Lyon (Rawlinson)U7Bw Athletico (Hunt)
Saturday03/22/20141:30 pm LSC Belgium GirlsLSC Honduras Girls
Saturday03/22/20141:30 pm 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)T&C Flyers
Saturday03/22/20141:30 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Chile Boys
Saturday03/22/20142:30 pm 22E U12B D2 T&C Mustangs (Penny)LoneStar blue north a
Saturday03/22/20142:45 pm U6e Los Angeles Boys (Patterson)U6e Portugal (Cordell)
Saturday03/22/20142:45 pm U8G Arsenal (Tofflemire)U8G America (Condon)
Saturday03/22/20142:45 pm U9B America (Crovello)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday03/22/20142:45 pm 5 LSC Mexico GirlsLSC Greece Girls
Saturday03/22/20142:45 pm 6 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)HAYS Jaguars
Saturday03/22/20144:00 pm U5 Portland (Klein)U5 Washington (Evans)
Saturday03/22/20144:00 pm U6w Chicago (Landre)U6w Los Angeles Girls (Patterson)
Saturday03/22/20144:00 pm U6e Seattle (Thompson)U6e Houston (Gere)
Saturday03/22/20144:00 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Germany (Santos)
Saturday03/22/20144:00 pm U7Be Dortmund (Browning)U7Be Barcelona (Fischer)
Saturday03/22/20144:00 pm U8Be Mexico (Prescott)U8Be Holland (Sealy)
Saturday03/22/20144:00 pm U10G Arsenal (Magana)U9G Argentina (Pish)
Saturday03/22/20144:00 pm 5 U9B Barcelona (Moritz)U10B England (Holmes)
Saturday03/22/20144:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Liverpool FC Liverpool CTX 01G-Melia
Saturday03/22/20145:15 pm U5 Salt Lake City (Bernard)U5 Seattle (Condon)
Saturday03/22/20145:15 pm U5 Houston (King)U5 Chicago (Salemme)
Saturday03/22/20145:15 pm U6w Washington (Milner)U6w Salt Lake (Hannigan)
Saturday03/22/20145:15 pm U7G USA (McDonald)U7G Spain (Lott)
Saturday03/22/20145:15 pm U10B Barcelona (Davis)U10B Mexico (Garcia)
Saturday03/22/20145:15 pm 6 LSC Croatia BoysLSC Cuba Boys
Sunday03/23/201412:15 pm U7Bw Celtic (Clark)U7Bw Athletico (Hunt)
Sunday03/23/201412:15 pm U6w Columbus (Hanley)U6w Los Angeles Girls (Patterson)
Sunday03/23/201412:15 pm U8G America (Condon)U8G Chelsea (Harvey)
Sunday03/23/201412:15 pm U7G Italy (Mason)U7G England (McDougal)
Sunday03/23/201412:15 pm U8Be Holland (Sealy)U8Be Italia (Warren)
Sunday03/23/201412:15 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Fireflies (Witt)
Sunday03/23/201412:15 pm U9G Argentina (Pish)U9G Italy (Knowles)
Sunday03/23/201412:15 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Philadelphia (Gundersen)
Sunday03/23/201412:15 pm U6w Kansas City (Isaacs)U6w Chicago (Landre)
Sunday03/23/201412:15 pm 5 LSC Switzerland GirlsLSC Sinclair
Sunday03/23/201412:15 pm 6 U10G Yamaha (Ewell)U9G Holland (Heidebrecht)
Sunday03/23/20141:00 pm 4 U12G Austin Celtics (Lemen)Lake Travis Amador Locher
Sunday03/23/20141:30 pm U7Be Chelsea (Porter)U7Be Arsenal (Fagan)
Sunday03/23/20141:30 pm U7Bw Liverpool (Burke)U7Bw Forza Milan (Berdeja)
Sunday03/23/20141:30 pm U8Bw England (Wilkie)U8Bw Germany (Modak)
Sunday03/23/20141:30 pm U6e Toronto (Gonzales)U6e Los Angeles Boys (Patterson)
Sunday03/23/20141:30 pm U6e New York (Hogan)U6e Portugal (Cordell)
Sunday03/23/20141:30 pm U6w Salt Lake (Hannigan)U6w Philadelphia (Svoboda)
Sunday03/23/20141:30 pm U5 Columbus (Pietrzak)U5 Kansas City (Haenes)
Sunday03/23/20141:30 pm 5 LSC Cuba BoysLSC Nicaragua Boys
Sunday03/23/20141:30 pm 6 LSC Honduras GirlsLSC Holiday
Sunday03/23/20142:30 pm 22E U12B D2 T&C Mustangs (Penny)Tri County Calvary Black
Sunday03/23/20142:30 pm 3 U14B D3 Thunder (Randolph)HAYS HAYS U14 BOYS
Sunday03/23/20142:30 pm 4 U11G D2 Yamaha (Brown)East Austin Dragonflies
Sunday03/23/20142:45 pm U8G Liverpool (Jungmann)U8G Dortmund (Steinhauser)
Sunday03/23/20142:45 pm U8Bw USA (Lilleboe)U8Bw Australia (Biles)
Sunday03/23/20142:45 pm U7Be America (Jack)U7Be Barcelona (Fischer)
Sunday03/23/20142:45 pm U7G Argentina (Zoll)U7G Germany (Santos)
Sunday03/23/20142:45 pm U5 Boston (Lott)U5 Portland (Klein)
Sunday03/23/20142:45 pm U5 Dallas (Clements)U5 Salt Lake City (Bernard)
Sunday03/23/20142:45 pm U5 Seattle (Condon)U5 Toronto (Zinnecker)
Sunday03/23/20142:45 pm 5 LSC Belgium BoysLSC Switzerland Boys
Sunday03/23/20142:45 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Tevez
Sunday03/23/20144:00 pm U9B United (Makwana)U9B Forza Milan (Zoll)
Sunday03/23/20144:00 pm U5 Washington (Evans)U5 San Jose (Ortiz)
Sunday03/23/20144:00 pm U8Be Ireland (Weston)U8Be Argentina (Dalvi)
Sunday03/23/20144:00 pm U8Be Mexico (Prescott)U8Be Spain (Priebe)
Sunday03/23/20144:00 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G Arsenal (Tofflemire)
Sunday03/23/20144:00 pm U8G Juventus (Peters)U8G United (Roemisch)
Sunday03/23/20144:00 pm 4 U11B D3 Spartans (Mason)Centex Storm SC Centex Mowbray
Sunday03/23/20144:00 pm 5 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)HC Titans
Sunday03/23/20144:00 pm 6 U9G Portugal (Sheguit)U9G USA (Goolsbey)
Sunday03/23/20144:30 pm 24 U13G D2 Dynamite (Patterson)Liverpool Melia
Sunday03/23/20144:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)PAYSL Lightning
Tuesday03/25/20146:30 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)LSC Gold North B
Wednesday03/26/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 02G WHITE NTH BWDDOA LONESTARS 03G RED B
Wednesday03/26/20148:00 pm 4 WDDOA LONESTARS 02B RED NTH A WDDOA LONESTARS 02B RED EST
Saturday03/29/20148:30 am U5 Dallas (Clements)U5 Houston (King)
Saturday03/29/20148:30 am U8Bw Portugal (Gray)U8Bw USA (Lilleboe)
Saturday03/29/20148:30 am U8Bw Germany (Modak)U8Bw England (Wilkie)
Saturday03/29/20148:30 am LSC Switzerland GirlsLSC Honduras Girls
Saturday03/29/20148:30 am U8Be Italia (Warren)U8Be Mexico (Prescott)
Saturday03/29/20148:30 am 5 U10B England (Holmes)U9B United (Makwana)
Saturday03/29/20148:30 am 6 U10G Brasil (Mock)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday03/29/20149:45 am U6w Columbus (Hanley)U6w Vancouver (Allen)
Saturday03/29/20149:45 am U7Bw Lyon (Rawlinson)U7Bw Celtic (Clark)
Saturday03/29/20149:45 am U9G England (McDougal)U10G Arsenal (Magana)
Saturday03/29/20149:45 am U5 Boston (Lott)U5 New York (Niu)
Saturday03/29/20149:45 am U8G Chelsea (Harvey)U8G Arsenal (Tofflemire)
Saturday03/29/20149:45 am U6e San Jose (Wiele)U6e Toronto (Gonzales)
Saturday03/29/20149:45 am U6w Salt Lake (Hannigan)U6w Toronto (Brunker)
Saturday03/29/20149:45 am 5 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Italy (Knowles)
Saturday03/29/20149:45 am 6 U10G Rec+ T&C Athletico (Blood)NASA RCR 04G Orange.
Saturday03/29/201410:00 am 22E U11B D3 Brasil (Johnson)RRSA Collishaw/Jenkins
Saturday03/29/201410:30 am 3 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Leander YSA Esparza
Saturday03/29/201411:00 am U4 Crickets (Lott)U4 Monarchs (Sapp)
Saturday03/29/201411:00 am U5 Washington (Evans)U5 Kansas City (Haenes)
Saturday03/29/201411:00 am U5 Columbus (Pietrzak)U5 Denver (McDonald)
Saturday03/29/201411:00 am U7Bw Athletico (Hunt)U7Bw Yamaha (Wilson)
Saturday03/29/201411:00 am U8Be Ireland (Weston)U8Be Holland (Sealy)
Saturday03/29/201411:00 am U10B Mexico (Garcia)U9B Barcelona (Moritz)
Saturday03/29/201411:00 am U5 Salt Lake City (Bernard)U5 Toronto (Zinnecker)
Saturday03/29/201411:00 am 5 U9B Dortmund (Martinez)U9B Liverpool (Marotte)
Saturday03/29/201411:00 am 6 U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)DJCT DJCT S 05G (TXS)
Saturday03/29/201411:30 am 22E U11B D3 Argentina (Dalvi)LAMPASAS LSA ARSENAL
Saturday03/29/201411:30 am 4 U11G D2 Yamaha (Brown)GSA Force
Saturday03/29/201412:15 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Los Angeles (Janak)
Saturday03/29/201412:15 pm U6e Houston (Gere)U6e Dallas (Parker)
Saturday03/29/201412:15 pm U6e Portugal (Cordell)U6e Boston (Brown)
Saturday03/29/201412:15 pm U7G England (McDougal)U7G Spain (Lott)
Saturday03/29/201412:15 pm U7Be Arsenal (Fagan)U7Be Inter Milan (McDonald J.)
Saturday03/29/201412:15 pm U4 Fireflies (Witt)U4 Spiders (Edwards)
Saturday03/29/201412:15 pm U9B America (Crovello)U10B Barcelona (Davis)
Saturday03/29/201412:15 pm 5 LSC Jamaica BoysLSC Xavi
Saturday03/29/201412:15 pm 6 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)MSK Rayados
Saturday03/29/20141:00 pm 22E U12G LightningPAYSL Galaxy
Saturday03/29/20141:00 pm 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)East Austin East Austin SC East Austin
Saturday03/29/20141:30 pm U5 Seattle (Condon)U5 Philadelphia (Gundersen)
Saturday03/29/20141:30 pm U6w Kansas City (Isaacs)U6w Washington (Milner)
Saturday03/29/20141:30 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Argentina (Zoll)
Saturday03/29/20141:30 pm U8G Liverpool (Jungmann)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday03/29/20141:30 pm 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)DJCT S 04G
Saturday03/29/20141:30 pm 6 LSC Mexico BoysLSC England Boys
Saturday03/29/20142:30 pm 22E U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)TC 02B Mercury
Saturday03/29/20142:30 pm 24 U16B D3 T&C Maelstrom (Fowler/Candido)NASA Spartans
Saturday03/29/20142:30 pm 3 U16G Titans (Heroy)Hays Republic
Saturday03/29/20142:45 pm U6w Philadelphia (Svoboda)U6w Chicago (Landre)
Saturday03/29/20142:45 pm U7Be Dortmund (Browning)U7Be America (Jack)
Saturday03/29/20142:45 pm U8G United (Roemisch)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday03/29/20142:45 pm U8G America (Condon)U8G Juventus (Peters)
Saturday03/29/20142:45 pm U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)HILL COUNTRY OF SPORTS TITANS FC
Saturday03/29/20142:45 pm 5 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Juventus (Vaughn)
Saturday03/29/20142:45 pm 6 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)Liverpool Heighway
Saturday03/29/20144:00 pm U5 San Jose (Ortiz)U5 Portland (Klein)
Saturday03/29/20144:00 pm U7Be Barcelona (Fischer)U7Be Madrid (McDonald C.)
Saturday03/29/20144:00 pm U8Be Spain (Priebe)U8Be Argentina (Dalvi)
Saturday03/29/20144:00 pm U6e New York (Hogan)U6e Los Angeles Boys (Patterson)
Saturday03/29/20144:00 pm 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLSC 03G Gold NTH A
Saturday03/29/20144:00 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Thailand Girls
Saturday03/29/20145:15 pm U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw United (Shaddock)
Saturday03/29/20145:15 pm LSC Cuba BoysLSC Belgium Boys
Saturday03/29/20145:15 pm 5 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)DJCT Ching
Saturday03/29/20145:15 pm 6 U9G Argentina (Pish)U9G Germany (Siegel)
Sunday03/30/201412:15 pm U7Bw Athletico (Hunt)U7Bw Celtic (Clark)
Sunday03/30/201412:15 pm U6e Denver (Gamoneda)U6e Seattle (Thompson)
Sunday03/30/201412:15 pm U7G Italy (Mason)U7G USA (McDonald)
Sunday03/30/201412:15 pm U6w Toronto (Brunker)U6w Portland (Torres)
Sunday03/30/201412:15 pm U6w Vancouver (Allen)U6w Washington (Milner)
Sunday03/30/201412:15 pm U7Be Arsenal (Fagan)U7Be Chelsea (Porter)
Sunday03/30/201412:15 pm U7Be Barcelona (Fischer)U7Be America (Jack)
Sunday03/30/201412:15 pm U10G Yamaha (Ewell)U10G Arsenal (Magana)
Sunday03/30/201412:15 pm 5 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Barcelona (Moritz)
Sunday03/30/201412:15 pm 6 U9B America (Crovello)U9B Juventus (Vaughn)
Sunday03/30/20141:00 pm 22E U11G D2 Strikers (Russell)LSC LONESTAR SC LONESTARS 03G SILVER NTH A (TXS)
Sunday03/30/20141:30 pm U4 Lacewings (Benchouia)U4 Monarchs (Sapp)
Sunday03/30/20141:30 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G Spain (Lott)
Sunday03/30/20141:30 pm U7Be Dortmund (Browning)U7Be Inter Milan (McDonald J.)
Sunday03/30/20141:30 pm U7Bw Lyon (Rawlinson)U7Bw United (Shaddock)
Sunday03/30/20141:30 pm U8Bw Portugal (Gray)U8Bw Germany (Modak)
Sunday03/30/20141:30 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Junebugs (Wiggins)
Sunday03/30/20141:30 pm U9B Liverpool (Marotte)U9B United (Makwana)
Sunday03/30/20141:30 pm 5 U10B England (Holmes)U10B Mexico (Garcia)
Sunday03/30/20141:30 pm 6 U9G Holland (Heidebrecht)U9G England (McDougal)
Sunday03/30/20142:30 pm 22E U12B D3 Blues (Bruno/Moss)LHYS Liberty Hill 02B2
Sunday03/30/20142:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)LSC-AUC All-Stars
Sunday03/30/20142:30 pm 4 U11B D3 Brasil (Johnson)Lockhart YSA Falcons
Sunday03/30/20142:45 pm U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw Liverpool (Burke)
Sunday03/30/20142:45 pm U7G Germany (Santos)U7G Argentina (Zoll)
Sunday03/30/20142:45 pm LSC Jamaica BoysLSC Ronaldo
Sunday03/30/20142:45 pm 5 LSC Belgium BoysLSC Chicharito
Sunday03/30/20142:45 pm 6 LSC Croatia BoysLSC Xavi
Sunday03/30/20144:00 pm U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)GSA GSA Force FC
Sunday03/30/20144:00 pm 4 U11G BlastersCentex Storm (Osborn)
Sunday03/30/20144:00 pm 5 U10B Rec+ T&C Barcelona (Gilbert)LSC St John
Sunday03/30/20144:00 pm 6 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Chelsea (Swanson)
Sunday03/30/20144:30 pm 24 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Lockhart YSA Blue Lightning
Sunday03/30/20144:30 pm 3 U13G D2 Dynamite (Patterson)LSC/CCU Pixies
Tuesday04/01/20146:30 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)LSC 02B Blue Nth B
Saturday04/05/20148:30 am U4 Spiders (Edwards)U4 Lacewings (Benchouia)
Saturday04/05/20148:30 am U5 Toronto (Zinnecker)U5 Portland (Klein)
Saturday04/05/20148:30 am U6w Washington (Milner)U6w Philadelphia (Svoboda)
Saturday04/05/20148:30 am U6e Los Angeles Boys (Patterson)U6e Denver (Gamoneda)
Saturday04/05/20148:30 am U7G USA (McDonald)U7G Mexico (Caldwell)
Saturday04/05/20148:30 am U9G Holland (Heidebrecht)U10G Brasil (Mock)
Saturday04/05/20148:30 am 22E U12B D2 T&C Mustangs (Penny)LoneStar Gold Nth A
Saturday04/05/20148:30 am 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)LSC Blue North A
Saturday04/05/20148:30 am 5 U9B Juventus (Vaughn)U10B England (Holmes)
Saturday04/05/20148:30 am 6 LSC Honduras GirlsLSC Sinclair
Saturday04/05/20149:45 am U6w Vancouver (Allen)U6w Los Angeles Girls (Patterson)
Saturday04/05/20149:45 am U8Be Argentina (Dalvi)U8Be Mexico (Prescott)
Saturday04/05/20149:45 am U7G Spain (Lott)U7G Italy (Mason)
Saturday04/05/20149:45 am U8Bw Australia (Biles)U8Bw USA (Lilleboe)
Saturday04/05/20149:45 am U6e Portugal (Cordell)U6e San Jose (Wiele)
Saturday04/05/20149:45 am 5 U9G Portugal (Sheguit)U9G Argentina (Pish)
Saturday04/05/20149:45 am 6 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)T&C Barcelona
Saturday04/05/201410:00 am 22E U12B D3 Blues (Bruno/Moss)Centex Storm Mustangs
Saturday04/05/201410:00 am 4 U11G D2 Yamaha (Brown)Austin Sting
Saturday04/05/201410:30 am 3 U14B D3 Thunder (Randolph)AUSA AUSTIN UNIVERSAL RED RAIDERS
Saturday04/05/201411:00 am U4 Monarchs (Sapp)U4 Junebugs (Wiggins)
Saturday04/05/201411:00 am U4 Crickets (Lott)U4 Fireflies (Witt)
Saturday04/05/201411:00 am U5 Houston (King)U5 Seattle (Condon)
Saturday04/05/201411:00 am U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw Athletico (Hunt)
Saturday04/05/201411:00 am LSC Jamaica BoysLSC Croatia Boys
Saturday04/05/201411:00 am U6e Toronto (Gonzales)U6e Houston (Gere)
Saturday04/05/201411:00 am 5 U9B United (Makwana)U10B Mexico (Garcia)
Saturday04/05/201411:00 am 6 LSC England BoysLSC Greece Boys
Saturday04/05/201411:30 am 22E U11B D3 Spartans (Mason)RR Bulldogs
Saturday04/05/201411:30 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Cantera Soccer CRU 03B
Saturday04/05/201412:15 pm U5 Denver (McDonald)U5 Boston (Lott)
Saturday04/05/201412:15 pm U6w Chicago (Landre)U6w Portland (Torres)
Saturday04/05/201412:15 pm U7G England (McDougal)U7G Germany (Santos)
Saturday04/05/201412:15 pm U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Arsenal (Tofflemire)
Saturday04/05/201412:15 pm U8Be Holland (Sealy)U8Be Spain (Priebe)
Saturday04/05/201412:15 pm U9G Italy (Knowles)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday04/05/201412:15 pm 6 U9B Forza Milan (Zoll)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday04/05/20141:00 pm 22E U12B D2 T&C Mercury (Fowler)LSC Gold North B
Saturday04/05/20141:30 pm U7Bw United (Shaddock)U7Bw Liverpool (Burke)
Saturday04/05/20141:30 pm U8G Juventus (Peters)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday04/05/20141:30 pm U9G USA (Goolsbey)U9G England (McDougal)
Saturday04/05/20141:30 pm 5 U10B Barcelona (Davis)U9B Barcelona (Moritz)
Saturday04/05/20141:30 pm 6 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)Austin Texans Swoosh
Saturday04/05/20142:30 pm 22E U12G LightningNASA Dynamites
Saturday04/05/20142:30 pm 4 U12G Titans (Sadler)T&C Celtics
Saturday04/05/20142:45 pm U6e Boston (Brown)U6e New York (Hogan)
Saturday04/05/20142:45 pm U7Be Madrid (McDonald C.)U7Be Dortmund (Browning)
Saturday04/05/20142:45 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G United (Roemisch)
Saturday04/05/20142:45 pm U6w Toronto (Brunker)U6w Kansas City (Isaacs)
Saturday04/05/20142:45 pm 5 LSC Switzerland BoysLSC Chicharito
Saturday04/05/20142:45 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Belize Girls
Saturday04/05/20144:00 pm U5 Los Angeles (Janak)U5 Dallas (Clements)
Saturday04/05/20144:00 pm U5 Columbus (Pietrzak)U5 Chicago (Salemme)
Saturday04/05/20144:00 pm U6e Seattle (Thompson)U6e Dallas (Parker)
Saturday04/05/20144:00 pm U7Be Inter Milan (McDonald J.)U7Be Chelsea (Porter)
Saturday04/05/20144:00 pm U8G America (Condon)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday04/05/20144:00 pm U8Be Ireland (Weston)U8Be Italia (Warren)
Saturday04/05/20144:00 pm U8Bw Germany (Modak)U8Bw Portugal (Gray)
Saturday04/05/20144:00 pm U9B Liverpool (Marotte)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday04/05/20144:00 pm 22E U11G D2 Strikers (Russell)FCW WESTLAKE YS FC WESTLAKE U11 GIRLS JOHNSON (TXS)
Saturday04/05/20144:00 pm 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)PAYSL 02G Fusion Gold
Saturday04/05/20144:00 pm 5 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)Hill Country FC Blue
Saturday04/05/20144:00 pm 6 LSC Belgium BoysLSC Guatemala Boys
Saturday04/05/20144:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Hays Youth SA Hays Fusion 01 Girls
Saturday04/05/20145:15 pm U5 Philadelphia (Gundersen)U5 Salt Lake City (Bernard)
Saturday04/05/20145:15 pm U5 Kansas City (Haenes)U5 San Jose (Ortiz)
Saturday04/05/20145:15 pm U5 New York (Niu)U5 Washington (Evans)
Saturday04/05/20145:15 pm U7Be Arsenal (Fagan)U7Be Barcelona (Fischer)
Saturday04/05/20145:15 pm U7Bw Yamaha (Wilson)U7Bw Lyon (Rawlinson)
Saturday04/05/20145:15 pm LSC Switzerland GirlsLSC Chile Girls
Saturday04/05/20145:15 pm 5 LSC Mexico BoysLSC Argentina Boys
Saturday04/05/20145:15 pm 6 LSC Greece GirlsLSC Belgium Girls
Sunday04/06/201412:15 pm U6e San Jose (Wiele)U6e Houston (Gere)
Sunday04/06/201412:15 pm U4 Fireflies (Witt)U4 Beetles (Gamoneda)
Sunday04/06/201412:15 pm U10B Forza Milan (Sadler)U10B Barcelona (Davis)
Sunday04/06/201412:15 pm 5 LSC Mexico GirlsLSC Belgium Girls
Sunday04/06/201412:15 pm 6 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)NASA Phoenix
Sunday04/06/201412:30 pm 3 U14B D3 Thunder (Randolph)LSA LAMPASAS SA FORCE
Sunday04/06/20141:00 pm 22E U12G LightningCentex Storm ArmstrongRained Out
Sunday04/06/20141:00 pm 4 U11B D3 Spartans (Mason)NASA FC Outlaws
Sunday04/06/20141:30 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G USA (McDonald)
Sunday04/06/20141:30 pm U7Be Dortmund (Browning)U7Be Madrid (McDonald C.)
Sunday04/06/20141:30 pm U7Bw Lyon (Rawlinson)U7Bw Yamaha (Wilson)
Sunday04/06/20141:30 pm U8Bw USA (Lilleboe)U8Bw Portugal (Gray)
Sunday04/06/20141:30 pm U5 Philadelphia (Gundersen)U5 Denver (McDonald)
Sunday04/06/20141:30 pm U6e Los Angeles Boys (Patterson)U6e Seattle (Thompson)
Sunday04/06/20141:30 pm LSC Switzerland GirlsLSC Greece Girls
Sunday04/06/20141:30 pm 5 U9B Chelsea (Swanson)U9B America (Crovello)
Sunday04/06/20141:30 pm 6 LSC Mexico BoysLSC Ozil
Sunday04/06/20142:45 pm U8Bw Germany (Modak)U8Bw Australia (Biles)
Sunday04/06/20142:45 pm 5 LSC Honduras GirlsLSC Sawa
Sunday04/06/20142:45 pm 6 U10G Yamaha (Ewell)U9G USA (Goolsbey)
Sunday04/06/20144:00 pm U4 Junebugs (Wiggins)U4 Crickets (Lott)
Sunday04/06/20144:00 pm U6w Portland (Torres)U6w Kansas City (Isaacs)
Sunday04/06/20144:00 pm U6w Los Angeles Girls (Patterson)U6w Salt Lake (Hannigan)
Sunday04/06/20144:00 pm LSC Croatia BoysLSC Ronaldo
Sunday04/06/20144:00 pm 4 U11G BlastersHCASF Girls Blue
Sunday04/06/20144:00 pm 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)PAYSL Pumas
Sunday04/06/20144:00 pm 6 LSC Cuba BoysLSC Chicharito
Sunday04/06/20144:30 pm 24 U16B D3 T&C Maelstrom (Fowler/Candido)Lampasas SA Comets
Wednesday04/09/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03G RED NTH AWDDOA LONESTARS 03G BLACK B
Saturday04/12/20148:30 am U4 Spiders (Edwards)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday04/12/20148:30 am U8G Arsenal (Tofflemire)U8G Juventus (Peters)
Saturday04/12/20148:30 am U9B Chelsea (Swanson)U10B Barcelona (Davis)
Saturday04/12/20148:30 am U8G Forza Milan (Cancila)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday04/12/20149:45 am U5 Seattle (Condon)U5 Los Angeles (Janak)
Saturday04/12/20149:45 am U7Be Madrid (McDonald C.)U7Be America (Jack)
Saturday04/12/20149:45 am U8Bw England (Wilkie)U8Bw Australia (Biles)
Saturday04/12/20149:45 am U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)LIVERPOOL FC LIVERPOOL
Saturday04/12/20149:45 am U7G Italy (Mason)U7G Germany (Santos)
Saturday04/12/20149:45 am U5 Boston (Lott)U5 Chicago (Salemme)
Saturday04/12/20149:45 am U6e New York (Hogan)U6e San Jose (Wiele)
Saturday04/12/20149:45 am 5 LSC Honduras GirlsLSC Greece Girls
Saturday04/12/20149:45 am 6 U10G Rec+ T&C Athletico (Blood)CTX Liverpool Alonso
Saturday04/12/201410:00 am 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Hays Fusion 03 Blue
Saturday04/12/201410:30 am 24 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)LSC-AUC Red Dawgs
Saturday04/12/201410:30 am 3 U13G D2 Dynamite (Patterson)PAYSL Lightning
Saturday04/12/201411:00 am U4 Lacewings (Benchouia)U4 Crickets (Lott)
Saturday04/12/201411:00 am U5 San Jose (Ortiz)U5 New York (Niu)
Saturday04/12/201411:00 am U6e Dallas (Parker)U6e Toronto (Gonzales)
Saturday04/12/201411:00 am U7G USA (McDonald)U7G Argentina (Zoll)
Saturday04/12/201411:00 am U7Be Dortmund (Browning)U7Be Arsenal (Fagan)
Saturday04/12/201411:00 am U7Bw Lyon (Rawlinson)U7Bw Forza Milan (Berdeja)
Saturday04/12/201411:00 am U8Be Mexico (Prescott)U8Be Ireland (Weston)
Saturday04/12/201411:00 am U10G Yamaha (Ewell)U10G Brasil (Mock)
Saturday04/12/201411:00 am 5 U9G Germany (Siegel)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday04/12/201411:00 am 6 U9G England (McDougal)U9G Italy (Knowles)
Saturday04/12/201411:30 am 22E U11B D3 Argentina (Dalvi)GRANITE COUNTRY STRIKERS
Saturday04/12/201411:30 am 4 U11B D3 Spartans (Mason)LSA Arsenal
Saturday04/12/201412:15 pm U5 Salt Lake City (Bernard)U5 Houston (King)
Saturday04/12/201412:15 pm U6e Houston (Gere)U6e Portugal (Cordell)
Saturday04/12/201412:15 pm U8Be Spain (Priebe)U8Be Italia (Warren)
Saturday04/12/201412:15 pm U9G Argentina (Pish)U9G Holland (Heidebrecht)
Saturday04/12/201412:15 pm U7Bw Liverpool (Burke)U7Bw Athletico (Hunt)
Saturday04/12/201412:15 pm 5 LSC Belgium GirlsLSC Belize Girls
Saturday04/12/201412:15 pm 6 U10B Mexico (Garcia)U9B Juventus (Vaughn)
Saturday04/12/201412:30 pm 24 U16G Titans (Heroy)Georgetown U15-U17
Saturday04/12/20141:00 pm 22E U12G LightningElgin Dynamites
Saturday04/12/20141:30 pm U6w Washington (Milner)U6w Chicago (Landre)
Saturday04/12/20141:30 pm U7G Mexico (Caldwell)U7G England (McDougal)
Saturday04/12/20141:30 pm LSC Greece BoysLSC Argentina Boys
Saturday04/12/20141:30 pm 5 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)East Austin SC Dragons
Saturday04/12/20141:30 pm 6 U10B Forza Milan (Sadler)U9B Forza Milan (Zoll)
Saturday04/12/20142:30 pm 22E U11G BlastersHYSA Hutto Jrs. 03G
Saturday04/12/20142:30 pm 3 U13G D2 T&C Fire (Guerrero)Exodus Storm
Saturday04/12/20142:30 pm 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopeLonestar White NTH B
Saturday04/12/20142:45 pm U5 Portland (Klein)U5 Kansas City (Haenes)
Saturday04/12/20142:45 pm U5 Washington (Evans)U5 Denver (McDonald)
Saturday04/12/20142:45 pm U5 Dallas (Clements)U5 Columbus (Pietrzak)
Saturday04/12/20142:45 pm U6e Denver (Gamoneda)U6e Boston (Brown)
Saturday04/12/20142:45 pm U7Bw Yamaha (Wilson)U7Bw Celtic (Clark)
Saturday04/12/20142:45 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday04/12/20142:45 pm 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)Hill Country Sting 05G Osbon
Saturday04/12/20142:45 pm 6 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)DJCT S dynamo juniors south-dripping springs
Saturday04/12/20144:00 pm U6w Kansas City (Isaacs)U6w Columbus (Hanley)
Saturday04/12/20144:00 pm U7Be Chelsea (Porter)U7Be Barcelona (Fischer)
Saturday04/12/20144:00 pm U8G United (Roemisch)U8G America (Condon)
Saturday04/12/20144:00 pm LSC Jamaica BoysLSC Belgium Boys
Saturday04/12/20144:00 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)San Angelo FC 01
Saturday04/12/20144:00 pm 6 U9B Barcelona (Moritz)U9B United (Makwana)
Saturday04/12/20145:15 pm U5 Philadelphia (Gundersen)U5 Toronto (Zinnecker)
Saturday04/12/20145:15 pm U6w Portland (Torres)U6w Vancouver (Allen)
Saturday04/12/20145:15 pm U9G USA (Goolsbey)U10G Arsenal (Magana)
Saturday04/12/20145:15 pm 5 U9B America (Crovello)U9B Liverpool (Marotte)
Saturday04/12/20145:15 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Holiday
Sunday04/13/201412:15 pm U4 Lacewings (Benchouia)U4 Beetles (Gamoneda)
Sunday04/13/201412:15 pm U4 Junebugs (Wiggins)U4 Fireflies (Witt)
Sunday04/13/201412:15 pm U8Bw England (Wilkie)U8Bw Portugal (Gray)
Sunday04/13/201412:15 pm LSC Thailand GirlsLSC Belgium Girls
Sunday04/13/201412:15 pm U7G Spain (Lott)U7G Mexico (Caldwell)
Sunday04/13/201412:15 pm U6w Salt Lake (Hannigan)U6w Columbus (Hanley)
Sunday04/13/201412:15 pm U6e Dallas (Parker)U6e New York (Hogan)
Sunday04/13/201412:15 pm 5 LSC Croatia BoysLSC Belgium Boys
Sunday04/13/201412:15 pm 6 LSC Switzerland BoysLSC Jamaica Boys
Sunday04/13/20141:00 pm 4 U11G D2 Strikers (Russell)EABD EAST AUSTIN SC BLUE DRAGONFLIES (TXS)
Sunday04/13/20141:30 pm U8Be Holland (Sealy)U8Be Argentina (Dalvi)
Sunday04/13/20141:30 pm U5 Boston (Lott)U5 Dallas (Clements)
Sunday04/13/20141:30 pm U10B England (Holmes)U9B Dortmund (Martinez)
Sunday04/13/20141:30 pm U6e Portugal (Cordell)U6e Denver (Gamoneda)
Sunday04/13/20141:30 pm U8Bw USA (Lilleboe)U8Bw Germany (Modak)
Sunday04/13/20141:30 pm 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)CANTERA SOCCER CANTERA OSORNO
Sunday04/13/20141:30 pm 6 LSC Mexico GirlsLSC Switzerland Girls
Sunday04/13/20142:30 pm 22E U12B D2 T&C Mustangs (Penny)LSC Studzinski FIRE
Sunday04/13/20142:30 pm 24 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)LH Tumbleweeds
Sunday04/13/20142:30 pm 4 U11G D2 Yamaha (Brown)LSC Silver
Sunday04/13/20142:45 pm U6w Philadelphia (Svoboda)U6w Toronto (Brunker)
Sunday04/13/20142:45 pm 5 LSC Greece GirlsLSC Chile Girls
Sunday04/13/20142:45 pm 6 LSC Greece BoysLSC Ozil
Sunday04/13/20144:00 pm LSC Mexico BoysLSC Chile Boys
Sunday04/13/20144:00 pm U7Be Inter Milan (McDonald J.)U7Be Dortmund (Browning)
Sunday04/13/20144:00 pm 22E U11G BlastersCentex Storm (Harrison)
Sunday04/13/20144:00 pm 4 U11B D3 Brasil (Johnson)Hutto YSA Hutto JRS 03 B
Tuesday04/15/20146:30 pm 3 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)LH Illuminati
Wednesday04/16/20146:30 pm 3 U14B D3 Thunder (Randolph)RRSA ROUND ROCK SA F JONES
Wednesday04/16/20146:30 pm 4 U11B D2 T&C Spain (Llano)Exodus Exodus Celtic
Saturday04/19/20148:30 am U5 Houston (King)U5 Philadelphia (Gundersen)
Saturday04/19/20148:30 am U5 Columbus (Pietrzak)U5 Seattle (Condon)
Saturday04/19/20148:30 am U6w Columbus (Hanley)U6w Philadelphia (Svoboda)
Saturday04/19/20148:30 am U9B Liverpool (Marotte)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday04/19/20148:30 am U7G Italy (Mason)U7G Mexico (Caldwell)
Saturday04/19/20148:30 am U7Be America (Jack)U7Be Inter Milan (McDonald J.)
Saturday04/19/20148:30 am U8G Liverpool (Jungmann)U8G Arsenal (Tofflemire)
Saturday04/19/20148:30 am U7G Argentina (Zoll)U7G Spain (Lott)
Saturday04/19/20148:30 am 22E U12B D2 T&C Mustangs (Penny)Town & Country Impact
Saturday04/19/20148:30 am 3 U13G D2 Dynamite (Patterson)T&C Fire
Saturday04/19/20148:30 am 5 LSC Croatia BoysLSC Switzerland Boys
Saturday04/19/20148:30 am 6 U9B Juventus (Vaughn)U9B Barcelona (Moritz)
Saturday04/19/20149:45 am U5 New York (Niu)U5 Portland (Klein)
Saturday04/19/20149:45 am U8G Dortmund (Steinhauser)U8G Juventus (Peters)
Saturday04/19/20149:45 am U6e San Jose (Wiele)U6e Denver (Gamoneda)
Saturday04/19/20149:45 am U4 Crickets (Lott)U4 Spiders (Edwards)
Saturday04/19/20149:45 am 6 U9G Holland (Heidebrecht)U9G Germany (Siegel)
Saturday04/19/201410:00 am 22E U12B D3 Blues (Bruno/Moss)LTYA Buccaneers
Saturday04/19/201410:00 am 4 U12G LightningLYTA U12G
Saturday04/19/201411:00 am U4 Junebugs (Wiggins)U4 Lacewings (Benchouia)
Saturday04/19/201411:00 am U7Bw Celtic (Clark)U7Bw United (Shaddock)
Saturday04/19/201411:00 am U6w Kansas City (Isaacs)U6w Los Angeles Girls (Patterson)
Saturday04/19/201411:00 am 6 U9B Forza Milan (Zoll)U9B America (Crovello)
Saturday04/19/201411:30 am 22E U12G Austin Celtics (Lemen)Leander Vogel 01/02
Saturday04/19/201412:15 pm U5 Chicago (Salemme)U5 Washington (Evans)
Saturday04/19/201412:15 pm U7G England (McDougal)U7G USA (McDonald)
Saturday04/19/201412:15 pm U8Bw Portugal (Gray)U8Bw England (Wilkie)
Saturday04/19/201412:15 pm U6e Boston (Brown)U6e Los Angeles Boys (Patterson)
Saturday04/19/201412:15 pm 5 U10B Barcelona (Davis)U9B United (Makwana)
Saturday04/19/201412:15 pm 6 U10G Yamaha (Ewell)U9G Argentina (Pish)
Saturday04/19/20141:00 pm 4 U12G Titans (Sadler)LTYA U12G Amador Locher
Saturday04/19/20141:30 pm U5 Toronto (Zinnecker)U5 Kansas City (Haenes)
Saturday04/19/20141:30 pm U5 Los Angeles (Janak)U5 Salt Lake City (Bernard)
Saturday04/19/20141:30 pm U6w Salt Lake (Hannigan)U6w Portland (Torres)
Saturday04/19/20141:30 pm U7Bw Liverpool (Burke)U7Bw Lyon (Rawlinson)
Saturday04/19/20141:30 pm U8G Chelsea (Harvey)U8G United (Roemisch)
Saturday04/19/20141:30 pm U8Be Argentina (Dalvi)U8Be Ireland (Weston)
Saturday04/19/20141:30 pm U8Be Spain (Priebe)U8Be Mexico (Prescott)
Saturday04/19/20141:30 pm U9G Italy (Knowles)U9G USA (Goolsbey)
Saturday04/19/20141:30 pm 5 U10G Brasil (Mock)U9G England (McDougal)
Saturday04/19/20141:30 pm 6 LSC Greece GirlsLSC Sawa
Saturday04/19/20142:30 pm 22E U12B D2 T&C Mercury (Fowler)Exodus Renegades
Saturday04/19/20142:30 pm 24 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)MSK Inter Xochi
Saturday04/19/20142:45 pm U6w Chicago (Landre)U6w Vancouver (Allen)
Saturday04/19/20142:45 pm U6w Toronto (Brunker)U6w Washington (Milner)
Saturday04/19/20142:45 pm U7Be Arsenal (Fagan)U7Be Madrid (McDonald C.)
Saturday04/19/20142:45 pm 5 LSC Cuba BoysLSC Jamaica Boys
Saturday04/19/20142:45 pm 6 U10B England (Holmes)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday04/19/20144:00 pm U6e Seattle (Thompson)U6e Toronto (Gonzales)
Saturday04/19/20144:00 pm U6e Portugal (Cordell)U6e Dallas (Parker)
Saturday04/19/20144:00 pm U7Be Chelsea (Porter)U7Be Dortmund (Browning)
Saturday04/19/20145:15 pm U5 Denver (McDonald)U5 San Jose (Ortiz)
Saturday04/19/20145:15 pm U8G America (Condon)U8G Forza Milan (Cancila)
Saturday04/19/20145:15 pm U8Be Italia (Warren)U8Be Holland (Sealy)
Saturday04/19/20145:15 pm 5 LSC Honduras GirlsLSC Mexico Girls
Saturday04/19/20145:15 pm 6 LSC Thailand GirlsLSC Holiday
Tuesday04/22/20146:30 pm 3 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)LH Illuminati
Wednesday04/23/20146:30 pm 3 U16B D3 T&C Maelstrom (Fowler/Candido)NASA Poseidons
Wednesday04/23/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 02B RED NTH BWDDOA LONESTARS 02B RED STH B
Wednesday04/23/20148:00 pm 4 WDDOA LONESTARS 02G WHITE NTH A WDDOA LONESTARS 02G WHITE NTH B
Saturday04/26/20148:30 am U4 Spiders (Edwards)U4 Junebugs (Wiggins)
Saturday04/26/20148:30 am U5 Washington (Evans)U5 Dallas (Clements)
Saturday04/26/20148:30 am U7G USA (McDonald)U7G Italy (Mason)
Saturday04/26/20148:30 am U7G Spain (Lott)U7G Germany (Santos)
Saturday04/26/20148:30 am U8G America (Condon)U8G Dortmund (Steinhauser)
Saturday04/26/20148:30 am U6e Denver (Gamoneda)U6e Houston (Gere)
Saturday04/26/20148:30 am U7Bw Yamaha (Wilson)U7Bw Liverpool (Burke)
Saturday04/26/20148:30 am U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)Texans AUSTIN Swoosh
Saturday04/26/20148:30 am 24 U16B D3 T&C Maelstrom (Fowler/Candido)Liberty Hill Panthers
Saturday04/26/20148:30 am 3 U19B D3 T&C Nautilus (Sanchez)RR SA
Saturday04/26/20148:30 am 5 LSC Croatia BoysLSC Ronaldo
Saturday04/26/20148:30 am 6 U9B America (Crovello)U10B England (Holmes)
Saturday04/26/20149:45 am U4 Crickets (Lott)U4 Beetles (Gamoneda)
Saturday04/26/20149:45 am U4 Monarchs (Sapp)U4 Fireflies (Witt)
Saturday04/26/20149:45 am U6w Vancouver (Allen)U6w Salt Lake (Hannigan)
Saturday04/26/20149:45 am U9G USA (Goolsbey)U10G Brasil (Mock)
Saturday04/26/20149:45 am 5 U9B Barcelona (Moritz)U9B Dortmund (Martinez)
Saturday04/26/20149:45 am 6 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)HAYS Jaguars
Saturday04/26/201410:00 am 22E U12B D3 Blues (Bruno/Moss)Hays U12
Saturday04/26/201410:00 am 4 U11G S2 T&C Powerful Force (Powers/CoopePAYSL Jaguars
Saturday04/26/201410:30 am 24 U14B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)Round Rock Crossfire 00B White
Saturday04/26/201410:30 am 3 U13G D2 Dynamite (Patterson)Hays Fusion
Saturday04/26/201411:00 am U5 Houston (King)U5 Toronto (Zinnecker)
Saturday04/26/201411:00 am U5 Kansas City (Haenes)U5 New York (Niu)
Saturday04/26/201411:00 am U5 Seattle (Condon)U5 Boston (Lott)
Saturday04/26/201411:00 am U7Bw United (Shaddock)U7Bw Athletico (Hunt)
Saturday04/26/201411:00 am U7G England (McDougal)U7G Argentina (Zoll)
Saturday04/26/201411:00 am U5 San Jose (Ortiz)U5 Chicago (Salemme)
Saturday04/26/201411:00 am 5 U10B Mexico (Garcia)U10B Forza Milan (Sadler)
Saturday04/26/201411:00 am 6 U9G Germany (Siegel)U10G Yamaha (Ewell)
Saturday04/26/201411:30 am 22E U12G Austin Celtics (Lemen)Centex Storm SC
Saturday04/26/201411:30 am 4 U11B D3 Brasil (Johnson)Lockhart YSA United FC
Saturday04/26/201412:15 pm U6e Boston (Brown)U6e Seattle (Thompson)Rained Out
Saturday04/26/201412:15 pm U6e Toronto (Gonzales)U6e Portugal (Cordell)Rained Out
Saturday04/26/201412:15 pm U7Be Inter Milan (McDonald J.)U7Be Barcelona (Fischer)Rained Out
Saturday04/26/201412:15 pm U7Be Madrid (McDonald C.)U7Be Chelsea (Porter)
Saturday04/26/201412:15 pm U8Be Italia (Warren)U8Be Argentina (Dalvi)Rained Out
Saturday04/26/201412:15 pm 5 U10B Rec+ T&C Barcelona (Gilbert)TC LiverpoolRained Out
Saturday04/26/201412:15 pm 6 U9G England (McDougal)U9G Argentina (Pish)
Saturday04/26/20141:30 pm U5 Portland (Klein)U5 Denver (McDonald)
Saturday04/26/20141:30 pm U5 Salt Lake City (Bernard)U5 Columbus (Pietrzak)
Saturday04/26/20141:30 pm U8G Forza Milan (Cancila)U8G Chelsea (Harvey)
Saturday04/26/20141:30 pm U8Be Holland (Sealy)U8Be Mexico (Prescott)
Saturday04/26/20141:30 pm 5 LSC Switzerland GirlsLSC Honduras Girls
Saturday04/26/20141:30 pm 6 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)GSA Force 05G White
Saturday04/26/20142:30 pm 4 U11B D3 Spartans (Mason)Granite Country YSA Strikers
Saturday04/26/20142:45 pm U6w Toronto (Brunker)U6w Chicago (Landre)
Saturday04/26/20142:45 pm U6w Washington (Milner)U6w Columbus (Hanley)
Saturday04/26/20142:45 pm U8Be Ireland (Weston)U8Be Spain (Priebe)
Saturday04/26/20142:45 pm 5 U9G Italy (Knowles)U10G Arsenal (Magana)
Saturday04/26/20144:00 pm U5 Philadelphia (Gundersen)U5 Los Angeles (Janak)
Saturday04/26/20144:00 pm U8G Arsenal (Tofflemire)U8G United (Roemisch)
Saturday04/26/20144:00 pm U8Bw Portugal (Gray)U8Bw Australia (Biles)
Saturday04/26/20144:00 pm U6w Philadelphia (Svoboda)U6w Los Angeles Girls (Patterson)
Saturday04/26/20144:00 pm U8G Juventus (Peters)U8G Liverpool (Jungmann)
Saturday04/26/20144:00 pm 4 U12G Titans (Sadler)Centex Centex Storm SC Tellez G12
Saturday04/26/20144:00 pm 5 U9B Liverpool (Marotte)U10B Barcelona (Davis)
Saturday04/26/20144:00 pm 6 LSC Switzerland BoysLSC Guatemala Boys
Sunday04/27/201412:15 pm U8Be Argentina (Dalvi)U8Be Holland (Sealy)
Sunday04/27/201412:15 pm U7Bw United (Shaddock)U7Bw Lyon (Rawlinson)
Sunday04/27/201412:15 pm U10G Arsenal (Magana)U9G Germany (Siegel)
Sunday04/27/201412:15 pm U6e New York (Hogan)U6e Houston (Gere)
Sunday04/27/201412:15 pm 5 U9G Portugal (Sheguit)U9G Holland (Heidebrecht)
Sunday04/27/201412:15 pm 6 LSC Thailand GirlsLSC Belgium Girls
Sunday04/27/20141:00 pm 22E U12B D2 T&C Mercury (Fowler)LSC 02B Blue Nth B
Sunday04/27/20141:00 pm 4 U12G Austin Celtics (Lemen)T&C Titans
Sunday04/27/20141:30 pm U4 Beetles (Gamoneda)U4 Monarchs (Sapp)
Sunday04/27/20141:30 pm U7Be Arsenal (Fagan)U7Be America (Jack)
Sunday04/27/20141:30 pm U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw Yamaha (Wilson)
Sunday04/27/20141:30 pm 5 U9B Chelsea (Swanson)U9B Forza Milan (Zoll)
Sunday04/27/20141:30 pm 6 LSC Jamaica BoysLSC Nicaragua Boys
Sunday04/27/20142:30 pm 3 U14B D3 Thunder (Randolph)Dripping Springs Dripping Springs
Sunday04/27/20142:30 pm 4 U12G S2 T&C Wolfpack (Pish)Liverpool FC CTX 02G Carragher
Sunday04/27/20142:45 pm U9B Dortmund (Martinez)U10B Mexico (Garcia)
Sunday04/27/20142:45 pm U8Bw England (Wilkie)U8Bw USA (Lilleboe)
Sunday04/27/20142:45 pm U7G Germany (Santos)U7G USA (McDonald)
Sunday04/27/20142:45 pm 5 U9G Rec+ T&C Strikers (Williams)PAYSL PAYSL ACADEMY STRIKERS
Sunday04/27/20142:45 pm 6 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)TC Arsenal
Sunday04/27/20144:00 pm U6e Boston (Brown)U6e Dallas (Parker)
Sunday04/27/20144:00 pm U6e Los Angeles Boys (Patterson)U6e San Jose (Wiele)
Sunday04/27/20144:00 pm U8Bw Australia (Biles)U8Bw Germany (Modak)
Sunday04/27/20144:00 pm 22E U11B D3 Argentina (Dalvi)CENTEX STORM MOWBRAY
Sunday04/27/20144:00 pm 4 U12B D2 T&C Impact (Laney/Busfield)Exodus Renegades
Sunday04/27/20144:00 pm 6 U10B Rec+ T&C Barcelona (Gilbert)East Austin SC Dragons
Sunday04/27/20144:30 pm 3 U16G Titans (Heroy)Bastrop Panthers
Tuesday04/29/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 03G RED NTH BWDDOA LONESTARS 03G RED STH B
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm 22E LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20146:00 am-8:00 pm 24 LSC Tournament Field Reserved
Saturday05/03/20148:30 am 5 U9B Juventus (Vaughn)U9B Chelsea (Swanson)
Saturday05/03/20149:45 am 3 U6w Los Angeles Girls (Patterson)U6w Portland (Torres)
Saturday05/03/20149:45 am 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)DJCT CHING
Saturday05/03/201411:00 am 5 U10B Rec+ T&C Liverpool (Hays)Liverpool FC Liverpool CTX
Saturday05/03/201411:30 am 4 U11B D3 Argentina (Dalvi)NASA D3 Phoenix
Saturday05/03/201412:30 pm 3 U16G Titans (Heroy)Westlake Pasta
Saturday05/03/20142:45 pm 5 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)GSA Force
Saturday05/03/20144:00 pm 5 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)WBSA OneWorld One World Red
Saturday05/03/20145:15 pm 5 U9G Rec+ T&C Flyers (Russell)TC Strikers
Wednesday05/07/20146:00 pm 5 U10B Rec+ T&C Arsenal (Swanson)GSA FORCE FC Force Blue
Wednesday05/07/20148:00 pm 4 WDDOA LONESTARS 02B RED STH A WDDOA LONESTARS 02B RED NTH A
Saturday05/10/20148:00 am-7:00 pm 24 LSC Academy Tournament Field Reserved
Saturday05/10/20148:30 am U6e Boston (Brown)U6e Seattle (Thompson)
Saturday05/10/20148:30 am 5 U10B Rec+ T&C Mighti Messi (Grimes)T&C Liverpool
Saturday05/10/20148:30 am 6 U9B Rec+ T&C Austin Strikers (Tabash)Texans Juventus
Saturday05/10/20149:45 am LSC Belgium BoysLSC Nicaragua Boys
Saturday05/10/20149:45 am U7Bw Forza Milan (Berdeja)U7Bw Celtic (Clark)
Saturday05/10/20149:45 am U8Be Italia (Warren)U8Be Argentina (Dalvi)
Saturday05/10/20149:45 am 5 U10G Rec+ T&C Galaxy (Deal)PAYSL Pflames
Saturday05/10/20149:45 am 6 U10B Rec+ T&C Tsunami (Haedge)MSK Rayados Monterrey
Saturday05/10/201410:00 am 22E U12B D2 T&C Mercury (Fowler)T&C 02B Mustangs
Saturday05/10/201410:30 am 28 U16G Titans (Heroy)CCU Strikers
Saturday05/10/201411:00 am LSC Mexico GirlsLSC Thailand Girls
Saturday05/10/201411:00 am 6 U9B United (Makwana)U9B Juventus (Vaughn)
Saturday05/10/201411:30 am 22E U11B D3 Argentina (Dalvi)TOWN & COUNTRY OPTIMIST 03B SPARTANS
Saturday05/10/201411:30 am 4 U12G LightningCentex Storm SC Centex Armstrong-G12
Saturday05/10/201412:15 pm U6e Toronto (Gonzales)U6e Portugal (Cordell)
Saturday05/10/201412:15 pm LSC Switzerland GirlsLSC Belize Girls
Saturday05/10/201412:15 pm 5 U10G Arsenal (Magana)U9G Portugal (Sheguit)
Saturday05/10/201412:15 pm 6 U10G Rec+ T&C Athletico (Blood)HAYS Kick Kats 04
Saturday05/10/20141:30 pm U4 Lacewings (Benchouia)U4 Spiders (Edwards)
Saturday05/10/20142:45 pm LSC Croatia BoysLSC Jamaica Boys
Saturday05/10/20144:00 pm LSC Belgium GirlsLSC Honduras Girls
Saturday05/10/20145:15 pm LSC Cuba BoysLSC Guatemala Boys
Tuesday09/02/20145:30 pm-9:00 pm 4 Coach Education Field Reserved
Saturday09/06/20148:30 am U4 Dragonflies-RB (Ashcraft)U4 Monarchs-Gd (Ripperda)
Saturday09/06/20148:30 am U5 Los Angeles (Lott)U5 Washington (Wiggins)
Saturday09/06/20148:30 am U8B Houston - West (Fagan)U8B Denver - West (Conquest)
Saturday09/06/20148:30 am U7B Dallas (Parker)U7B Portland (Hunt)
Saturday09/06/20148:30 am U7B Houston (Hogan)U7B Seattle (Seyhoon)
Saturday09/06/20148:30 am U4 Fireflies-Or (Peters)U4 Spiders-Wt (Teffer)
Saturday09/06/20148:30 am 20E U10G Rec+ Flyers (Russell)EAST AUSTIN SC EA BABY DRAGONF BABY DRAGONFLIES
Saturday09/06/20148:30 am 5 U9B Kansas City (Modak)U9B Vancouver (Warren)
Saturday09/06/20149:45 am U4 Beetles-Rd (Steinheider)U4 Centipedes-LB (Jones)
Saturday09/06/20149:45 am U5 Columbus (Edwards)U5 Portland (Pish)
Saturday09/06/20149:45 am U6 Netherlands - East (Nonavenakere)U6 England - East (Place)
Saturday09/06/20149:45 am U7G Argentina (Wiele)U7G Brasil (Vopat)
Saturday09/06/20149:45 am U7G Netherlands (Redus)U7G USA (Patterson)
Saturday09/06/20149:45 am 5 U10G Uruguay (Salas)U9G Spain (Dinkins)
Saturday09/06/201410:00 am U12B D3 Spartans (Mason)Lampasas SA Force
Saturday09/06/201410:00 am U11G D3 Angels (Ewell)HCASF Belton Elite
Saturday09/06/201410:00 am 4 U12B D2 T&C Gladiators (Llano)Hays Youth Fusion 03 Gold
Saturday09/06/201410:30 am 24 U13B D3 Blues (Bruno/Moss)LSC/CCU Raiders
Saturday09/06/201411:00 am U4 Leafhoppers-Gr (Rouege)U4 Tiger Moths-Sv (Derby)
Saturday09/06/201411:00 am U5 Denver (Bohling)U5 Toronto (Simmons)
Saturday09/06/201411:00 am U6 Spain - East (Edson)U6 Italy - East (Niu)
Saturday09/06/201411:00 am U7B Denver (DeBlois)U7B San Jose (Gonzales)
Saturday09/06/201411:00 am 1 U10G Mexico (Heidebrecht)U10G Ivory Coast (Pish)
Saturday09/06/201411:00 am 20E U10G Australia (Siegel)U9G Brasil (Condon)
Saturday09/06/201411:00 am 5 U9B Columbus (Gray)U9B Seattle (Lilleboe)
Saturday09/06/201411:30 am 4 U11B D2 T&C Arsenal (Swanson)T&C Hotshots
Saturday09/06/201412:15 pm U6 Ireland - West (Hillenmeyer)U6 Argentina - West (Riccardelli)
Saturday09/06/201412:15 pm U8B Los Angeles - West (Jalbert)U8B Dallas - West (Rawlinson)
Saturday09/06/201412:15 pm U8G Italy (Mason)U8G Spain (Lott)
Saturday09/06/201412:15 pm 1 U10G Rec+ Strikers (Williams)DJCT w 05-g
Saturday09/06/201412:15 pm 5 U10G England (Forshay)U10G Ireland (Knowles)
Saturday09/06/201412:30 pm 3 U14G D2 Dynamite (Patterson)Lonestar Silver Nth
Saturday09/06/20141:00 pm U12B D3 Argentina (Dalvi)Granite Country GRANITE COUNTRY YSA STRIKERS (TXS)     
Saturday09/06/20141:00 pm U12G D3 Blasters (Zochert)LTYA Blossman
Saturday09/06/20141:00 pm 4 U12G D2 Yamaha (Brown)Hays Youth Fusion
Saturday09/06/20141:30 pm U6 Mexico - West (McDonald)U6 England - West (Fuller)
Saturday09/06/20141:30 pm U6 USA - East (Kearsey)U6 Uruguay - East (Pauwels)
Saturday09/06/20141:30 pm U8B Philadelphia - East (Day)U8B Washington - East (Burke)
Saturday09/06/20141:30 pm U8G Germany (Loranger)U8G Portugal (Goltzman)
Saturday09/06/20141:30 pm U8G Mexico (Barber)U8G USA (Hoskere)
Saturday09/06/20141:30 pm U8B New York - East (Sloma)U8B Toronto - East (Ulvestad)
Saturday09/06/20141:30 pm 1 U9B Rec+ Chelsea (Swanson)LIVERPOOL FC LIVERPOOL CTX 06B-OWEN
Saturday09/06/20142:30 pm 3 U13G D2 United (Pish)LOCKHART YSA SPARROWS
Saturday09/06/20142:45 pm U6 Italy - West (Modak)U6 Australia - West (Bernard)
Saturday09/06/20142:45 pm U6 Mexico - East (Cohen)U6 Brazil - East (Berzins/Wells)
Saturday09/06/20142:45 pm U7B Boston (Fry)U7B Chicago (Brown)
Saturday09/06/20142:45 pm U7G Italy (Ju)U7G Portugal (Cashman)
Saturday09/06/20142:45 pm U8G Argentina (Zoll)U8G England (McDougal)
Saturday09/06/20142:45 pm 20E U10B Seattle (Martinez)U10B Dallas (Chavez)
Saturday09/06/20142:45 pm 5 U10G Rec+ USA (McDonald)RR Lady Crossfire Academy 05G Blue
Saturday09/06/20144:00 pm U5 Boston (Black)U5 Chicago (Nagree)
Saturday09/06/20144:00 pm U6 Ivory Coast - West (Lott)U6 Brazil - West (Salemme)
Saturday09/06/20144:00 pm U8B Seattle - West (Clark)U8B Salt Lake - West (Browning)
Saturday09/06/20144:00 pm U7B Kansas City (Gere)U7B Washington (Lark)
Saturday09/06/20144:00 pm 20E U9G Italia (Cancila)U9G Argentina (Peters)
Saturday09/06/20144:00 pm 5 U10B Rec+ Austin Strikers (Tabash)CTX Liverpool FC RIISE
Saturday09/06/20145:15 pm U5 Dallas (Derby)U5 Seattle (Brown)
Saturday09/06/20145:15 pm U6 USA - West (Matula)U6 Spain - West (Powell/Gray)
Saturday09/06/20145:15 pm U6 Portugal - East (Ortiz)U6 Germany - East (Zinnecker)
Saturday09/06/20145:15 pm U8B Boston - East (Bauman)U8B Chicago - East (Shaddock)
Saturday09/06/20145:15 pm U7B Columbus (Martinez)U7B Philadelphia (Minix)
Saturday09/06/20145:15 pm 1 U9B Dallas (Dalvi)U9B Chicago (Gaede)
Saturday09/06/20145:15 pm 20E U9B New York (Prescott)U9B Portland (Kasel/Sullivan)
Sunday09/07/201412:15 pm U5 Houston (Hernandez-Ojeda)U5 Chicago (Nagree)
Sunday09/07/201412:15 pm 1 U9G Spain (Dinkins)U9G Portugal (Jungmann)
Sunday09/07/20141:30 pm U6 USA - West (Matula)U6 England - West (Fuller)
Sunday09/07/20141:30 pm U6 USA - East (Kearsey)U6 Italy - East (Niu)
Sunday09/07/20141:30 pm U8B Los Angeles - West (Jalbert)U8B San Jose - West (Cabrera)
Sunday09/07/20141:30 pm U7B Boston (Fry)U7B San Jose (Gonzales)
Sunday09/07/20141:30 pm 1 U10G Mexico (Heidebrecht)U9G Argentina (Peters)
Sunday09/07/20141:30 pm 5 U9B Philadelphia (Priebe)U9B Houston (McDonald)
Sunday09/07/20142:45 pm U7B Seattle (Seyhoon)U7B Los Angeles (Landre)
Sunday09/07/20142:45 pm 1 U9G Holland (Steinhauser)U9G USA (Harvey)
Sunday09/07/20144:00 pm 4 U11B D2 T&C Liverpool (Hays)Liverpool FC Liverpool CTX Rednapp
Sunday09/07/20144:30 pm 3 U14G D2 Fire (Guerrero)TC Pixies
Tuesday09/09/20145:30 pm-9:00 pm 4 Coach Education Field Reserved
Wednesday09/10/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 04B BLACK A (TXS)WDDOA LONESTARS 04B BLACK B (TXS)
Saturday09/13/20148:30 am U4 Monarchs-Gd (Ripperda)U4 Leafhoppers-Gr (Rouege)
Saturday09/13/20148:30 am U4 Spiders-Wt (Teffer)U4 Tiger Moths-Sv (Derby)
Saturday09/13/20148:30 am U6 Brazil - West (Salemme)U6 Ireland - West (Hillenmeyer)
Saturday09/13/20148:30 am U6 England - East (Place)U6 Japan - East (Evans)
Saturday09/13/20148:30 am U8B Chicago - East (Shaddock)U8B Philadelphia - East (Day)
Saturday09/13/20148:30 am U7B Philadelphia (Minix)U7B Denver (DeBlois)
Saturday09/13/20148:30 am U7G Brasil (Vopat)U7G Netherlands (Redus)
Saturday09/13/20148:30 am U8G England (McDougal)U8G Italy (Mason)
Saturday09/13/20148:30 am U11G D3 Thunder (Chavez)TC Angels
Saturday09/13/20148:30 am 1 U9G Brasil (Condon)U10G Uruguay (Salas)
Saturday09/13/20148:30 am 20E U9G USA (Harvey)U9G Spain (Dinkins)
Saturday09/13/20148:30 am 3 U16G Titans (Sanchez)Westlake Pasta
Saturday09/13/20148:30 am 5 U9B Vancouver (Warren)U9B Dallas (Dalvi)
Saturday09/13/20149:45 am U4 Dragonflies-RB (Ashcraft)U4 Beetles-Rd (Steinheider)
Saturday09/13/20149:45 am U5 Toronto (Simmons)U5 Los Angeles (Lott)
Saturday09/13/20149:45 am U6 Uruguay - East (Pauwels)U6 Portugal - East (Ortiz)
Saturday09/13/20149:45 am U8B New York - East (Sloma)U8B Boston - East (Bauman)
Saturday09/13/20149:45 am U8B Dallas - West (Rawlinson)U8B Houston - West (Fagan)
Saturday09/13/20149:45 am U7G Italy (Ju)U7G Argentina (Wiele)
Saturday09/13/20149:45 am U7B San Jose (Gonzales)U7B Kansas City (Gere)
Saturday09/13/20149:45 am 1 U9G Italia (Cancila)U10G Ireland (Knowles)
Saturday09/13/20149:45 am 5 U9B Portland (Kasel/Sullivan)U9B Philadelphia (Priebe)
Saturday09/13/20149:45 am 6 U9G Argentina (Peters)U9G Holland (Steinhauser)
Saturday09/13/201410:00 am U11G D2 Austin Swag (Magana)LSC LoneStar 04G Silver Nth B
Saturday09/13/201410:00 am 4 U11B D2 T&C HotShots (Gilbert)FC Westlake White B
Saturday09/13/201410:30 am 24 U13B D3 Blues (Bruno/Moss)RR Empire FC
Saturday09/13/201410:30 am 3 U13G D3 Titans (Sadler)LSC Cheetah Cats
Saturday09/13/201411:00 am U8B Toronto - East (Ulvestad)U8B Washington - East (Burke)
Saturday09/13/201411:00 am U4 Centipedes-LB (Jones)U4 Fireflies-Or (Peters)
Saturday09/13/201411:00 am U8G Portugal (Goltzman)U8G Mexico (Barber)
Saturday09/13/201411:00 am 20E U10G Ivory Coast (Pish)U10G Australia (Siegel)
Saturday09/13/201411:00 am 6 U10G England (Forshay)U10G Mexico (Heidebrecht)
Saturday09/13/201411:30 am U11B D3 StarLordz (Sheguit)Round Rock RR SA - Vega
Saturday09/13/201411:30 am U12B D3 Argentina (Dalvi)LAMPASAS SA LSA ARSENAL (TXS)     
Saturday09/13/201411:30 am 4 U11B D3 Strikers (Minix)Granite Country YSA Rampage
Saturday09/13/201412:15 pm U5 Portland (Pish)U5 Denver (Bohling)
Saturday09/13/201412:15 pm U6 Australia - West (Bernard)U6 Germany - West (Biles)
Saturday09/13/201412:15 pm U6 Germany - East (Zinnecker)U6 Mexico - East (Cohen)
Saturday09/13/201412:15 pm U8B Seattle - West (Clark)U8B Los Angeles - West (Jalbert)
Saturday09/13/201412:15 pm U7B Chicago (Brown)U7B Dallas (Parker)
Saturday09/13/201412:15 pm 1 U10B Seattle (Martinez)U10B San Jose (Vessa)
Saturday09/13/201412:15 pm 5 U10G Rec+ Strikers (Williams)one world one world
Saturday09/13/20141:00 pm 4 U11B D3 Hotspur (Sadler)T&C Wildcats
Saturday09/13/20141:30 pm U8G Germany (Loranger)U8G Argentina (Zoll)Rained Out
Saturday09/13/20141:30 pm U5 Vancouver (Witt)U5 New York (Nicholas)Rained Out
Saturday09/13/20141:30 pm 1 U10G Rec+ Flyers (Russell)GSA FORCE FC 05G SKY BLUE FC GSA FORCE FC 05G SKY BLUE FCRained Out
Saturday09/13/20141:30 pm 20E LSC Athletico Madrid GirlsLSC Real Sociedad Girls
Saturday09/13/20141:30 pm 5 U9B Rec+ Liverpool (Duchouquette)One World Soccer One World Soccer U9 RedRained Out
Saturday09/13/20142:30 pm 11 U15B D3 Thunder (Johnson)Liberty Hill PanthersRained Out
Saturday09/13/20142:30 pm 24 U13B D2 T&C Mercury (Fowler)Elgin TiburonesRained Out
Saturday09/13/20142:30 pm 3 U15B D2 T&C Waterloo Warriors (Goff)lsc loneSTARS 00B WHITE NTHRained Out
Saturday09/13/20142:30 pm 4 U11G D2 Galaxy (Gaede)GSA FORCE FC 04G WHITERained Out
Saturday09/13/20142:45 pm U6 Mexico - West (McDonald)U6 USA - West (Matula)Rained Out
Saturday09/13/20142:45 pm U6 England - West (Fuller)U6 Italy - West (Modak)Rained Out
Saturday09/13/20142:45 pm U8B Salt Lake - West (Browning)U8B San Jose - West (Cabrera)Rained Out
Saturday09/13/20142:45 pm U8G Spain (Lott)U8G USA (Hoskere)Rained Out
Saturday09/13/20142:45 pm 20E U9B Seattle (Lilleboe)U9B New York (Prescott)Rained Out
Saturday09/13/20144:00 pm U5 Chicago (Nagree)U5 Dallas (Derby)Rained Out
Saturday09/13/20144:00 pm U7B Columbus (Martinez)U7B Boston (Fry)Rained Out
Saturday09/13/20144:00 pm U7G Portugal (Cashman)U7G USA (Patterson)Rained Out
Saturday09/13/20144:00 pm 20E U9B Chicago (Gaede)U9B Houston (McDonald)Rained Out
Saturday09/13/20144:00 pm 4 U12B D3 Spartans (Mason)Lake Travis Youth Association WheelerRained Out
Saturday09/13/20144:00 pm 5 LSC Jamaica BoysLSC Cuba Boys
Saturday09/13/20144:30 pm 3 U13B D2 T&C Mustangs (Penny)NASA BartlettRained Out
Saturday09/13/20145:15 pm U5 Columbus (Edwards)U5 Boston (Black)Rained Out
Saturday09/13/20145:15 pm U6 Spain - East (Edson)U6 USA - East (Kearsey)Rained Out
Saturday09/13/20145:15 pm U6 Italy - East (Niu)U6 Netherlands - East (Nonavenakere)Rained Out
Saturday09/13/20145:15 pm U7B Portland (Hunt)U7B Houston (Hogan)Rained Out
Saturday09/13/20145:15 pm 20E U10B Houston (Crovello)U10B Chicago (Zoll)Rained Out
Saturday09/13/20145:15 pm 5 U10G Rec+ USA (McDonald)Liverpool FC South 05G RedknappRained Out
Sunday09/14/201412:15 pm 20E LSC Scotland GirlsLSC Mexico Girls
Sunday09/14/201412:15 pm 5 LSC Wales BoysLSC Croatia Boys
Sunday09/14/20141:30 pm U5 Columbus (Edwards)U5 New York (Nicholas)
Sunday09/14/20141:30 pm U6 Mexico - West (McDonald)U6 Australia - West (Bernard)
Sunday09/14/20141:30 pm U6 Spain - East (Edson)U6 England - East (Place)
Sunday09/14/20141:30 pm U8B Denver - West (Conquest)U8B Seattle - West (Clark)
Sunday09/14/20141:30 pm U7B Columbus (Martinez)U7B Los Angeles (Landre)
Sunday09/14/20141:30 pm 5 LSC England GirlsLSC Belgium Girls
Sunday09/14/20142:30 pm 3 U16G Titans (Sanchez)LSC-CCU Strikers
Sunday09/14/20142:45 pm 5 LSC Belgium BoysLSC England Boys
Sunday09/14/20144:30 pm 3 U13B D2 T&C Impact (Laney)PAYSL 02B Blue
Wednesday09/17/20145:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 04B RED NTH A (TXS)WDDOA LONESTARS 04B RED NTH B (TXS)
Wednesday09/17/20146:30 pm 4 WDDOA LONESTARS 04G BLACK BWDDOA LONESTARS 04G BLACK B
Wednesday09/17/20146:45 pm 4 WDDOA LONESTARS 04G BLACK A (TXS)WDDOA LONESTARS 04G BLACK B (TXS)
Saturday09/20/20148:30 am U4 Beetles-Rd (Steinheider)U4 Fireflies-Or (Peters)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U4 Tiger Moths-Sv (Derby)U4 Centipedes-LB (Jones)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U5 Denver (Bohling)U5 Columbus (Edwards)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U8B Boston - East (Bauman)U8B Philadelphia - East (Day)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U8B San Jose - West (Cabrera)U8B Seattle - West (Clark)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U5 Los Angeles (Lott)U5 Portland (Pish)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am U7G USA (Patterson)U7G Italy (Ju)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am 20E U10G Mexico (Heidebrecht)U10G Australia (Siegel)Rained Out
Saturday09/20/20148:30 am 4 U11G D3 Angels (Ewell)Wells Branch Texas TitansRained Out
Saturday09/20/20148:30 am 5 U9B Houston (McDonald)U9B Vancouver (Warren)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am U4 Spiders-Wt (Teffer)U4 Monarchs-Gd (Ripperda)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am U6 Japan - East (Evans)U6 Italy - East (Niu)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am U8G Spain (Lott)U8G Portugal (Goltzman)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am U5 Washington (Wiggins)U5 Vancouver (Witt)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am 1 U10G Ireland (Knowles)U10G England (Forshay)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am 31 U9B Philadelphia (Priebe)U9B Seattle (Lilleboe)Rained Out
Saturday09/20/20149:45 am 32 LSC Villarreal BoysLSC Malaga Boys
Saturday09/20/20149:45 am 5 U10G Uruguay (Salas)U10G Ivory Coast (Pish)Rained Out
Saturday09/20/201410:00 am U12B D3 Argentina (Dalvi)LAKE TRAVIS YOUTH U12 B MACGREGOR (TXS)     Rained Out
Saturday09/20/201410:00 am 4 U11B D2 T&C Arsenal (Swanson)TRI-COUNTY CAVALRY 04 BLACKRained Out
Saturday09/20/201410:30 am 3 U16B D3 Maelstrom (Fowler)Austin Universal Red RaidersRained Out
Saturday09/20/201411:00 am U4 Leafhoppers-Gr (Rouege)U4 Dragonflies-RB (Ashcraft)Rained Out
Saturday09/20/201411:00 am U5 New York (Nicholas)U5 Seattle (Brown)Rained Out
Saturday09/20/201411:00 am U6 USA - East (Kearsey)U6 Portugal - East (Ortiz)Rained Out
Saturday09/20/201411:00 am U6 Brazil - East (Berzins/Wells)U6 England - East (Place)Rained Out
Saturday09/20/201411:00 am U8B Washington - East (Burke)U8B New York - East (Sloma)Rained Out
Saturday09/20/201411:00 am