Check field status here: https://www.tandcsports.org/fieldstatus

Master Picture Schedule

03/27/2021
8:00 am16C Butterflies (Yacoub) D416C Dragonflies (Solomon) D416C Fireflies (Duffy) D4
8:15 am03B Reservas D202G The Tribe D102B Gladiators D1
8:30 am04B Borussia S203B Knights N D2
8:45 am10G Inter Milan D304G #Emeralds D1
9:00 am15C Seattle (Byrnes) D4
9:15 am07B Juventus S215C New York (Marquez) D416C Hornets (Payton) D4
9:45 am13G Holland (Thompson) D4
10:15 am11G Brazil (Windell) D411G England (Park) D4
10:30 am15C Chicago (Baker) D415C Houston (Chiasson) D405B Arsenal D205B Chelsea D2
11:00 am06B Dragons S206G Fury D206B Eagles S2
11:15 am07G Wildcats D207B Rangers D2
11:30 am13B Brazil (Trammell) D408B Austin FC D310B Warriors S2
11:45 am16C Beetles (Hackett) D416C Spiders (Coleman) D4
12:00 pm07B Warriors D2
12:15 pm08B Everton D3
12:30 pm05G USA D209B Broncos D3
12:45 pm13B Mexico (Heyl) D413B Uruguay (Duke) D4
1:00 pm16C Crickets (Athanas) D4
1:30 pm08G Knockouts D206B Wild S2
1:45 pm09G Crush D309G United S2
2:00 pm13B Argentina (Shearman) D413B Ireland (Rawlinson) D409B Strikers N D2
2:30 pm
2:45 pm13G USA (McEllin) D4
3:00 pm06B Lions N D213G Ireland (Bordelon) D413G Portugal (Pearl) D4
3:15 pm13B England (Owen) D413B Italy (Robinson) D4
3:30 pm15C Atlanta (Turley) D415C Dallas (Pauwels) D4
3:45 pm13G Argentina (Cubbage) D413G England (Cogwin) D4
4:00 pm02B Green PF
4:15 pm11B USA (Patel) D410B Wolves D313G Brazil (Keckler) D4
4:30 pm11G Argentina (Aguren) D411G Switzerland (Walters) D411B Argentina (Adoni) D4
4:45 pm15C Orlando (Harry) D415C Denver (Cashman) D4
5:00 pm
5:15 pm
04/10/2021
8:00 amT&C softball - 10U MikulencakT&C Softball - Fuller
8:15 am
8:30 am09G Monarchs D2
8:45 am
9:00 am16C Bees (Cunningham) D4
9:15 am
9:30 am05B Los Ninos Heroes N D209B Dynamo - Blue D2
9:45 am08G All Stars S213G Canada (Hamilton) D409B Dynamo - White D2
10:00 am07G Firewolves D209B Firebolts D2
10:15 am11B Academy (Swain) D411G Academy Blue (Swain) D4
10:30 amT&C softball - 8U Johnson
10:45 am
11:00 amU10 Girls Lacrosse
11:15 am12G Academy Blue (Swain) D4
11:30 amU14 Girls Lacrosse
11:45 am11G Academy White (Swain) D4
12:00 pm04G Avalanche D103G Avalanche D1T&C softball - 12U Boling
12:15 pmT&C softball - 10U Klingaman
12:30 pmU12 Girls Lacrosse13B USA (Shillito) D409G Dragons D3
1:00 pm
1:15 pm
1:30 pmT&C Softball - 12U Wright
2:00 pm11B Belgium (Coaty) D410G Flares FC D2
2:15 pm
2:30 pm15C Kansas City (Gilham) D4
2:45 pm11B Spain (Gonzalez) D410B United D3
3:15 pm
3:30 pm07B Spurs S2
3:45 pm
4:00 pm
4:15 pm10B United D2
4:30 pm
4:45 pm
5:00 pm
5:15 pm