Check field status here: http://soccer.tandcsports.org/page/show/1173988-field-status

Master Schedule for T&C Soccer / Fall 2019

Start Date:
End Date:
Division:
Field:
Format:
Game Type:
Sort By:
then
then

DayDateTimeFieldHomeAwayStatus
Saturday09/21/20198:30 am 20A 14B Portland (Klein)14B Toronto (Duke)
Saturday09/21/20198:30 am 20G 12G Boston (Parkey)12G Houston (Funes)
Saturday09/21/20198:30 am 22E 09B D3 Dynamo (Harvey)GSA GSA U11B Fire
Saturday09/21/20198:30 am 22W 09B D1 Firebolts (Johnson)RC RANGERS 09 BOYS ORANGE
Saturday09/21/20198:30 am 23 06G D2 Fury (Sanchez)River City Rangers White
Saturday09/21/20198:30 am 25 05B D2 Arsenal (Modak)RRSA 05B Dragones Rojo
Saturday09/21/20198:30 am 3 02B D1 Gladiators (Llano)WestLake Westlake
Saturday09/21/20198:30 am 4 11B Mexico (Pearson)11B Spain (Gonzalez)
Saturday09/21/20199:45 am 20A 14B New York (Bishop)14B Los Angeles (Williams)
Saturday09/21/20199:45 am 20B 16C Crickets (Thompson)16C Beetles (Hammerlind)
Saturday09/21/20199:45 am 20C 14B Denver (Rawlinson)14B Columbus (Lang)
Saturday09/21/20199:45 am 20D 13B United (Crothers)13B Arsenal (Garcia)
Saturday09/21/20199:45 am 20F 13B Celtic (Sapp)13B Juventus (Simmons)
Saturday09/21/20199:45 am 5 10G Italy (Wolsieffer)10G England (Hart)
Saturday09/21/20199:45 am 6 10B Mexico (McGuff)10B Argentina (Heyl)
Saturday09/21/201910:00 am 22W 08G D2 Crush (Cashman)River City River City Rangers 08 Girls White
Saturday09/21/201910:30 am 23 05G D2 USA (Goolsbey)Copperas Cove 05G
Saturday09/21/201910:30 am 24 07G D2 Wildcats (Tabor)LSC White CTX
Saturday09/21/201910:30 am 3 07B D2 Rowdies (Llano)TCSC Cavalry TCSC Cavalry
Saturday09/21/201911:00 am 20A 15C Boston (Cashman)15C Toronto (Schwerdtfeger)Reschedule Request
Saturday09/21/201911:00 am 20B 14G Portland (Kvasnicka)14G Dallas (Cubbage)
Saturday09/21/201911:00 am 20C 16C Butterflies (Campbell)16C Fireflies (Tierney)
Saturday09/21/201911:00 am 20E 12B Spain (Kilpper)12B Japan (Graham)
Saturday09/21/201911:00 am 20F 13G Dallas (Tipton)13G Seattle (Hays)
Saturday09/21/201911:00 am 20G 12B Portugal (Myers)12B Italy (Holder)
Saturday09/21/201911:00 am 4 11B England (Meadows)11B Arsenal (Brush)
Saturday09/21/201911:00 am 5 10B Germany (Cruz)10B Netherlands (Starkes)
Saturday09/21/201911:30 am 22W 09G D2 Monarchs (Johnson)TC United
Saturday09/21/201912:15 pm 20A 14B Dallas (Wedell)14B Houston (Heyl)
Saturday09/21/201912:15 pm 20D 13B Madrid (Bruce)13B Liverpool (Duchouquette)
Saturday09/21/201912:15 pm 20G 12G Dallas (Schneider)12G Portland (Benning)
Saturday09/21/201912:15 pm 5 11B Brasil (Alas)11B Italy (TBD)
Saturday09/21/201912:30 pm 23 07B D3 Warriors (Sanchez)T&C Galaxy United
Saturday09/21/201912:30 pm 24 06B S2 Wild (Kasel)#644 -C NB AJAX 06 BOYS WHITE (TXS)     
Saturday09/21/201912:30 pm 3 05B S2 Chelsea (O'Hara)NB Ajax NB AJAX AJAX 05 BOYS WHITE
Saturday09/21/20191:00 pm 22W 08B D2 Wildfire (Gonzales)GCYSA FC PANTHERS 08B
Saturday09/21/20191:30 pm 20A 15C Dallas (Chiasson)15C New York (Sarda)
Saturday09/21/20191:30 pm 20C 14G Houston (Keckler)14G Los Angeles (McEllin)
Saturday09/21/20191:30 pm 20F 12B Netherlands (Howard)12B Germany (Hogan)
Saturday09/21/20191:30 pm 4 11G England (Duke)11G USA (Llano)
Saturday09/21/20192:30 pm 22W 08B D2 Spain (Painter) GRANITE FC PATRIOTS 08B (TXS GRANITE FC PATRIOTS 08B (TXS)
Saturday09/21/20192:30 pm 3 06B D2 Blasters (Jupe)Salado Salado Black
Saturday09/21/20192:45 pm 20B 15C Los Angeles (Sol Cruz)15C Chicago (Abney)
Saturday09/21/20192:45 pm 20G 13G Chicago (Oliver)13G Houston (Martinelli)
Saturday09/21/20194:00 pm 20D 13B Dortmund (Veerapaneni)13B Barcelona (Tierney)
Saturday09/21/20194:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)PREMIER 07 GIRLS NAVY
Saturday09/21/20194:30 pm 3 06G D2 Fury (Sanchez)NASA Strikers
Saturday09/21/20195:15 pm 20B 15C Houston (Hogan)15C Seattle (Gilham)
Saturday09/21/20195:15 pm 20D 12B Australia (Ferng)12B Brasil (Holeman)
Saturday09/21/20195:15 pm 20G 12B Belgium (Geetla)12B USA (Weeden)
Sunday09/22/201912:15 pm 4 10B Portugal (Sapp)10B Argentina (Heyl)
Sunday09/22/201912:30 pm 24 07B D2 Raptors (Rawlinson)WBSA Green
Sunday09/22/201912:30 pm 3 03G D1 Lightning (Johnson)AYSO United 03G
Sunday09/22/20191:00 pm 22W 09B S2 United (Featherston)TCSC Calvary 09 Black
Sunday09/22/20191:00 pm 25W 08B D2 Spain (Painter) SALADO YSA 08 SALADO FC D2 R SALADO YSA 08 SALADO FC D2 RED (TXS)
Sunday09/22/20191:30 pm 20A 15C Boston (Cashman)15C Los Angeles (Sol Cruz)
Sunday09/22/20191:30 pm 20B 16C Fireflies (Tierney)16C Crickets (Thompson)
Sunday09/22/20191:30 pm 20C 14G New York (Frank)14G Houston (Keckler)
Sunday09/22/20191:30 pm 20D 13G Seattle (Hays)13G Chicago (Oliver)
Sunday09/22/20191:30 pm 20F 12B Belgium (Geetla)12B Spain (Kilpper)
Sunday09/22/20191:30 pm 20G 13B Dortmund (Veerapaneni)13B Liverpool (Duchouquette)
Sunday09/22/20192:30 pm 23 04B D2 Borussia (Martinez)LSC LSC REC 2004B LSC Lions
Sunday09/22/20192:30 pm 24 07G D2 Firewolves (Giannetti)Galaxy SC Galaxy SC 07/08G Black
Sunday09/22/20192:30 pm 3 03B S2 Fusion (Grimes)Dynamo DS Stars 03B
Sunday09/22/20192:45 pm 20A 14B Denver (Rawlinson)14B Los Angeles (Williams)
Sunday09/22/20192:45 pm 4 11B Italy (TBD)11B England (Meadows)
Sunday09/22/20194:00 pm 20A 14G Los Angeles (McEllin)14G Portland (Kvasnicka)
Sunday09/22/20194:30 pm 23 02B Round Rock FC (Gancas)TC 02B Gladiators
Sunday09/22/20194:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)Boerne Boerne FC Thunder 06B Navy
Sunday09/22/20194:30 pm 3 02G S2 Lightning (Driver)T&C The Tribe
Saturday09/28/20198:30 am 20A 14G Dallas (Cubbage)14G Los Angeles (McEllin)
Saturday09/28/20198:30 am 20C 16C Beetles (Hammerlind)16C Fireflies (Tierney)
Saturday09/28/20198:30 am 20G 13B United (Crothers)13B Madrid (Bruce)
Saturday09/28/20198:30 am 22E 09B D3 Arsenal (Farley)GSA U11B Crew
Saturday09/28/20198:30 am 22W 09G D3 Blue (Hegberg)PAYSL Comets
Saturday09/28/20198:30 am 23 05B D2 Arsenal (Modak)NASA 05B Tuzos
Saturday09/28/20198:30 am 25 07B D2 Juventus (Brown)TC TOWN & COUNTRY TC 07B RAPTORS
Saturday09/28/20199:45 am 20A 14B Portland (Klein)14B New York (Bishop)
Saturday09/28/20199:45 am 20B 14B Columbus (Lang)14B Houston (Heyl)
Saturday09/28/20199:45 am 20F 13B Liverpool (Duchouquette)13B Dortmund (Veerapaneni)
Saturday09/28/20199:45 am 4 11G Brasil (Brown)11G England (Duke)
Saturday09/28/20199:45 am 6 11B Spain (Gonzalez)11B England (Meadows)Reschedule Hold
Saturday09/28/201910:00 am 22E 09B D3 Arsenal (Farley)LYSA 2009 Boys
Saturday09/28/201910:00 am 22W 08G D3 Knockouts (Wright)NASA 08G FIRECRACKERS
Saturday09/28/201910:30 am 23 06G S2 Panthers (Steinhauser)Westlake Westlake 06G White
Saturday09/28/201910:30 am 24 01B S2 Republic FC (Swain)One Goal O2B Elite
Saturday09/28/201910:30 am 25 02B D1 Gladiators (Llano)Lake Travis Elite Lake Travis Elite
Saturday09/28/201910:30 am 3 05B S2 Chelsea (O'Hara)LSC LONESTAR 05B RED CTX
Saturday09/28/201911:00 am 20A 14B Los Angeles (Williams)14B Denver (Rawlinson)
Saturday09/28/201911:00 am 20B 16C Spiders (Pickens )16C Butterflies (Campbell)
Saturday09/28/201911:00 am 20C 14B Toronto (Duke)14B Dallas (Wedell)
Saturday09/28/201911:00 am 20D 12B USA (Weeden)12B Brasil (Holeman)
Saturday09/28/201911:00 am 20G 12G Houston (Funes)12G Portland (Benning)
Saturday09/28/201911:00 am 4 10B Argentina (Heyl)10B Netherlands (Starkes)
Saturday09/28/201911:00 am 5 10G Holland (Abney)10G Italy (Wolsieffer)
Saturday09/28/201911:00 am 6 10B Portugal (Sapp)10B Germany (Cruz)
Saturday09/28/201911:30 am 22W 09B D2 Blue (Graham)TC Argentina
Saturday09/28/201912:15 pm 20E 13B Arsenal (Garcia)13B Celtic (Sapp)
Saturday09/28/201912:30 pm 23 06B D2 Chelsea (Jalbert)HYSA FUSION 06B WHITE GOMEZ
Saturday09/28/201912:30 pm 24 04G S2 USA (Elliott)FC Dallas FC Dallas Alamo City Red
Saturday09/28/201912:30 pm 3 07G D2 Wildcats (Tabor)TCSC Flyers
Saturday09/28/20191:30 pm 20A 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C Los Angeles (Sol Cruz)
Saturday09/28/20191:30 pm 20C 15C New York (Sarda)15C Houston (Hogan)
Saturday09/28/20191:30 pm 20F 12B England (Parker)12B Spain (Kilpper)
Saturday09/28/20191:30 pm 20G 12B Japan (Graham)12B Netherlands (Howard)
Saturday09/28/20191:30 pm 5 11B Spain (Gonzalez)11B England (Meadows)Reschedule Request
Saturday09/28/20192:30 pm 22W 08G D3 Cyclones (Shoup)Pflugerville AYSL Sharks
Saturday09/28/20192:30 pm 3 07G D3 Bold (Sapp)(#90) LT 07G
Saturday09/28/20192:45 pm 20E 13G Portland (Menez)13G Dallas (Tipton)
Saturday09/28/20192:45 pm 4 11B Mexico (Pearson)11B Brasil (Alas)
Saturday09/28/20192:45 pm 6 11B Arsenal (Brush)11B Italy (TBD)
Saturday09/28/20194:00 pm 20A 15C Chicago (Abney)15C Seattle (Gilham)
Saturday09/28/20194:00 pm 20B 15C Portland (Phillips)15C Dallas (Chiasson)
Saturday09/28/20194:00 pm 20E 12G Dallas (Schneider)12G Boston (Parkey)
Saturday09/28/20194:30 pm 23 06B D3 Madrid (Schuler)NASA 06B PANTHERS
Saturday09/28/20194:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)LADY ARSENAL 07 RED
Saturday09/28/20194:30 pm 25 03B D2 Reservas (Alvarado)SALADO YSA SALADO YSA 03 SALADO FC (TXS)
Saturday09/28/20194:30 pm 3 06B D2 Blasters (Jupe)Barca Barca Black
Saturday09/28/20195:15 pm 20D 12B Italy (Holder)12B Australia (Ferng)
Saturday09/28/20195:15 pm 20E 13B Barcelona (Tierney)13B Juventus (Simmons)
Sunday09/29/201912:15 pm 20B 16C Crickets (Thompson)16C Spiders (Pickens )
Sunday09/29/201912:15 pm 4 10B Germany (Cruz)10B Argentina (Heyl)
Sunday09/29/201912:30 pm 23 03B S2 Fusion (Grimes)Alamo City Alamo City 03B White
Sunday09/29/201912:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)ACSC ACSC Dragons Purple 06
Sunday09/29/201912:30 pm 3 03G D1 Lightning (Johnson)Premier fa Royal
Sunday09/29/20191:30 pm 20G 13B Celtic (Sapp)13B Arsenal (Garcia)
Sunday09/29/20191:30 pm 4 11B Spain (Gonzalez)11B Brasil (Alas)
Sunday09/29/20192:30 pm 23 07B D3 Warriors (Sanchez)GSA Dynamos
Sunday09/29/20192:30 pm 24 07G D2 Firewolves (Giannetti)Elgin Elgin United Thundergirls
Sunday09/29/20192:45 pm 20A 14B Dallas (Wedell)14B Toronto (Duke)
Sunday09/29/20192:45 pm 20B 15C Portland (Phillips)15C Toronto (Schwerdtfeger)
Sunday09/29/20192:45 pm 20E 13G Houston (Martinelli)13G Seattle (Hays)
Sunday09/29/20192:45 pm 6 10B Mexico (McGuff)10B Portugal (Sapp)
Sunday09/29/20194:00 pm 20A 14G Portland (Kvasnicka)14G New York (Frank)
Sunday09/29/20194:00 pm 22E 09G D2 United (Pish)TCSC FLYERS 09 RED
Sunday09/29/20194:30 pm 3 02B Round Rock FC (Gancas)Samba FC Samba FC 01B
Saturday10/05/20198:30 am 20A 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C Chicago (Abney)
Saturday10/05/20198:30 am 20B 14G Portland (Kvasnicka)14G Houston (Keckler)
Saturday10/05/20198:30 am 20C 14B Houston (Heyl)14B Toronto (Duke)
Saturday10/05/20198:30 am 20E 13B Liverpool (Duchouquette)13B Barcelona (Tierney)
Saturday10/05/20198:30 am 20F 12G Portland (Benning)12G Boston (Parkey)
Saturday10/05/20198:30 am 22E 09B D3 Arsenal (Farley)WBSA Gladiators 09B
Saturday10/05/20198:30 am 22W 09B D1 Firebolts (Johnson)LONESTAR 09B DL GOLD NTH
Saturday10/05/20198:30 am 24 04B S2 Boca Juniors (Hays)#1150 Buffalos FC 04/05 Boys
Saturday10/05/20198:30 am 3 07B D3 Warriors (Sanchez)Leander YSA 2007
Saturday10/05/20198:30 am 4 11B Spain (Gonzalez)11B Arsenal (Brush)
Saturday10/05/20198:30 am 6 11G Brasil (Brown)11G USA (Llano)
Saturday10/05/20199:45 am 20A 14B Denver (Rawlinson)14B Portland (Klein)
Saturday10/05/20199:45 am 20B 14B Dallas (Wedell)14B New York (Bishop)
Saturday10/05/20199:45 am 20C 14B Los Angeles (Williams)14B Columbus (Lang)
Saturday10/05/20199:45 am 20E 13B Juventus (Simmons)13B Arsenal (Garcia)
Saturday10/05/20199:45 am 20F 13G Chicago (Oliver)13G Dallas (Tipton)
Saturday10/05/20199:45 am 20G 13B Celtic (Sapp)13B Madrid (Bruce)
Saturday10/05/20199:45 am 4 11B England (Meadows)11B Brasil (Alas)
Saturday10/05/20199:45 am 6 10G Holland (Abney)10G England (Hart)
Saturday10/05/201910:00 am 22W 08G D3 Knockouts (Wright)lake travis LAKE TRAVIS YOUTH LTYA 08 GIRLS
Saturday10/05/201910:30 am 23 05G D2 USA (Goolsbey)Pflugerville Dash 04G
Saturday10/05/201910:30 am 24 03B D2 Reservas (Alvarado)A MSK RAYADOS MSK RAYADOS 03B MONTERREY (TXS)
Saturday10/05/201910:30 am 25 07B D3 Galaxy United (Agostinelli)Austin Texas Rec 07B Hutto Gunners
Saturday10/05/201910:30 am 3 07G D2 Wildcats (Tabor)WBSA United
Saturday10/05/201911:00 am 20A 16C Crickets (Thompson)16C Butterflies (Campbell)
Saturday10/05/201911:00 am 20B 14G Los Angeles (McEllin)14G New York (Frank)
Saturday10/05/201911:00 am 20C 16C Fireflies (Tierney)16C Spiders (Pickens )Reschedule Hold
Saturday10/05/201911:00 am 20D 12B Netherlands (Howard)12B England (Parker)
Saturday10/05/201911:00 am 5 10B Mexico (McGuff)10B Germany (Cruz)
Saturday10/05/201911:30 am 22E 09G D2 United (Pish)CENTEX STORM CYCLONE 09G BLACK
Saturday10/05/201912:15 pm 20A 15C Houston (Hogan)15C Portland (Phillips)
Saturday10/05/201912:15 pm 20F 13B Dortmund (Veerapaneni)13B United (Crothers)
Saturday10/05/201912:15 pm 4 10B Netherlands (Starkes)10B Portugal (Sapp)
Saturday10/05/201912:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)AHFSH FIRE 07G RED
Saturday10/05/20191:30 pm 20D 12G Dallas (Schneider)12G Houston (Funes)
Saturday10/05/20192:30 pm 22W 09B S2 United (Featherston)LSC LSC 09 Totti
Saturday10/05/20192:45 pm 20A 16C Fireflies (Tierney)16C Spiders (Pickens )Reschedule Request
Saturday10/05/20192:45 pm 20F 12B Brasil (Holeman)12B Italy (Holder)
Saturday10/05/20192:45 pm 6 11B Italy (TBD)11B Mexico (Pearson)
Saturday10/05/20194:00 pm 20B 15C Boston (Cashman)15C Dallas (Chiasson)
Saturday10/05/20194:00 pm 20D 12B Portugal (Myers)12B Spain (Kilpper)
Saturday10/05/20194:30 pm 3 05B S2 Chelsea (O'Hara)Elgin ELGIN UNITED-FC WOLVES 05
Saturday10/05/20195:15 pm 20A 15C Seattle (Gilham)15C New York (Sarda)
Saturday10/05/20195:15 pm 20D 12B Belgium (Geetla)12B Japan (Graham)
Saturday10/05/20195:15 pm 20E 12B Germany (Hogan)12B USA (Weeden)
Sunday10/06/201912:15 pm 20G 13G Seattle (Hays)13G Portland (Menez)
Sunday10/06/201912:15 pm 5 10B Argentina (Heyl)10B Germany (Cruz)
Sunday10/06/201912:30 pm 23 06G D2 Fury (Sanchez)Hill Country Blue
Sunday10/06/201912:30 pm 3 02B Round Rock FC (Gancas)Premier Premier 01B Royal
Sunday10/06/20191:00 pm 22W 09B D2 Blue (Graham)FC Austin Titans Blue
Sunday10/06/20191:30 pm 20A 14B New York (Bishop)14B Portland (Klein)
Sunday10/06/20191:30 pm 20B 16C Beetles (Hammerlind)16C Butterflies (Campbell)
Sunday10/06/20191:30 pm 20C 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C Boston (Cashman)
Sunday10/06/20191:30 pm 20D 13G Houston (Martinelli)13G Dallas (Tipton)
Sunday10/06/20191:30 pm 20F 12B Japan (Graham)12B Brasil (Holeman)
Sunday10/06/20191:30 pm 20G 13B Madrid (Bruce)13B United (Crothers)
Sunday10/06/20192:30 pm 22E 09B D3 Dynamo (Harvey)WBSA WBSA Gladiator 09B
Sunday10/06/20192:30 pm 22W 08B D2 Wildfire (Gonzales)LYSA LOCKHART YSA ATHLETICO FC
Sunday10/06/20192:30 pm 23 01B S2 Republic FC (Swain)Juventus 02/03 Juventus - Bianco
Sunday10/06/20192:30 pm 24 04G S2 USA (Elliott)AHFSH Alamo Heights
Sunday10/06/20192:30 pm 3 03B S2 Fusion (Grimes)Lions FC Lions 03 White
Sunday10/06/20192:45 pm 20B 15C Dallas (Chiasson)15C Los Angeles (Sol Cruz)
Sunday10/06/20194:00 pm 20D 12B Australia (Ferng)12B Portugal (Myers)
Sunday10/06/20194:00 pm 20G 12B Germany (Hogan)12B Belgium (Geetla)
Sunday10/06/20194:30 pm 24 02G S2 The Tribe (Gaede)Bulverde 01G S2
Saturday10/12/20198:30 am 20A 14B Columbus (Lang)14B Toronto (Duke)
Saturday10/12/20198:30 am 20B 14G Dallas (Cubbage)14G New York (Frank)
Saturday10/12/20198:30 am 20C 15C Chicago (Abney)15C New York (Sarda)
Saturday10/12/20198:30 am 20E 12G Houston (Funes)12G Boston (Parkey)
Saturday10/12/20198:30 am 22W 08G D3 Knockouts (Wright)Hutto Leeve
Saturday10/12/20198:30 am 23 05B D2 Arsenal (Modak)Egin United Manchester United 05
Saturday10/12/20198:30 am 24 06G S2 Panthers (Steinhauser)LSC LSC 06G Black Sth
Saturday10/12/20198:30 am 3 07B S2 Spurs (Russell)buffalo buffalos fc 07
Saturday10/12/20198:30 am 4 10B Argentina (Heyl)10B Portugal (Sapp)
Saturday10/12/20199:45 am 20A 16C Crickets (Thompson)16C Fireflies (Tierney)Reschedule Hold
Saturday10/12/20199:45 am 20C 14G Portland (Kvasnicka)14G Los Angeles (McEllin)
Saturday10/12/20199:45 am 20E 13B Celtic (Sapp)13B Dortmund (Veerapaneni)
Saturday10/12/20199:45 am 5 11B Brasil (Alas)11B Spain (Gonzalez)
Saturday10/12/20199:45 am 6 11B Arsenal (Brush)11B Mexico (Pearson)
Saturday10/12/201910:00 am 22E 08B D3 Dortmund (Heidari)CENTEX STORM STORM 08B GOLD
Saturday10/12/201910:00 am 22W 09G D2 United (Pish)PAYSL PFLUGERVILLE FC 09G BLUE
Saturday10/12/201910:30 am 23 07G S2 Pixies (Patterson)LONESTAR 07G RED NAO
Saturday10/12/201910:30 am 24 06B S2 Wild (Kasel)#680-C ACSC DRAGONS PURPLE B06 (TXS)     
Saturday10/12/201910:30 am 3 04B D2 Borussia (Martinez)Lockhart LOCKHART YSA LIONS UNITED
Saturday10/12/201911:00 am 20A 14B Dallas (Wedell)14B Denver (Rawlinson)
Saturday10/12/201911:00 am 20B 16C Beetles (Hammerlind)16C Spiders (Pickens )Reschedule Hold
Saturday10/12/201911:00 am 20C 14B New York (Bishop)14B Houston (Heyl)
Saturday10/12/201911:00 am 20D 13B Barcelona (Tierney)13B Arsenal (Garcia)
Saturday10/12/201911:00 am 20E 13G Chicago (Oliver)13G Seattle (Hays)
Saturday10/12/201911:00 am 20G 12B Portugal (Myers)12B Netherlands (Howard)
Saturday10/12/201911:00 am 6 10G England (Hart)10G Italy (Wolsieffer)
Saturday10/12/201911:30 am 22W 09B D2 Blue (Graham)WBSA United 09B Red
Saturday10/12/201912:15 pm 6 10B Mexico (McGuff)10B Netherlands (Starkes)
Saturday10/12/201912:30 pm 24 07B D2 Rowdies (Llano)T&C Raptors Raptors
Saturday10/12/20191:30 pm 20C 16C Crickets (Thompson)16C Fireflies (Tierney)Reschedule Request
Saturday10/12/20191:30 pm 20F 12B USA (Weeden)12B Italy (Holder)
Saturday10/12/20192:30 pm 22W 09G D2 Monarchs (Johnson)TCSC Flyers 09 Red
Saturday10/12/20192:45 pm 20B 15C Portland (Phillips)15C Seattle (Gilham)
Saturday10/12/20192:45 pm 5 11G USA (Llano)11G England (Duke)
Saturday10/12/20194:00 pm 20A 16C Beetles (Hammerlind)16C Spiders (Pickens )Reschedule Request
Saturday10/12/20194:00 pm 20C 14B Portland (Klein)14B Los Angeles (Williams)
Saturday10/12/20194:00 pm 20E 12G Portland (Benning)12G Dallas (Schneider)
Saturday10/12/20194:00 pm 20F 12B England (Parker)12B Belgium (Geetla)
Saturday10/12/20194:00 pm 20G 13B Madrid (Bruce)13B Juventus (Simmons)
Saturday10/12/20194:00 pm 22W 09G D3 Blue (Hegberg)PAYSL Tigers
Saturday10/12/20194:00 pm 5 11B England (Meadows)11B Italy (TBD)
Saturday10/12/20194:30 pm 23 03G D1 Lightning (Johnson)CE Blue 03G
Saturday10/12/20194:30 pm 24 07B D3 Galaxy United (Agostinelli)GSA Sidekicks
Saturday10/12/20195:15 pm 20D 13G Houston (Martinelli)13G Portland (Menez)
Saturday10/12/20195:15 pm 20E 12B Spain (Kilpper)12B Australia (Ferng)
Saturday10/12/20195:15 pm 20F 13B United (Crothers)13B Liverpool (Duchouquette)
Saturday10/12/20195:30 pm 22W 09B D2 Argentina (Modak)Pflugerville FC 09B Black
Sunday10/13/201912:15 pm 20A 14G Houston (Keckler)14G Los Angeles (McEllin)
Sunday10/13/201912:15 pm 20B 16C Crickets (Thompson)16C Beetles (Hammerlind)
Sunday10/13/201912:15 pm 20G 12B Italy (Holder)12B Germany (Hogan)
Sunday10/13/201912:30 pm 24 07B D2 Juventus (Brown)TC TOWN & COUNTRY TC 07B ROWDIES
Sunday10/13/201912:30 pm 3 07B D3 Galaxy United (Agostinelli)TC Warriors
Sunday10/13/20191:00 pm 25W 08B D2 Spain (Painter) ELGIN YOUTH ELGIN UNITED-DAN ELGIN YOUTH ELGIN UNITED-DANGER 08 SILLER (TXS)
Sunday10/13/20191:30 pm 20B 16C Butterflies (Campbell)16C Fireflies (Tierney)
Sunday10/13/20191:30 pm 20C 15C Portland (Phillips)15C New York (Sarda)
Sunday10/13/20191:30 pm 20F 13G Dallas (Tipton)13G Seattle (Hays)
Sunday10/13/20192:30 pm 3 07G D3 Bold (Sapp)(#98) RRSA Thunder
Sunday10/13/20192:45 pm 20C 15C Boston (Cashman)15C Houston (Hogan)
Sunday10/13/20194:00 pm 20G 13B United (Crothers)13B Barcelona (Tierney)
Sunday10/13/20194:00 pm 22W 08B D2 Everton (Brenneman)PFLUGERVILLE FC 08B BLUE
Sunday10/13/20194:30 pm 23 04G S2 USA (Elliott)Centex Centex Cyclones
Saturday10/19/20198:30 am 20C 15C Los Angeles (Sol Cruz)15C Houston (Hogan)
Saturday10/19/20198:30 am 20D 12G Portland (Benning)12G Houston (Funes)
Saturday10/19/20198:30 am 20E 12B Brasil (Holeman)12B Spain (Kilpper)
Saturday10/19/20198:30 am 20F 13B Juventus (Simmons)13B Dortmund (Veerapaneni)
Saturday10/19/20198:30 am 20G 12B Belgium (Geetla)12B Portugal (Myers)
Saturday10/19/20198:30 am 22E 09B D3 Dynamo (Harvey)Leander Leander YSA 2009
Saturday10/19/20198:30 am 22W 09B S2 United (Featherston)LSC LSC 09B AL White STH
Saturday10/19/20198:30 am 23 04B D2 Borussia (Martinez)COPPERAS COVE FC COPPERAS COVE FC CCFC 04B
Saturday10/19/20199:45 am 20A 14B Houston (Heyl)14B Denver (Rawlinson)
Saturday10/19/20199:45 am 20B 14G Houston (Keckler)14G Dallas (Cubbage)
Saturday10/19/20199:45 am 20C 14B Portland (Klein)14B Columbus (Lang)
Saturday10/19/20199:45 am 20F 12G Boston (Parkey)12G Dallas (Schneider)
Saturday10/19/20199:45 am 20G 12B Germany (Hogan)12B England (Parker)
Saturday10/19/20199:45 am 4 11B Mexico (Pearson)11B England (Meadows)
Saturday10/19/201910:00 am 22E 08G D2 Crush (Cashman)Granite Country Dragonflys 08G
Saturday10/19/201910:00 am 22W 09B D3 Arsenal (Farley)LTYA 09 Boys
Saturday10/19/201910:30 am 23 05G D2 USA (Goolsbey)Capital City Sky 04G
Saturday10/19/201910:30 am 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)TC TC-Sounders
Saturday10/19/201910:30 am 25 06B D2 Chelsea (Jalbert)LEE COUNTY LC UNITED B 06
Saturday10/19/201910:30 am 3 03B S2 Fusion (Grimes)USLA USLA Champions 03B
Saturday10/19/201911:00 am 20A 16C Spiders (Pickens )16C Crickets (Thompson)
Saturday10/19/201911:00 am 20C 14G New York (Frank)14G Portland (Kvasnicka)
Saturday10/19/201911:00 am 20E 13B Arsenal (Garcia)13B Madrid (Bruce)
Saturday10/19/201911:00 am 6 10B Germany (Cruz)10B Netherlands (Starkes)
Saturday10/19/201911:30 am 22W 09B D2 Blue (Graham)PFC 09b Black
Saturday10/19/201912:15 pm 20A 14B Toronto (Duke)14B New York (Bishop)
Saturday10/19/201912:15 pm 20C 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C Dallas (Chiasson)
Saturday10/19/201912:15 pm 4 11G England (Duke)11G Brasil (Brown)
Saturday10/19/201912:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)LONESTAR 07G BLUE NTH
Saturday10/19/201912:30 pm 25 02G S2 Lightning (Driver)Bulverde 01G S2
Saturday10/19/201912:30 pm 3 02B D1 Gladiators (Llano)Premier Premier
Saturday10/19/20191:00 pm 22W 09G D2 Monarchs (Johnson)Centex Storm SC Cyclone 09G Black
Saturday10/19/20191:30 pm 20C 15C New York (Sarda)15C Portland (Phillips)
Saturday10/19/20191:30 pm 20D 13B Liverpool (Duchouquette)13B Celtic (Sapp)
Saturday10/19/20191:30 pm 5 10G Italy (Wolsieffer)10G Holland (Abney)
Saturday10/19/20192:30 pm 22E 08B D3 Dortmund (Heidari)LAKE TRAVIS YOUTH LT HOTSPUR F.C.
Saturday10/19/20192:30 pm 22W 08G D3 Cyclones (Shoup)Leander YSA 2008 Girls (Voith)
Saturday10/19/20192:30 pm 3 06B D2 Blasters (Jupe)HYSA HYSA Fusion
Saturday10/19/20192:45 pm 20A 14B Los Angeles (Williams)14B Dallas (Wedell)
Saturday10/19/20192:45 pm 20C 16C Butterflies (Campbell)16C Beetles (Hammerlind)Reschedule Request
Saturday10/19/20192:45 pm 20E 12B Japan (Graham)12B USA (Weeden)
Saturday10/19/20192:45 pm 20F 13G Dallas (Tipton)13G Houston (Martinelli)
Saturday10/19/20192:45 pm 5 10B Portugal (Sapp)10B Mexico (McGuff)
Saturday10/19/20194:00 pm 20A 16C Butterflies (Campbell)16C Beetles (Hammerlind)Reschedule Hold
Saturday10/19/20194:00 pm 20F 13G Portland (Menez)13G Chicago (Oliver)
Saturday10/19/20194:00 pm 22W 08B D2 Everton (Brenneman)TOWN & COUNTRY TC 08B WILDFIRE
Saturday10/19/20194:30 pm 23 06B D3 Madrid (Schuler)GSA U14B DRAGONS
Saturday10/19/20195:15 pm 20B 15C Seattle (Gilham)15C Boston (Cashman)
Saturday10/19/20195:15 pm 20D 12B Australia (Ferng)12B Netherlands (Howard)
Saturday10/19/20195:15 pm 5 11B Spain (Gonzalez)11B Italy (TBD)
Saturday10/19/20195:30 pm 22W 09B D2 Argentina (Modak)Pflugerville FC 09B White
Sunday10/20/201912: am 12B England (Parker)12B Australia (Ferng)
Sunday10/20/201912:15 pm 20B 15C Boston (Cashman)15C Toronto (Schwerdtfeger)Reschedule Hold
Sunday10/20/201912:15 pm 4 10B Mexico (McGuff)10B Argentina (Heyl)
Sunday10/20/201912:30 pm 24 06B S2 Wild (Kasel)#779-C CENTEX STORM 06B WHITE (TXS)     
Sunday10/20/201912:30 pm 3 03G D1 Lightning (Johnson)TCSC Flyers 03G
Sunday10/20/20191:00 pm 22W 08G D3 Knockouts (Wright) LEE COUNTY LC UNITED
Sunday10/20/20191:30 pm 20A 14G Portland (Kvasnicka)14G Dallas (Cubbage)
Sunday10/20/20191:30 pm 20C 15C Seattle (Gilham)15C Houston (Hogan)
Sunday10/20/20191:30 pm 20F 12B Netherlands (Howard)12B Brasil (Holeman)
Sunday10/20/20191:30 pm 20G 13G Chicago (Oliver)13G Houston (Martinelli)
Sunday10/20/20192:30 pm 3 06B D2 Blasters (Jupe)Lee County Lee County
Sunday10/20/20194:00 pm 25E 09B D1 Firebolts (Johnson)FC DALLAS ALAMO AREA 09B RED
Sunday10/20/20194:30 pm 23 06B D3 Madrid (Schuler)COPPERAS COVE FC CCFC 06B
Sunday10/20/20194:30 pm 3 02B Round Rock FC (Gancas)OG One Goal 02B Elite
Saturday10/26/20198:30 am 20F 13B Celtic (Sapp)13B United (Crothers)
Saturday10/26/20198:30 am 22E 09B D3 Dynamo (Harvey)TC TC Arsenal
Saturday10/26/20198:30 am 22W 08B D2 Wildfire (Gonzales)TCSC TCSC CAVALRY 08 BLACK
Saturday10/26/20198:30 am 23 07B D3 Galaxy United (Agostinelli)LTYA LTYA Boys 07
Saturday10/26/20198:30 am 3 07B S2 Spurs (Russell)Lonestar White
Saturday10/26/20198:30 am 4 10B Argentina (Heyl)10B Mexico (McGuff)
Saturday10/26/20198:30 am 5 11B Arsenal (Brush)11B England (Meadows)
Saturday10/26/20199:45 am 20A 15C Los Angeles (Sol Cruz)15C Seattle (Gilham)
Saturday10/26/20199:45 am 20B 14B Dallas (Wedell)14B Portland (Klein)
Saturday10/26/20199:45 am 20C 15C Boston (Cashman)15C New York (Sarda)
Saturday10/26/20199:45 am 4 10G England (Hart)10G Holland (Abney)
Saturday10/26/201910:00 am 22E 08B D3 Dortmund (Heidari)LAKE TRAVIS YOUTH TITANS
Saturday10/26/201910:00 am 22W 08G D2 Crush (Cashman)Centex Storm Cyclone 08G Black
Saturday10/26/201910:30 am 23 04G S2 USA (Elliott)USLA Champions
Saturday10/26/201910:30 am 3 06B D2 Chelsea (Jalbert)T&C 06B BLASTERS
Saturday10/26/201911:00 am 20A 14B Denver (Rawlinson)14B Toronto (Duke)
Saturday10/26/201911:00 am 20B 14B Houston (Heyl)14B Los Angeles (Williams)
Saturday10/26/201911:00 am 20C 16C Fireflies (Tierney)16C Butterflies (Campbell)
Saturday10/26/201911:00 am 20D 13G Seattle (Hays)13G Dallas (Tipton)
Saturday10/26/201911:00 am 20F 13B Juventus (Simmons)13B Liverpool (Duchouquette)
Saturday10/26/201911:00 am 20G 12G Houston (Funes)12G Dallas (Schneider)
Saturday10/26/201911:30 am 22W 08G D3 Knockouts (Wright) LIBERTY HILL YOUTH 08G PANTHERS GRAY
Saturday10/26/201912:15 pm 20B 14B Columbus (Lang)14B New York (Bishop)
Saturday10/26/201912:15 pm 20C 16C Beetles (Hammerlind)16C Crickets (Thompson)
Saturday10/26/201912:15 pm 20G 12B England (Parker)12B Japan (Graham)
Saturday10/26/201912:15 pm 4 11B Spain (Gonzalez)11B Mexico (Pearson)
Saturday10/26/201912:30 pm 23 07B D2 Raptors (Rawlinson)TCSC CAVALRY 07 RED (TXS)
Saturday10/26/201912:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)FC WESTLAKE 07G WHITE
Saturday10/26/20191:30 pm 20B 14G Los Angeles (McEllin)14G Houston (Keckler)
Saturday10/26/20191:30 pm 20C 14G Dallas (Cubbage)14G Portland (Kvasnicka)
Saturday10/26/20191:30 pm 20E 13B Dortmund (Veerapaneni)13B Arsenal (Garcia)
Saturday10/26/20191:30 pm 5 11G USA (Llano)11G Brasil (Brown)
Saturday10/26/20192:30 pm 22E 08B D2 Spain (Painter)BARCA ACADEMY AUSTIN 08B GOLD BARCA ACADEMY AUSTIN 08B GOLD (TXS)
Saturday10/26/20192:30 pm 22W 08G D3 Cyclones (Shoup)Liberty Hill Youth Soccer Asso 08G Panthers White
Saturday10/26/20192:30 pm 24 06B S2 Wild (Kasel)#698-C LONESTAR 06B BLACK STH (TXS)     
Saturday10/26/20192:45 pm 20C 15C Chicago (Abney)15C Portland (Phillips)
Saturday10/26/20192:45 pm 20E 13B Barcelona (Tierney)13B Madrid (Bruce)
Saturday10/26/20192:45 pm 20F 13G Houston (Martinelli)13G Chicago (Oliver)
Saturday10/26/20194:00 pm 20D 12G Boston (Parkey)12G Portland (Benning)
Saturday10/26/20194:00 pm 20F 12B Spain (Kilpper)12B Italy (Holder)
Saturday10/26/20194:00 pm 20G 12B Portugal (Myers)12B Germany (Hogan)
Saturday10/26/20194:00 pm 22W 09B D2 Argentina (Modak)HYSA Fusion 09B Gerardo
Saturday10/26/20194:00 pm 6 10B Netherlands (Starkes)10B Germany (Cruz)
Saturday10/26/20194:30 pm 3 07B D2 Rowdies (Llano)Nasa Nasa
Saturday10/26/20195:15 pm 20A 15C Houston (Hogan)15C Toronto (Schwerdtfeger)
Saturday10/26/20195:15 pm 20D 12B Australia (Ferng)12B Belgium (Geetla)
Saturday10/26/20195:15 pm 4 11B Italy (TBD)11B Brasil (Alas)
Saturday10/26/20195:30 pm 22W 08B D2 Everton (Brenneman)LOCKHART YSA ATHLETICO FC
Sunday10/27/201912:30 pm 23 06G S2 Panthers (Steinhauser)Classics Elite CE 06/07G Blue
Sunday10/27/201912:30 pm 24 07B D2 Juventus (Brown)NASA NASA 07B LIONS
Sunday10/27/20191:00 pm 22W 09G D3 Blue (Hegberg)GSA Blue Lightning
Sunday10/27/20191:00 pm 25W 08B D2 Spain (Painter)LIBERTY HILL YOUTH 08B PANTHER LIBERTY HILL YOUTH 08B PANTHERS PURPLE (TXS)
Sunday10/27/20191:30 pm 20A 15C Dallas (Chiasson)15C Seattle (Gilham)
Sunday10/27/20191:30 pm 20G 12B USA (Weeden)12B Netherlands (Howard)
Sunday10/27/20192:30 pm 23 02G S2 Lightning (Driver)Lee County girls
Sunday10/27/20192:30 pm 24 07G D2 Firewolves (Giannetti)T&C T&C 07G Wildcats
Sunday10/27/20192:30 pm 3 05B D2 Arsenal (Modak)Lee County Leopards
Sunday10/27/20194:00 pm 20A 14G Dallas (Cubbage)14G Houston (Keckler)
Sunday10/27/20194:30 pm 23 04B S2 Boca Juniors (Hays)#1180 WBSA United 04B Blue
Sunday10/27/20194:30 pm 24 06B D3 Madrid (Schuler)LAMPASAS SA BOSSHOGGZ
Sunday10/27/20194:30 pm 3 02B D1 Gladiators (Llano)BYSO BYSO
Saturday11/02/20198:30 am 20B 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C Seattle (Gilham)
Saturday11/02/20198:30 am 20D 13G Seattle (Hays)13G Houston (Martinelli)
Saturday11/02/20198:30 am 20F 13B Madrid (Bruce)13B Dortmund (Veerapaneni)
Saturday11/02/20198:30 am 22W 09B S2 United (Featherston)LSC LSC 09B AL White NAO
Saturday11/02/20198:30 am 3 07B S2 Spurs (Russell)Lonestar 07 Blue NTH
Saturday11/02/20198:30 am 5 10B Germany (Cruz)10B Portugal (Sapp)
Saturday11/02/20198:30 am 6 11B Italy (TBD)11B Arsenal (Brush)
Saturday11/02/20199:45 am 20D 12G Dallas (Schneider)12G Portland (Benning)
Saturday11/02/20199:45 am 5 11B England (Meadows)11B Spain (Gonzalez)
Saturday11/02/201910:00 am 22E 08B D3 Dortmund (Heidari)WBSA THE HURRICANES
Saturday11/02/201910:00 am 22W 08G D2 Crush (Cashman)River City Rangers 08G White
Saturday11/02/201910:30 am 24 07B D2 Raptors (Rawlinson)T&C 07B Juventus
Saturday11/02/201910:30 am 25 02G S2 The Tribe (Gaede)Lady Lions 01 White
Saturday11/02/201910:30 am 3 02B D1 Gladiators (Llano)Tc Republic Tc republic
Saturday11/02/201911:00 am 20A 16C Butterflies (Campbell)16C Spiders (Pickens )
Saturday11/02/201911:00 am 20B 14B Toronto (Duke)14B Los Angeles (Williams)
Saturday11/02/201911:00 am 4 10B Netherlands (Starkes)10B Argentina (Heyl)
Saturday11/02/201911:30 am 22W 08B D2 Everton (Brenneman)CENTEX STORM SC STORM 08B SILVER
Saturday11/02/201912:15 pm 20A 14B New York (Bishop)14B Denver (Rawlinson)
Saturday11/02/201912:15 pm 20B 14B Portland (Klein)14B Houston (Heyl)
Saturday11/02/201912:15 pm 20C 14B Dallas (Wedell)14B Columbus (Lang)
Saturday11/02/201912:15 pm 20E 12B England (Parker)12B USA (Weeden)
Saturday11/02/201912:15 pm 20F 12G Boston (Parkey)12G Houston (Funes)
Saturday11/02/201912:15 pm 20G 13B Celtic (Sapp)13B Barcelona (Tierney)
Saturday11/02/201912:15 pm 5 10G Italy (Wolsieffer)10G England (Hart)
Saturday11/02/201912:30 pm 23 04B S2 Boca Juniors (Hays)#1187 Titans FC SA 04B Black
Saturday11/02/201912:30 pm 24 07G S2 Pixies (Patterson)USLA CHAMPIONS 07G
Saturday11/02/20191:00 pm 22W 09G D2 United (Pish)T&C Monarchs
Saturday11/02/20191:30 pm 20B 16C Fireflies (Tierney)16C Beetles (Hammerlind)
Saturday11/02/20191:30 pm 20C 15C New York (Sarda)15C Los Angeles (Sol Cruz)
Saturday11/02/20191:30 pm 20G 13G Dallas (Tipton)13G Portland (Menez)
Saturday11/02/20191:30 pm 4 11G England (Duke)11G USA (Llano)
Saturday11/02/20192:30 pm 23 04G S2 USA (Elliott)HYSA Fusion
Saturday11/02/20192:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)One Goal One Goal 06 Strikers
Saturday11/02/20192:30 pm 3 03G D1 Lightning (Johnson)RCR Orange 03
Saturday11/02/20192:45 pm 20A 14G Houston (Keckler)14G New York (Frank)
Saturday11/02/20192:45 pm 20B 14G Los Angeles (McEllin)14G Dallas (Cubbage)
Saturday11/02/20192:45 pm 20C 15C Dallas (Chiasson)15C Chicago (Abney)
Saturday11/02/20192:45 pm 20E 13B Arsenal (Garcia)13B Liverpool (Duchouquette)
Saturday11/02/20192:45 pm 20G 12B Japan (Graham)12B Portugal (Myers)
Saturday11/02/20194:00 pm 20B 15C Portland (Phillips)15C Boston (Cashman)
Saturday11/02/20194:00 pm 20D 12B Italy (Holder)12B Netherlands (Howard)
Saturday11/02/20194:00 pm 20E 13B United (Crothers)13B Juventus (Simmons)
Saturday11/02/20194:00 pm 20G 12B Brasil (Holeman)12B Belgium (Geetla)
Saturday11/02/20194:30 pm 23 05G D2 USA (Goolsbey)Lee County United
Saturday11/02/20194:30 pm 3 06G D2 Fury (Sanchez)NASA Strikers
Saturday11/02/20195:15 pm 20D 12B Germany (Hogan)12B Australia (Ferng)
Saturday11/02/20195:15 pm 6 11B Brasil (Alas)11B Mexico (Pearson)
Sunday11/03/201912:15 pm 20F 13G Chicago (Oliver)13G Portland (Menez)
Sunday11/03/201912:15 pm 20G 13B Liverpool (Duchouquette)13B Madrid (Bruce)
Sunday11/03/201912:30 pm 3 07B D2 Rowdies (Llano)WBSA WBSA
Sunday11/03/20191:00 pm 22W 09B D2 Argentina (Modak)Salado YSA Salado FC D2 Red
Sunday11/03/20191:30 pm 20A 15C New York (Sarda)15C Dallas (Chiasson)
Sunday11/03/20191:30 pm 20G 12B Brasil (Holeman)12B England (Parker)
Sunday11/03/20192:30 pm 22W 08G D3 Cyclones (Shoup)GSA GSA U12G Courage
Sunday11/03/20192:30 pm 23 02G S2 Lightning (Driver)Lady Lions 01G White
Sunday11/03/20192:30 pm 25W 08B D2 Everton (Brenneman)BARCA ACADEMY AUSTIN 08B BLACK
Sunday11/03/20192:30 pm 3 07G D3 Bold (Sapp)(#103) RRSA Dynamite
Sunday11/03/20194:00 pm 22W 09B D2 Blue (Graham)HYSA Fusion White
Sunday11/03/20194:00 pm 4 11B Brasil (Alas)11B Arsenal (Brush)
Saturday11/09/20198:30 am 20G 13B Juventus (Simmons)13B Celtic (Sapp)
Saturday11/09/20198:30 am 22W 09B D1 Firebolts (Johnson)FSA 09B RED
Saturday11/09/20199:45 am 20A 16C Butterflies (Campbell)16C Crickets (Thompson)
Saturday11/09/20199:45 am 20B 14B Toronto (Duke)14B Portland (Klein)
Saturday11/09/20199:45 am 20C 14B Columbus (Lang)14B Denver (Rawlinson)
Saturday11/09/20199:45 am 4 11B Brasil (Alas)11B England (Meadows)
Saturday11/09/201910:00 am 22E 09G D3 Blue (Hegberg)PAYSL Ladybugs
Saturday11/09/201910:30 am 24 06B S2 Dragons (Gaede)Cavalry Black
Saturday11/09/201911:00 am 20A 14B Los Angeles (Williams)14B New York (Bishop)Reschedule Hold
Saturday11/09/201911:00 am 20B 16C Spiders (Pickens )16C Fireflies (Tierney)
Saturday11/09/201911:00 am 20G 13G Dallas (Tipton)13G Chicago (Oliver)
Saturday11/09/201911:00 am 4 10B Portugal (Sapp)10B Netherlands (Starkes)
Saturday11/09/201911:00 am 5 10B Germany (Cruz)10B Mexico (McGuff)
Saturday11/09/201911:00 am 6 11B Arsenal (Brush)11B Spain (Gonzalez)
Saturday11/09/201912:15 pm 20B 14B Houston (Heyl)14B Dallas (Wedell)
Saturday11/09/201912:15 pm 20C 15C Los Angeles (Sol Cruz)15C Portland (Phillips)
Saturday11/09/20191:30 pm 20A 14G Houston (Keckler)14G Portland (Kvasnicka)
Saturday11/09/20191:30 pm 20B 14G New York (Frank)14G Los Angeles (McEllin)
Saturday11/09/20191:30 pm 20C 15C Houston (Hogan)15C Dallas (Chiasson)
Saturday11/09/20191:30 pm 20G 13B Arsenal (Garcia)13B United (Crothers)
Saturday11/09/20192:30 pm 23 02G S2 The Tribe (Gaede)Lady Lions 01G
Saturday11/09/20192:45 pm 20D 13B Barcelona (Tierney)13B Dortmund (Veerapaneni)
Saturday11/09/20192:45 pm 20E 12B Brasil (Holeman)12B Germany (Hogan)
Saturday11/09/20192:45 pm 20F 12B USA (Weeden)12B Spain (Kilpper)
Saturday11/09/20194:00 pm 20A 14B Los Angeles (Williams)14B New York (Bishop)Reschedule Request
Saturday11/09/20194:00 pm 20C 15C Chicago (Abney)15C Boston (Cashman)
Saturday11/09/20194:00 pm 20G 12B Portugal (Myers)12B England (Parker)
Saturday11/09/20194:30 pm 3 07G D3 Bold (Sapp)(#115) Austin Texans Wildfire 07G
Saturday11/09/20195:15 pm 20A 15C Toronto (Schwerdtfeger)15C New York (Sarda)
Saturday11/09/20195:15 pm 20D 12B Belgium (Geetla)12B Italy (Holder)
Saturday11/09/20195:15 pm 20E 13G Portland (Menez)13G Seattle (Hays)
Saturday11/09/20195:15 pm 20F 12B Australia (Ferng)12B Japan (Graham)
Saturday11/09/20195:15 pm 5 11B Mexico (Pearson)11B Italy (TBD)
Sunday11/10/201912:30 pm 23 01B S2 Republic FC (Swain)BYSO 01 Inferno Boys
Sunday11/10/201912:30 pm 3 07B S2 Spurs (Russell)Lonestar 07B Red NAO
Sunday11/10/20191:30 pm 20A 15C Chicago (Abney)15C Los Angeles (Sol Cruz)
Sunday11/10/20191:30 pm 20G 12B Italy (Holder)12B Japan (Graham)
Sunday11/10/20194:30 pm 23 02B Round Rock FC (Gancas)Juventus s Juventus 02/03 Blanco
Sunday11/10/20194:30 pm 3 03B S2 Fusion (Grimes)AYSO AYSO United 03B-Cisneros
Saturday11/16/201910:30 am 23 06B S2 Dragons (Gaede)SA City White West
Saturday11/16/201910:30 am 3 06B D2 Chelsea (Jalbert)Salado YSA 06/07 SALADO FC BLACK
Saturday11/16/201912:30 pm 24 06B S2 Wild (Kasel)#725-C ONE GOAL 06 STRIKERS (TXN)     
Saturday11/16/20192:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)Leander leander 2006 Rattlers (Winters)
Sunday11/17/20194:30 pm 3 02G S2 Lightning (Driver)T&C The Tribe
Saturday02/15/202010:30 am 24 06B S2 Wild (Kasel)#743-C LEANDER 2006 RATTLERS (WINTERS) (TXS)     
Saturday02/15/20202:30 pm 23 06G S2 Panthers (Steinhauser)ACSC Lady Dragons 06
Saturday02/15/20202:30 pm 3 07B S2 Spurs (Russell)NB Ajax NB Ajax
Sunday02/16/20202:30 pm 25W 09B D1 Firebolts (Johnson)ONE GOAL B-ELITE 09 BLACK
Saturday02/22/202010:30 am 3 07B S2 Spurs (Russell)Victoria Fire 07
Saturday02/22/20202:30 pm 24 06B S2 Dragons (Gaede)Centex Storm Black
Sunday02/23/202012:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)FCW FC Westlake
Saturday02/29/202010:30 am 24 06B S2 Wild (Kasel)#761-C FC WESTLAKE 06B RED (TXS)     
Saturday02/29/20202:30 pm 3 07B S2 Spurs (Russell)Hays Fuzion B Mando
Sunday03/01/20202:30 pm 25W 09B D1 Firebolts (Johnson)LONESTAR 09B DL BLUE NTH
Saturday03/07/202012:30 pm 3 03G D1 Lightning (Johnson)Fc westlake Blue
Saturday03/07/20202:30 pm 23 06G S2 Panthers (Steinhauser)Leander 06 Rattlers (CEKA)
Saturday03/07/20202:30 pm 25 06B S2 Dragons (Gaede)Juventus 06B Blanco
Saturday03/07/20204:30 pm 24 06B S2 Austin Eagles (Snyder)BUFF Buffalos FC 06B Blue
Saturday03/28/202010:30 am 24 02B Round Rock FC (Gancas)LT Elite 02B Red
Saturday03/28/202010:30 am 3 05B S2 Chelsea (O'Hara)RC Rangers RC RANGERS 05 BOYS ORANGE
Saturday03/28/20202:30 pm 23 04B S2 Boca Juniors (Hays)#1199 Barca Academy Austin 04B Garnet
Saturday03/28/20204:30 pm 23 01B S2 Republic FC (Swain)Samba Samba FC B01
Sunday03/29/202012:30 pm 3 05B S2 Chelsea (O'Hara)LSC LONESTAR 05B BLACK NTH
Sunday03/29/20202:30 pm 23 06G S2 Panthers (Steinhauser)Toro SA TSA 06G Black
Sunday03/29/20202:30 pm 3 02B D1 Gladiators (Llano)Round rock Round rock
Sunday03/29/20204:30 pm 3 06B S2 Dragons (Gaede)LT Elite
Tuesday09/15/20202:30 pm 24 06B S2 Dragons (Gaede)TC Lightning

515 games scheduled

[GameOfficials Export]